отзывов пока нет
+380 (63) 206-05-22
перевулок Музейний 10, Киев, 1001, Україна, Киев
30
декабря
2012

З Новим Роком та Різдвом Христовим!!!!

Дорогі колеги!Дозвольте привітати Вас від себе особсто та від колективу Координаційної Ради молодих юристів міста Києва при ГУЮ в м.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!!!!

 

                                              Дорогі колеги!

Дозвольте привітати Вас від себе особсто та від колективу Координаційної Ради молодих юристів міста Києва при ГУЮ в м.Києві з Новорічними та Різдвяними святами!!!

Від усього серця вітаю Вас із самими довгоочікуваними і світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим! Це усіма нами з дитинства улюблені й радісні дні, наповнені світлом свята спільної радості, веселощів, очікування чуда й казки, душевного тепла и надії.

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2012-ий рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов'язково здійсняться. Від усієї душі зичу Вам великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім'ям. Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

З повагою,

             Голова Ради                                              Віталій ГДИЧИНСЬКИЙ     

 

Комментариев пока нет, добавьте комментарий первым.