Комбікорм PURINA Інша

+380 (63) 195-15-58
http://kombkorm-purina.prom.ua
Сміла вул Севастопільська 32а, Черкассы, Україна Черкасская область, Черкассы г., Украина
Ошибка в описании?
Інша Комбікорм PURINA
+380 (63) 195-15-58
Сміла вул Севастопільська 32а, Черкассы, Україна, Черкассы
Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

ФОП Буряк є офіційним представником Purina в Черкаській області. На сьогоднішній день продукція Purina представлена у 18-ти країнах на 4-х континентах.

Purina – це комплекс системних заходів підвищення ефективності поживного потенціалу комбікорму та технології прибутковості тваринної продукції. Працюючи з Purina Ви отримуєте не лише продукти найвищої якості, але також програми годівлі, що враховують всі інші фактори, що впливають на продуктивність, такі як генетика, тваринницький менеджмент, здорове харчування, оточуюче середовище.


Ми називаємо це: Партнерство для екстраординарного успіху!


Purina вдало поєднує раціональне управління, якісну годівлю, відповідний генетичний потенціал, суворі санітарні умови та пріоритет потреб клієнтів. Продукція Purina розроблена з метою поліпшення ефективності кормів і продуктивності кормів. Серед асортименту Purina Ви знайдете комбікорми високої якості, а також програми з годівлі, що враховують всі фактори, які впливають на продуктивність тварин, такі як генетика, стан здоров’я та навколишнього середовища. Більше про торгову марку Purina можна дізнатися на сайті

link text

Товары и услуги
- Концентрат для ВРХ,
- Кормушка для птиці в Черкассах,
- Премікс для ВРХ в Черкассах,
- Стартер концентрат для поросят в Черкассах,
- Комбікорм для бройлерів стартовий в Черкассах,
- Комбікорм для поросят Пуріна,
- Повнораціонний комбікорм для поросят вагою 10-20 кг,мікрогранули,
- Комбікорм для телят та ягнят,
- Жом гранулированый.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 472-14-76
Украина,Черкасская область, Черкассы,ул.Зелинского 12/1, Черкассы
ЧП "Агросервис" производит и реализует печное топливо. На постоянной основе покупает отработанные масла всех видов (самовывоз, дорого).
+380 (97) 354-35-57
ул. Хоменка 7, Черкассы, Украина, Черкассы
Благодарный покупатель: Если Вам нужна тумба под телевизор или еще для чего, смело заказывайте У Кристал Гласс. Когда получила товар, была приятно удивлена. Запакован так, что разбить просто невозможно. А когда собрали тумбу, то окончательно поняла, что выбор был сделан правильно. Профессиональная заводская работа. В магазине почти такая же тумба стоит на 450 гривен дороже. Спасибо!
+380 (67) 474-68-68
ул. Ватутина, 84/1, Черкассы, 18000, Украина, Черкассы
Александр В,: Работал с Славой. Помогли с диском на "бомбу". Быстро организовали доставку. Приятно работать с такими людьми!! Плюсы: Оперативность, ассортимент Минусы: нет
Оставьте отзыв первым
+380 (93) 422-10-01
ул. Громова 22, Черкассы, Украина, Черкассы
Торговля стройматериалами и комбикормами

Кратко об организации

Компания Інша Комбікорм PURINA из Черкасс предлагает клиентам услуги и товары в сфере деятельности Переработка и утилизация отходов. Организацию можно найти по адресу Сміла вул Севастопільська 32а, Черкассы, Україна в Черкассах. Связаться с контактным лицом компании Комбікорм PURINA по всем вопросам вы можете через сайт http://kombkorm-purina.prom.ua, с помощью телефона +380 (63) 1951558.