Магазин «Меблевий меридіан»

Редактировать данные компании Магазин «Меблевий меридіан»Нашли ошибку? Вход для представителя Магазин «Меблевий меридіан»Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Черкасская область, Черкассы г., вул. Б. Вишневецького 63, Черкассы, 18000, Україна
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (472) 32-91-53
  +380 (67) 224-71-15
  +380 (472) 56-28-85
 • Сайты
  Официальный сайт Магазин «Меблевий меридіан» http://meridian-mebli.uaprom.net
 • Описание

  Меблі є невід’ємною частиною кожного будинку – уявити собі квартиру без меблів просто нереально. Саме від них багато в чому залежить, як себе буде почувати людина, чи буде йому комфортно, зручно, чи зможе він розслабитися і відпочити в домашній обстановці. Важливі меблі і для інтер’єру, адже саме вони багато в чому задають стилістичну спрямованість для вашого житла.
  В нашому магазині Ви знайдете саме ті варіанти, які допоможуть відчувати себе насправді по-домашньому, адже ми маємо широкий асортимент: спальні, м'які меблі, вітрини, столи та стільці, кухні, кухонні куточки, комп'ютерні та письмові столи, передпокої та ін. А також, у нас Ви маєте можливість замовити меблі на замовлення. Професійні дизайнери та консультанти охоче Вам в цьому допоможуть.


 • Товары и услуги
  - Кухня.
 • Кратко об организации
  Организация Магазин «Меблевий меридіан» из Черкасс может предложить покупателям услуги и товары в рубрике Дома быта.
  Фирму можно найти по адресу вул. Б. Вишневецького 63, Черкассы, 18000, Україна в Черкассах.
  Связаться с контактным лицом фирмы Магазин «Меблевий меридіан», чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете через сайт http://meridian-mebli.uaprom.net, с помощью телефонов +380 (472) 32-91-53, +380 (67) 224-71-15, +380 (472) 56-28-85.
Распечатать Редактировать данные компании Магазин «Меблевий меридіан»Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Черкасская область, Черкассы г., вул. Б. Вишневецького 63, Черкассы, 18000, Україна. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

QR-код с контактной информацией организации Магазин «Меблевий меридіан»

QR-код с контактной информацией организации Магазин «Меблевий меридіан»
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Магазин «Меблевий меридіан», и добавить их в адресную книгу вашего устройства.
Закрыть Комментарий
8 + 5 =