"Food Processor", Частное предприятие

Редактировать данные компании Частное предприятие Нашли ошибку? Вход для представителя Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Черниговская область, Чернигов г., ул.Белова 18/66, Чернигов, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (98) 742-40-45
  +380 (93) 566-40-98
  +380 (99) 486-02-63
  +380 (93) 541-89-78
 • Сайты
  Официальный сайт http://food-processor.uaprom.net
 • Описание

  Дорогі друзі!


  Успішне ведення ресторанного бізнесу включає в себе безліч деталей. Якщо розкласти по складовим, вийде чимало пунктів ...


  Усі заклади прагнуть подарувати якомога більше тепла та уваги своїм відвідувачам. Ця любов виражається в кожній деталі: від інтер'єру, обладнання, столових приборів, до посмішки офіціанта. Щоб створити атмосферу і настрій, потрібно мати у своєму розпорядженні повний набір обладнання та кваліфікований персонал.


  Ми із задоволенням допоможемо Вам створити комфорт і затишок у вашому закладі і цим завоювати постійну любов клієнтів.


  FOOD PROCESSOR – це молода компанія, діяльність якої направлена на підвищення ефективності ресторанного господарства з врахуванням принципів інтенсифікаціі виробництва - досягнення високих результатів при найменших витратах матеріальних і трудових ресурсів.


  Широкий вибір нашого асортименту представлений кухонним і барним обладнанням, інвентарем, порцеляною, столовими приборами, хімією, а також наданням допомоги на всіх етапах розвитку закладу.


  Ми прагнемо до ефективного управління робочими процесами. Усвідомлюючи відповідальність за свою роботу, ми прагнемо постійно покращувати і вдосконалювати свою діяльність.


  Серйозне ставлення до роботи, відповідальність та професіоналізм дає нам можливість якісно, ​​швидко і вчасно вирішувати Ваші потреби.


  Ми економимо Ваш час! Знаючи, що він для Вас є дорогим, наші фахівці завжди готові прийти до Вас на допомогу і відповісти на будь-яке питання.


  Дякуємо Вам за виявлений інтерес до нашої компанії. Наша співпраця буде міцною, взаємовигідною та довгостроковою. Ваш успіх - наш успіх!


  Ми будемо раді бачити Вас своїм Клієнтом, Партнером і Другом.  Ваш FOOD PROCESSOR!


 • Товары и услуги
  - Посуда для предприятий ресторанного хозяйства,
  - Оборудование для предприятий ресторанного хозяйства.
 • Кратко об организации
  Фирма Частное предприятие "Food Processor" из Чернигова предоставляет заказчикам услуги и товары в направлении Складское оборудование.
  Находится по адресу ул.Белова 18/66, Чернигов, Украина в Чернигове.
  Связаться с контактным лицом организации "Food Processor" по интересующим Вас вопросам вы можете через сайт http://food-processor.uaprom.net, с помощью телефонов +380 (98) 742-40-45, +380 (93) 566-40-98, +380 (99) 486-02-63, +380 (93) 541-89-78.
Распечатать Редактировать данные компании Частное предприятие Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Черниговская область, Чернигов г., ул.Белова 18/66, Чернигов, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о "Food Processor", Частное предприятие

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании "Food Processor", Частное предприятие. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации "Food Processor", Частное предприятие

QR-код с контактной информацией организации
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании "Food Processor", Частное предприятие, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.