Реимпекс Плюс, ЧП

Редактировать данные компании Реимпекс Плюс, ЧПНашли ошибку? Вход для представителя Реимпекс Плюс, ЧПЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Закарпатская область, Берегово г., Украина,Закарпатская область, Берегово,90202, ул. Запорожская, 22
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (50) 2427015
  -
  Дирекция
  +380 (44) 5911422
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Реимпекс Плюс, ЧП http://16995.ua.all.biz
 • Описание
  Шановний Відвідувач !

  Якщо в майбутньому або ближньому майбутньому маєте в планах ставити опалення або модернізувати існуючу застарілу систему, рекомендуємо до уваги найсучаснішу, найефективнішу і найекономнішу на сьогоднішній день систему опалення - стрічковий випромінювач типу ОНА (читай ОХА) - «короля» опалення великих приміщень (площею більше 2000 м2 і висотою від 6 до 40-50 м). Чого «король»? Один пальник потужністю 300 кВт здатний обігрівати площу 2000 м2, з витратою газу 15 м3/год.!!! Монтаж одного обладнання займає 5 днів для п'яти монтажників. Є від цього ліпше??? Ціна обладнання рухається в межах 30-35 тис. Євро, в залежності від конфігурації.

  Більшість головних інженерів, енергетиків і, на жаль, проектантів взагалі не знайомі або не цікавляться новими технологіями, закритими очима рекомендують Вам застарілі технології опалення, і стверджують, що ліпшого і нема за їхньої пропозиції. Нас цікавить, що б вони відповіли, якби Ви запитали, чи знайомі вони з технологією стрічкових випромінювачів? Детальну інформацію можете знайти у двох прикріплених файлах. Якщо цієї недостатньо або Вас зацікавила дана система опалення, зв'яжіться з нами, готові відповісти на будь-які питання.

  В Україні Ви будете вже не першими, хто такою системою опалює свої приміщення.

  Все обладнання сертифіковане в Україні та має відповідні дозволи.

  Если мое предложение Вас заинтересовало,прошу ответьте мне и я пришлю Вам каталог о продукции!

  З повагою,

  Директор ПП. Реімпекс Плюс

  САРВАШІ Ласло
 • Товары и услуги
  - Калориферы EOLO,
  - Темные излучатели INFRA,
  - Ленточные излучатели OHA.
 • Кратко об организации
  Фирма Реимпекс Плюс, ЧП из Берегово предоставляет заказчикам товары и услуги в направлении Электротехническая продукция, общее.
  Компанию можно найти по адресу Украина,Закарпатская область, Берегово,90202, ул. Запорожская, 22 в Берегово.
  Связаться с представителем организации Реимпекс Плюс, ЧП по интересующим Вас вопросам вы можете по телефонам +380 (50) 2427015, +380 (44) 5911422, на сайте http://16995.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании Реимпекс Плюс, ЧПНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Закарпатская область, Берегово г., Украина,Закарпатская область, Берегово,90202, ул. Запорожская, 22. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Реимпекс Плюс, ЧП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Реимпекс Плюс, ЧП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Реимпекс Плюс, ЧП

QR-код с контактной информацией организации Реимпекс Плюс, ЧП
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Реимпекс Плюс, ЧП, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.