Проммашэкспорт, ЧП

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (4143) 21122 Дирекция
+380 (4143) 21122 — Дирекция
http://52923.ua.all.biz
Украина,Житомирская область, Бердичев,13300, ул.Владимирская,26 к.1 Житомирская область, Бердичев г., Украина
Ошибка в описании?
Проммашэкспорт, ЧП
+380 (4143) 21122
Украина,Житомирская область, Бердичев,13300, ул.Владимирская,26 к.1, Бердичев

Отзывы о Проммашэкспорт, ЧП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Проммашэкспорт, ЧП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
Товары и услуги
- Оборудование для сахарной промышленности,
- Фильтр-прессы ЧМ камерные (камерно-мембранные) с боковой подвеской на базе плиты,
- Фильтровальные салфетки,
- Фильтровальные плиты,
- Модернизация фильтр-прессов других производителей,
- Поставка запчастей комплектующих и расходных материалов,
- Фильтровальные исследования выбор фильтровального и вспомогательного оборудования фильтрующих перегородок,
- Шефмонтаж пусконаладка поставляемого оборудования обучение персонала заказчика.
Оставьте отзыв первым
+380 (4143) 26094
Воровського,12, Бердичев, 13300, Украина, Бердичев
«Техноремпромстройсервіс Альянс» підприємство в Бердичеві: обробка металів; виготовлення деталей на станках ЧПУ; виготовлення інструментів, штампів; нанесення покриттів на метали (булат); ремонт, технічне обслуговування і монтаж машин та устаткування для сільського господарства; ремонт, технічне обслуговування та монтаж верстатів; виробництво машин та устаткування спец. призначення Ми раді Вас вітати на сайті нашого підприємства «Техноремпромстройсервіс Альянс». Наше підприємство заємається комплексом оборобки металу з виготовленням деталей ,та інтрументів. За час нашої роботи ми отримали довіру від наших клієнтів і репутацію надійного партнера. Нашим клієнтам ми пропонуємо широкий ассортимент товарів і високу якість послуг. Всі роботи виконуються в максимально короткий час при відмінній якості послуг. Ми працюємо тільки на результат, прагнучи забезпечити бездоганну якість виконання робіт, обслуговуючи кожне замовлення на металообробку, будь-якої складності. Підприємство «Техноремпромстройсервіс Альянс «займає провідні позиції в області металообробки вже не перший рік, характеризується позитивними відгуками, завдяки чому послуги металообробки користуються в нас великим попитом. Окремі напрямки нашої діяльності - якісна металообробка ЧПК і механообробка ЧПК. Чітке дотримання вимог, зазначених у кресленнях замовника, термінів на виготовлення деталей і відповідальний підхід до роботи, дають нам можливість з усією впевненістю гарантувати належну ефективність виконання вашого замовлення. Штампування деталей і виготовлення інструментів також вимагають багаторічного досвіду і передового устаткування, все це є в розпорядженні нашого підприємства. Новітні технології, сучасне обладнання, привабливі ціни і налагоджені зв'язки дозволяють нам зробити послуги металообробки в рівній мірі вигідними як в економічному, так і у виробничому плані. Ми дуже добре розуміємо, що клієнт в умовах прогресивно зростаючої потреби в металевих деталях і виробах з металу особливо гостро потребує оперативної металообробці, проведеної на належному рівні. Внаслідок цього, підприємство «Техноремпромстройсервіс Альянс «обов'язково прагне ще й до ввічливого, шанобливого ставлення до замовників. Для реалізації вашого замовлення на металообробку ми використовуємо професіоналізм, матеріальні та інтелектуальні ресурси нашого підприємства. Реквизиты компании:Расчетный счет № 26003116762 в ПАТ « Райффайзен банк Аваль» МФО 380805, ЄДРПОУ 33864500, E-mail: aliance.03@mail.ru
Оставьте отзыв первым
+380 (50) 416-05-55
Украина,Житомирская область, Бердичев,13312, ул. Ленина, Бердичев
Транспортно - экспедиторские услуги. Организация международных перевозок. Доставка комплектных и "СБОРНЫХ" грузов из / в стран Европы (Австрии, Бельгии, Германии, Голландии, Испании, Франции и др.) и стран СНГ (Россия, Белоруссия, Казахстан и др.)

Кратко об организации

Организация Проммашэкспорт, ЧП из Бердичева может предложить покупателям товары и услуги в рубрике Консалтинговые услуги для бизнеса. Расположена по адресу Украина,Житомирская область, Бердичев,13300, ул.Владимирская,26 к.1 в Бердичеве. Связаться с представителем фирмы Проммашэкспорт, ЧП, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете при помощи телефонов +380 (4143) 21122, +380 (4143) 21122, на официальном сайте http://52923.ua.all.biz.