Комбікорм PURINA, Інша

Редактировать данные компании Інша Комбікорм PURINAНашли ошибку? Вход для представителя Комбікорм PURINA, ІншаЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Черкасская область, Черкассы г., Сміла вул Севастопільська 32а, Черкассы, Україна
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (63) 195-15-58
 • Сайты
  Официальный сайт Комбікорм PURINA, Інша http://kombkorm-purina.prom.ua
 • Описание

  ФОП Буряк є офіційним представником Purina в Черкаській області.
  На сьогоднішній день продукція Purina представлена у 18-ти країнах на 4-х континентах.


  Purina – це комплекс системних заходів підвищення ефективності поживного потенціалу комбікорму та технології прибутковості тваринної продукції. Працюючи з Purina Ви отримуєте не лише продукти найвищої якості, але також програми годівлі, що враховують всі інші фактори, що впливають на продуктивність, такі як генетика, тваринницький менеджмент, здорове харчування, оточуюче середовище.  Ми називаємо це: Партнерство для екстраординарного успіху!  Purina вдало поєднує раціональне управління, якісну годівлю, відповідний генетичний потенціал, суворі санітарні умови та пріоритет потреб клієнтів.
  Продукція Purina розроблена з метою поліпшення ефективності кормів і продуктивності кормів. Серед асортименту Purina Ви знайдете комбікорми високої якості, а також програми з годівлі, що враховують всі фактори, які впливають на продуктивність тварин, такі як генетика, стан здоров’я та навколишнього середовища.
  Більше про торгову марку Purina можна дізнатися на сайті


  link text


 • Товары и услуги
  - Концентрат для ВРХ,
  - Кормушка для птиці в Черкассах,
  - Премікс для ВРХ в Черкассах,
  - Стартер концентрат для поросят в Черкассах,
  - Комбікорм для бройлерів стартовий в Черкассах,
  - Комбікорм для поросят Пуріна,
  - Повнораціонний комбікорм для поросят вагою 10-20 кг,мікрогранули,
  - Комбікорм для телят та ягнят,
  - Жом гранулированый.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Переработка и утилизация отходов / Утилизация отходов» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Черкассы и Черкасский район, Черкасская область, Украина. Компания Інша Комбікорм PURINA находится по адресу Сміла вул Севастопільська 32а, Черкассы, Україна в Черкассах. Связаться с администрацией можно по телефону +380 (63) 195-15-58. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://kombkorm-purina.prom.ua.
Распечатать Редактировать данные компании Інша Комбікорм PURINAНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Черкасская область, Черкассы г., Сміла вул Севастопільська 32а, Черкассы, Україна. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

QR-код с контактной информацией организации Комбікорм PURINA, Інша

QR-код с контактной информацией организации Комбікорм PURINA, Інша
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Комбікорм PURINA, Інша, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.
Закрыть Комментарий
6 + 9 =