ПП «Техноремпромстройсервіс Альянс»

Редактировать данные компании ПП «Техноремпромстройсервіс Альянс»Нашли ошибку? Вход для представителя ПП «Техноремпромстройсервіс Альянс»Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Житомирская область, Бердичев г., Воровського,12, Бердичев, 13300, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (4143) 2-60-94
  +380 (4143) 2-13-73
  +380 (96) 312-28-25
  +380 (97) 198-28-15
 • Сайты
  Официальный сайт ПП «Техноремпромстройсервіс Альянс» http://pp-tehnorempromstrojservs-alyans.uaprom.net
 • Описание


  «Техноремпромстройсервіс Альянс»


  підприємство в Бердичеві: обробка металів; виготовлення деталей на станках ЧПУ; виготовлення інструментів, штампів; нанесення покриттів на метали (булат); ремонт, технічне обслуговування і монтаж машин та устаткування для сільського господарства; ремонт, технічне обслуговування та монтаж верстатів; виробництво машин та устаткування спец. призначення


  Ми раді Вас вітати на сайті нашого підприємства «Техноремпромстройсервіс Альянс».


  Наше підприємство заємається комплексом оборобки металу з виготовленням деталей ,та інтрументів. За час нашої роботи ми отримали довіру від наших клієнтів і репутацію надійного партнера. Нашим клієнтам ми пропонуємо широкий ассортимент товарів і високу якість послуг.


  Всі роботи виконуються в максимально короткий час при відмінній якості послуг.


  Ми працюємо тільки на результат, прагнучи забезпечити бездоганну якість виконання робіт, обслуговуючи кожне замовлення на металообробку, будь-якої складності. Підприємство «Техноремпромстройсервіс Альянс «займає провідні позиції в області металообробки вже не перший рік, характеризується позитивними відгуками, завдяки чому послуги металообробки користуються в нас великим попитом.


  Окремі напрямки нашої діяльності - якісна металообробка ЧПК і механообробка ЧПК. Чітке дотримання вимог, зазначених у кресленнях замовника, термінів на виготовлення деталей і відповідальний підхід до роботи, дають нам можливість з усією впевненістю гарантувати належну ефективність виконання вашого замовлення. Штампування деталей і виготовлення інструментів також вимагають багаторічного досвіду і передового устаткування, все це є в розпорядженні нашого підприємства.


  Новітні технології, сучасне обладнання, привабливі ціни і налагоджені зв'язки дозволяють нам зробити послуги металообробки в рівній мірі вигідними як в економічному, так і у виробничому плані. Ми дуже добре розуміємо, що клієнт в умовах прогресивно зростаючої потреби в металевих деталях і виробах з металу особливо гостро потребує оперативної металообробці, проведеної на належному рівні. Внаслідок цього, підприємство «Техноремпромстройсервіс Альянс «обов'язково прагне ще й до ввічливого, шанобливого ставлення до замовників. Для реалізації вашого замовлення на металообробку ми використовуємо професіоналізм, матеріальні та інтелектуальні ресурси нашого підприємства.


  Реквизиты компании:Расчетный счет № 26003116762
  в ПАТ « Райффайзен банк Аваль»
  МФО 380805, ЄДРПОУ 33864500,
  E-mail: aliance.03@mail.ru

 • Товары и услуги
  - Токарні роботи.
 • Кратко об организации
  Фирма ПП «Техноремпромстройсервіс Альянс» из Бердичева предоставляет заказчикам услуги и товары в направлении Консалтинговые услуги для бизнеса.
  Находится по адресу Воровського,12, Бердичев, 13300, Украина в Бердичеве.
  Связаться с контактным лицом организации ПП «Техноремпромстройсервіс Альянс» по интересующим Вас вопросам вы можете на web-странице http://pp-tehnorempromstrojservs-alyans.uaprom.net, по номерам +380 (4143) 2-60-94, +380 (4143) 2-13-73, +380 (96) 312-28-25, +380 (97) 198-28-15.
Распечатать Редактировать данные компании ПП «Техноремпромстройсервіс Альянс»Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Житомирская область, Бердичев г., Воровського,12, Бердичев, 13300, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ПП «Техноремпромстройсервіс Альянс»

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ПП «Техноремпромстройсервіс Альянс». Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ПП «Техноремпромстройсервіс Альянс»

QR-код с контактной информацией организации ПП «Техноремпромстройсервіс Альянс»
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ПП «Техноремпромстройсервіс Альянс», и добавить их в адресную книгу вашего устройства.