Лучшие компании

Новые компании

Обновление компаний

Последние отзывы

image description Написать отзыв
 • Юля Клецко о компании STUDIA 29 4 декабря 2018
  Нікому не рекомендую. Дизайн робила Оксана Шевченко Лише кухню. Косяки всюди посто. Заміри гарнитура вказала не вірно, що вияснилося вже після того, як мебельщик почав складати меблі. Висоту гарнітуру (його нижньої частини) вказала всього 80 см, при тому, що ми високі. І куплена посудомийка б ніяк не влізла. До слова, в гарнітур загальною висотою 80 см не влізе жодна посудомийка стандартна. На питання - як так- відповідала- не знаю. Стеля підвісна планувалася з коробом, який закриє труби. Коли майстри короб вже змонтували відносно замірів- короб був аккурат над трубами. І той короб просто не потрібен. На мої претензії- відповідь- та помалюєте ті труби і не будете на них потім звертати увагу! Світильники над столом- їх локація взагалі зі столом не співпадала. Довелося розбирати частину підвісної стелі, щоб вивести дроти, де треба. Побачила б я це пізніше- переробляли б весь ремонт Гарнітур, за великі гроші, виглядає жахливо- нижній ярус дуже темний. На мої фото- дизайнер двічі перепитувалася- це хіба я вам таке вибрала? вся кухня жахливо темна, бракує освітлення, і його вже ніяк не додати. Замість яскравих соковитих кольорів згідно дизайнерчських картинок- вся кухня тьмяна і депресивна. Досить багато розеток довелося переносити по кухні. По матеріалам підбирала дизайнер лише частину, хоча гарно спочатку обіцяла вибирати все. На всі питання зараз в вайбері (всі скани переписки є) - як змінити освітлення, що перефарбувати, щоб не було так жахливо- тепер просто мовчить. Нікому не раджу. Ви вкладете великі гроші, а результат буде гіршим, ніж якби робили самі все. Бо сподіваєтеся, що дизайнер все врахувала.
 • Купувала у цьому салоні весільну сукню і фату. Враження залишились хороші - салон поруч з центром, з гарним ослуговуванням. Дівчатка допомагають порадами, який фасон плаття краще обрати і що з аксесуарів до нього пасуватиме.
 • bogdanio о компании VEST 29 сентября 2018
  Недорогие аксессуары к смартфонам и большой выбор. Брал защитное стекло на Huawei P Smart, наушники и смарт-часы. В магазине также присутствуют дополнительно мелкие гаджеты и приспособления. Оплачивал по факту на почте, доставили на второй день.
Показать все

Вопросы к компаниям

 • Вопрос к компании текстиль от 6 ноября 2018
  Ищу производство имеющее возможность произвести из моего материала чехлы для диванов( порезать по моим лекалам и пошить) недельная необходимость от 1000 и более. Мой тел.,вайбер, вастапп, телеграм, 0039 3343681576, Евгений. yevhen66@gmail.com
 • Вопрос к компании Сервісний центр от 12 декабря 2016
  У меня не включается ноутбук. Дайте ориентир вашего офиса. Мы живем около вокзала.

Вакансии компаний

Новости компаний

 • Получите клиентов абсолютно бесплатно!
  Добавив свой профиль в наш каталог, вы сделаете свои услуги доступными более сотне тысяч клиентов, ежедневно посещающих наш сайт.
  Добавить компанию
В день на наш сайт заходит около 100 000 уникальных посетителей из России и стран СНГ. Каждый из пользователей может просмотреть вакансии интересующих его компаний, новости, оставить свой отзыв, напрямую задать вопрос представителю организации, указать на ошибку в данных организации и многое другое. Присоединяйтесь!

Orgpage в социальных сетях