Костюк, ЧП

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (50) 416-05-55 Дирекция
+380 (97) 469-64-10 — Дирекция
http://12751.ua.all.biz
Украина,Житомирская область, Бердичев,13312, ул. Ленина Житомирская область, Бердичев г., Украина
Ошибка в описании?
Костюк, ЧП
+380 (50) 416-05-55
Украина,Житомирская область, Бердичев,13312, ул. Ленина, Бердичев

Отзывы о Костюк, ЧП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Костюк, ЧП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании
Транспортно - экспедиторские услуги. Организация международных перевозок.
Доставка комплектных и "СБОРНЫХ" грузов из / в стран Европы (Австрии, Бельгии, Германии, Голландии, Испании, Франции и др.) и стран СНГ (Россия, Белоруссия, Казахстан и др.)
Товары и услуги
- Доставка грузов СНГ (Россия Белоруссия Казахстан и др.),
- Оперативный поиск автомашин для перевозки всех видов грузов,
- Доставка комплектных и `сборных` грузов из / в стран Европы (Австрии Бельгии Германии Голландии Испании Франции и др.),
- Профессиональные консультации по всем вопросам автомобильных перевозок,
- Предоставление лицензионных складов в Европе (Чехия Словакия Польша).
Оставьте отзыв первым
+380 (4143) 26094
Воровського,12, Бердичев, 13300, Украина, Бердичев
«Техноремпромстройсервіс Альянс» підприємство в Бердичеві: обробка металів; виготовлення деталей на станках ЧПУ; виготовлення інструментів, штампів; нанесення покриттів на метали (булат); ремонт, технічне обслуговування і монтаж машин та устаткування для сільського господарства; ремонт, технічне обслуговування та монтаж верстатів; виробництво машин та устаткування спец. призначення Ми раді Вас вітати на сайті нашого підприємства «Техноремпромстройсервіс Альянс». Наше підприємство заємається комплексом оборобки металу з виготовленням деталей ,та інтрументів. За час нашої роботи ми отримали довіру від наших клієнтів і репутацію надійного партнера. Нашим клієнтам ми пропонуємо широкий ассортимент товарів і високу якість послуг. Всі роботи виконуються в максимально короткий час при відмінній якості послуг. Ми працюємо тільки на результат, прагнучи забезпечити бездоганну якість виконання робіт, обслуговуючи кожне замовлення на металообробку, будь-якої складності. Підприємство «Техноремпромстройсервіс Альянс «займає провідні позиції в області металообробки вже не перший рік, характеризується позитивними відгуками, завдяки чому послуги металообробки користуються в нас великим попитом. Окремі напрямки нашої діяльності - якісна металообробка ЧПК і механообробка ЧПК. Чітке дотримання вимог, зазначених у кресленнях замовника, термінів на виготовлення деталей і відповідальний підхід до роботи, дають нам можливість з усією впевненістю гарантувати належну ефективність виконання вашого замовлення. Штампування деталей і виготовлення інструментів також вимагають багаторічного досвіду і передового устаткування, все це є в розпорядженні нашого підприємства. Новітні технології, сучасне обладнання, привабливі ціни і налагоджені зв'язки дозволяють нам зробити послуги металообробки в рівній мірі вигідними як в економічному, так і у виробничому плані. Ми дуже добре розуміємо, що клієнт в умовах прогресивно зростаючої потреби в металевих деталях і виробах з металу особливо гостро потребує оперативної металообробці, проведеної на належному рівні. Внаслідок цього, підприємство «Техноремпромстройсервіс Альянс «обов'язково прагне ще й до ввічливого, шанобливого ставлення до замовників. Для реалізації вашого замовлення на металообробку ми використовуємо професіоналізм, матеріальні та інтелектуальні ресурси нашого підприємства. Реквизиты компании:Расчетный счет № 26003116762 в ПАТ « Райффайзен банк Аваль» МФО 380805, ЄДРПОУ 33864500, E-mail: aliance.03@mail.ru
Оставьте отзыв первым
+380 (4143) 21122
Украина,Житомирская область, Бердичев,13300, ул.Владимирская,26 к.1, Бердичев

Кратко об организации

Организация Костюк, ЧП из Бердичева может предложить покупателям услуги и товары в рубрике Консалтинговые услуги для бизнеса. Фирму можно найти по адресу Украина,Житомирская область, Бердичев,13312, ул. Ленина в Бердичеве. Связаться с контактным лицом фирмы Костюк, ЧП, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете через сайт http://12751.ua.all.biz, с помощью телефонов +380 (50) 4160555, +380 (97) 4696410.