Народний юрист

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (67) 258-32-55
cs1168017.uaprom.net
г. Белая Церковь, ул. Гагарина, 11, Киев, Белая Церковь, 09100, Украина Киевская область, Белая Церковь г., Украина
Ошибка в описании?
Народний юрист
+380 (67) 258-32-55
г. Белая Церковь, ул. Гагарина, 11, Киев, Белая Церковь, 09100, Украина, Белая Церковь

Отзывы о Народний юрист

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Народний юрист. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Одним з найбільш важливих складових успіху є безпека бізнесу, як на початковій стадії його організації, так і в процесі розвитку. В умовах часто змінюваного законодавства, нестабільної політичної, економічної ситуації на сьогоднішній день неможливо без висококваліфікованої юридичної підтримки.

Передбачити, спланувати і захистити власників бізнесу – це завдання юриста.

Юридичні послуги є невід’ємною частиною міжнародного бізнесу. Забезпечення законодавчої бази для будь-якого виду діяльності – один з основних елементів стратегічного планування компанії. Це життєво необхідно для того, щоб забезпечити результати власної роботи, потенційно можливих проблем і труднощів і впевненість у завтрашньому дні.

Народний юрист пропонує Вам надання широкого спектру юридичних послуг як для юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців, так і для громадян.

Наші юристи та адвокати мають великий досвід успішної діяльності по захисту інтересів у всіх галузях права як громадян, так і бізнесу. Безперечною перевагою наших спеціалістів є великий досвід роботи у сфері захисту малого та середнього бізнесу.

Ми здійснюємо свою діяльність на засадах індивідуальності підходу, пошуку найоптимальнішого рішення для конкретного Клієнта, роз’яснення всіх можливих шляхів досягнення мети та надання Клієнту повної, обґрунтованої та вичерпної інформації щодо питання, яке цікавить, для прийняття ним рішення, а також на засадах абсолютної конфіденційності.

Нашими принципами в роботі є своєчасність та високий професіоналізм.

Перевагами співробітництва з нами є:

  • заощадження Клієнта на необхідності утримання в штаті юриста, забезпечення його робочим місцем, необхідною літературою, програмним забезпеченням, підвищенням його кваліфікації;
  • послуги надаватимуться Вам висококваліфікованими спеціалістами, адвокатами, кожен з яких є професіоналом високого класу в своїй галузі;
  • можливість підвищення своєї кваліфікації та кваліфікації своїх працівників у правових питаннях шляхом замовлення індивідуального чи корпоративного навчання (проведення семінарів, тренінгів, тощо);

Ви можете замовити надання комплексної послуги з супроводження діяльності Вашої компанії, або ж скористатись окремими послугами.

Товары и услуги
- Державна реєстрація (в т.ч. складання всіх необхідних документів),
- Надання консультацій:,
- Представлення інтересів при взаємодії з контролюючими та правоохоронними органами,
- Юридичний супровід господарської діяльності (абонентське обслуговування).,
- Допомога при ДТП.,
- Послуги по веденню справ у судах.
Оставьте отзыв первым
+380 (44) 360-19-403834911
Украина,Киевская область, Белая Церковь,ул. Ярослава Мудрого, дом. 5/3, к. 37, Белая Церковь
Оставьте отзыв первым
+380 (50) 357-68-24
Я. Мудрого, 66/13, оф. 1, Белая Церковь, 09100, Украина, Белая Церковь

Кратко об организации

Компания Народний юрист из Белой Церкви предлагает клиентам товары и услуги в сфере деятельности Юридические услуги. Располагается по адресу г. Белая Церковь, ул. Гагарина, 11, Киев, Белая Церковь, 09100, Украина в Белой Церкви. Связаться с представителем компании Народний юрист по всем вопросам вы можете при помощи телефона +380 (67) 2583255, на официальном сайте cs1168017.uaprom.net.