ПП "Юридична фірма "Юрист-Адвокат"

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (50) 357-68-24
http://pp-yuridichna-frma-yurist-advokat.uaprom.net
Я. Мудрого, 66/13, оф. 1, Белая Церковь, 09100, Украина Киевская область, Белая Церковь г., Украина
Ошибка в описании?
ПП "Юридична фірма "Юрист-Адвокат"
+380 (50) 357-68-24
Я. Мудрого, 66/13, оф. 1, Белая Церковь, 09100, Украина, Белая Церковь

Отзывы о ПП "Юридична фірма "Юрист-Адвокат"

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ПП "Юридична фірма "Юрист-Адвокат". Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
Товары и услуги
- Скретч-карта услуги "Круглосуточная помошь адвоката" 90 дней, физ. лица,
- Скретч-карта услуги "Круглосуточная помошь адвоката" 30 дней, физ. лица,
- Скретч-карта услуги "Круглосуточная помошь адвоката" 180 дней, физ. лица,
- Скретч-карта услуги "Круглосуточная помошь адвоката" разовая, физ. лица,
- Скретч-карта услуги "Круглосуточная помошь адвоката" 365 дней, физ. лица.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 258-32-55
г. Белая Церковь, ул. Гагарина, 11, Киев, Белая Церковь, 09100, Украина, Белая Церковь
Одним з найбільш важливих складових успіху є безпека бізнесу, як на початковій стадії його організації, так і в процесі розвитку. В умовах часто змінюваного законодавства, нестабільної політичної, економічної ситуації на сьогоднішній день неможливо без висококваліфікованої юридичної підтримки. Передбачити, спланувати і захистити власників бізнесу – це завдання юриста. Юридичні послуги є невід’ємною частиною міжнародного бізнесу. Забезпечення законодавчої бази для будь-якого виду діяльності – один з основних елементів стратегічного планування компанії. Це життєво необхідно для того, щоб забезпечити результати власної роботи, потенційно можливих проблем і труднощів і впевненість у завтрашньому дні. Народний юрист пропонує Вам надання широкого спектру юридичних послуг як для юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців, так і для громадян. Наші юристи та адвокати мають великий досвід успішної діяльності по захисту інтересів у всіх галузях права як громадян, так і бізнесу. Безперечною перевагою наших спеціалістів є великий досвід роботи у сфері захисту малого та середнього бізнесу. Ми здійснюємо свою діяльність на засадах індивідуальності підходу, пошуку найоптимальнішого рішення для конкретного Клієнта, роз’яснення всіх можливих шляхів досягнення мети та надання Клієнту повної, обґрунтованої та вичерпної інформації щодо питання, яке цікавить, для прийняття ним рішення, а також на засадах абсолютної конфіденційності. Нашими принципами в роботі є своєчасність та високий професіоналізм. Перевагами співробітництва з нами є: заощадження Клієнта на необхідності утримання в штаті юриста, забезпечення його робочим місцем, необхідною літературою, програмним забезпеченням, підвищенням його кваліфікації; послуги надаватимуться Вам висококваліфікованими спеціалістами, адвокатами, кожен з яких є професіоналом високого класу в своїй галузі; можливість підвищення своєї кваліфікації та кваліфікації своїх працівників у правових питаннях шляхом замовлення індивідуального чи корпоративного навчання (проведення семінарів, тренінгів, тощо); Ви можете замовити надання комплексної послуги з супроводження діяльності Вашої компанії, або ж скористатись окремими послугами.
Оставьте отзыв первым
+380 (44) 360-19-403834911
Украина,Киевская область, Белая Церковь,ул. Ярослава Мудрого, дом. 5/3, к. 37, Белая Церковь
- сприяння соціальній адаптації та забезпечення правового захисту; - об'єднання громадян в сфері міжнародної громадської безпеки; - захист здоров'я і життя людини від природних, техногенних, екологічних, біологічних та інших загроз; - забезпечення безпеки життєдіяльності людини; - сприяння охороні громадського порядку і навколишнього природного середовища; - сприяння реалізації державної політики у сфері національної та міжнародної безпеки; - здійснення демократичного та цивільного контролю; - сприяння державним органам у боротьбі з корупцією, екстремізмом та міжнародним тероризмом.

Кратко об организации

Фирма ПП "Юридична фірма "Юрист-Адвокат" из Белой Церкви предоставляет заказчикам услуги и товары в направлении Юридические услуги. Находится по адресу Я. Мудрого, 66/13, оф. 1, Белая Церковь, 09100, Украина в Белой Церкви. Связаться с контактным лицом организации ПП "Юридична фірма "Юрист-Адвокат" по интересующим Вас вопросам вы можете через сайт http://pp-yuridichna-frma-yurist-advokat.uaprom.net, с помощью телефона +380 (50) 3576824.