EKOSTYL

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (50) 827-82-27
+380 (67) 274-79-90
ekostyl.uaprom.net
Декабристов, Бровары, Украина Киевская область, Бровары г., Украина
Ошибка в описании?
EKOSTYL
+380 (50) 827-82-27
Декабристов, Бровары, Украина, Бровары

Отзывы о EKOSTYL

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании EKOSTYL. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

***EKOSTYL***
Е К О С Т И Л Ь
У наш час, коли високі технології і штучні продукти стали звичним способом життя, багато хто повертається до ідеї, що природні чисті матеріали необхідні, як чисте повітря. Сучасній людині складно відмовитися від комп'ютерів, телебачення, модифікованих продуктів і синтетичних тканин, але можливо привнести в своє життя живе тепло природних екологічно чистих речей, запах справжнього дерева, берегової трави, насолодитися м'яким дотиком тканин з льону або бавовни. Поєднати в будинку благородну простоту з сучасними досягненнями цивілізації дозволить «EKOSTYL» . Натуральне дерево, солома, каміння, тканина з вавовни не порушують екологічний баланс в будинку. До того ж, вибір виробів з натуральних матеріалів великий. Це особливо цінно, якщо в будинку є діти, так як кожен батько хоче, щоб його чадо росло в здоровій атмосфері.
Тому розумний підхід до вибору всього, що вас оточує, щира турбота про себе і своїх близьких - це і є «EKOSTYL» , в який закладено вибір кращого.

Товары и услуги
- Икона Св Матрона Московская, под старину!,
- Ікона Почаївська освячена.

Кратко об организации

Компания EKOSTYL из Броваров предлагает клиентам услуги и товары в сфере деятельности Тренинги. Организацию можно найти по адресу Декабристов, Бровары, Украина в Броварах. Связаться с контактным лицом компании EKOSTYL по всем вопросам вы можете через сайт ekostyl.uaprom.net, с помощью телефонов +380 (50) 8278227, +380 (67) 2747990.