ПП «СІБЕР»

Редактировать данные компании ПП «СІБЕР»Нашли ошибку? Вход для представителя ПП «СІБЕР»Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Закарпатская область, Берегово г., вул. Мужайська, 60а, Берегово, 90200, Україна
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (3141) 2-21-55
  -
  факс
  +380 (50) 668-54-02
  +380 (50) 372-59-48
  +380 (97) 507-21-76
 • Сайты
  Официальный сайт ПП «СІБЕР» http://pp-siber.uaprom.net
 • E-mail
 • Описание

  ПП «СІБЕР» спеціалізується на будівництві будинків по системі «Термодім". Спеціалістами підприємства спроектовано, сконструйовано, експерементально та теоретично досліджено і широко впроваджено у будівництво легке монолітне залізобетонне перекриття в постійній (такій що не знімається після влаштування) опалубці із пінополістирольних блоків. Крім будівництва, підприємство виготовляє та реалізує елементи перекриття комплектами під проекти замовника. Як приклади об'єктів можна назвати побудовані підприємством готелі та перекриття котеджів у спортивно-туристичному комплексі «Буковель», що у Прикарпатті.

  Із 2009 р. підприємство займається установкою теплових насосів і фанкойлів для теплопостачання, гарячого водопостачання та кондиціювання будинків.


  Для досягнення поставленої мети, ПП «СІБЕР» створило спільну компанію із ТОВ «Берегтермобуд». Компанія широко пропагує вровадження енерговідновлюваних та енергозберігаючих технологій.


  Для виконання комплексу робіт по основній діяльності, підприємство укомплектоване штатом інженерно-технічних працівників, висококваліфікованих робітників, необхідною технікою, машинами та механізмами, має власну виробничу базу.


 • Товары и услуги
  - Блоки ППС опалубочні,
  - Готові конструкції перекриття,
  - Армокаркаси балочні,
  - Перекрытия,
  - Перекриття системи «термодім» — альтернатива перекриттям Teriva,
  - Панелі стінові,
  - Теплові насоси,
  - Тепловий насос CWW-14RB,
  - Гідророзподілювачі для колекторів теплових насосів,
  - Реконструкція перекриттів.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Услуги в сфере строительства и недвижимости / Услуги в сфере строительства» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Берегово и Береговский район, Закарпатская область, Украина. Компания ПП «СІБЕР» находится по адресу вул. Мужайська, 60а, Берегово, 90200, Україна в Берегово. Связаться с администрацией можно по телефонам +380 (3141) 2-21-55, +380 (50) 668-54-02, +380 (50) 372-59-48, +380 (97) 507-21-76. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://pp-siber.uaprom.net.
 •   Задать вопрос представителю организации
Распечатать Редактировать данные компании ПП «СІБЕР»Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Закарпатская область, Берегово г., вул. Мужайська, 60а, Берегово, 90200, Україна. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ПП «СІБЕР»

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ПП «СІБЕР». Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ПП «СІБЕР»

QR-код с контактной информацией организации ПП «СІБЕР»
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ПП «СІБЕР», и добавить их в адресную книгу вашего устройства.