Калиниченко В. М., СПД

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (93) 615-09-99 Дирекция
+380 (67) 785-78-60 — Дирекция
http://82551.ua.all.biz
Украина,Черкасская область, Черкассы,ул. Мельникова, 43 Черкасская область, Черкассы г., Украина
Ошибка в описании?
Калиниченко В. М., СПД
+380 (93) 615-09-99
Украина,Черкасская область, Черкассы,ул. Мельникова, 43, Черкассы

Отзывы о Калиниченко В. М., СПД

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Калиниченко В. М., СПД. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании
Автобусные пассажирские перевозки по Украине,СНД, Европе, от 8 до 52 мест, наличный и безналичный расчет
Товары и услуги
- Перевозка туристических групп,
- Перевозки пассажирские автомобильным транспортом,
- Автобусные пассажирские перевозки по Украине по СНД и по Европе,
- Перевозки пассажирсике на местных линиях регулярные,
- Доставка пассажиров или багажа в аэропорт,
- Доставка пассажиров.
Оставьте отзыв первым
+380 (66) 444-43-950632282938
Украина,Черкасская область, Черкассы,ул Университетская 33, Черкассы
Горящие путевки в любую точку земного шара по низким ценам!!!
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 526-41-57
Украина,Черкасская область, Черкассы,ул. Ленина, 31, оф. 1, Черкассы
Туристические услуги. Лицензия Министерства культуры и туризма Украины серия АВ №392150 от 15.02.2008 г
Оставьте отзыв первым
Гарячі тури. Відпочинок та екскурсії. Подорожі Україною. Круїзи. Бронювання готелів. Авіакаса. Квитки на потяги, автобуси, пороми по Україні та Європі. Страхування. Візи.
+380 (068) 869-71-82
вул. Небесної сотні,55, 1 поверх, Черкассы, 18007
Подорожі вчать більше, ніж будь що. Іноді один день, проведений в інших місцях, дає більше, ніж десять років життя вдома. Анатоль Франс Подаруйте собі незабутні враження! Активний відпочинок є однією з основних складових життя здорової і життєрадісної людини, що здатен відвернути нас від всіляких життєвих проблем. Подорожі подарують Вам безліч нових вражень і позитивних емоцій. Відвідавши різні куточки світу, Ви, швидше за все, навіть зміните свої традиційні погляди на життя, воно набуде нових яскравих забарвлень! Ми вдячні Вам за відвідання сайту туристичної агенції Компас. Ми багато працювали, щоб зробити його максимально інформативним і зрозумілим, корисним для Вас. Сторінки нашого сайту адаптовані для мобільних пристроїв. На нашому сайті Ви знайдете інформацію про різні міста та країни. Ознайомившись з особливостями того чи іншого регіону, Ви набагато легше зробите вибір - куди поїхати, що подивитися, які визначні місця відвідати. Ми запропонуємо Вам безліч варіантів гарячих турів, екскурсійних турів, відпочинку на морі, тематичних подорожей на будь-який смак. Окремо ми презентуємо підбір турів для поціновувачів найпопулярнішого турпорталу “Отпуск”. Ви можете замовити тури з вильотом із різних аеропортів, вони деколи бувають значно дешевшими. Якщо Ви заздалегідь плануєте свій відпочинок та бажаєте суттєво заощадити, для Вас – раннє бронювання турів. А скориставшись нашою унікальною підбіркою сервісів on-line бронювань готельних номерів, квитків на всі види транспорту, трансферів, оренди авто, страхування та інших послуг, Ви зможете на сторінках нашого сайту прокласти свої індивідуальні маршрути до будь-якої країни світу. Радимо скористатись інформацією довідкового бюро та обов’язково відвідати сторінку мандрівника. Краса мальовничих куточків планети зробить Ваш відпочинок яскравим та незабутнім! Подорож протяжністю тисячу миль починається з одного кроку. Китайське прислів’я. Поїхали!

Кратко об организации

Организация Калиниченко В. М., СПД из Черкасс может предложить покупателям товары и услуги в рубрике Туристические агентства. Расположена по адресу Украина,Черкасская область, Черкассы,ул. Мельникова, 43 в Черкассах. Связаться с представителем фирмы Калиниченко В. М., СПД, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете по телефонам +380 (93) 6150999, +380 (67) 7857860, на сайте http://82551.ua.all.biz.