Интернет магазин техники zvezda.cn.ua, ЧП

Редактировать данные компании Интернет магазин техники zvezda.cn.ua, ЧПНашли ошибку? Вход для представителя Интернет магазин техники zvezda.cn.ua, ЧПЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Черниговская область, Чернигов г., Украина,Черниговская область, Чернигов,пр-т. Мира 49а, офис 408 , этаж 4
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (462) 931533
  -
  Дирекция
  +380 (67) 8439653
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Интернет магазин техники zvezda.cn.ua, ЧП http://143787.ua.all.biz
 • Описание
  Еталон (від франц. etaler - виставляти, показувати) - зразкова міра; переносно - зразок, мірило. (Тлумачний словник )
  Бориспільський автозавод - один із наймолодших в Україні заводів такого профілю. Він входить до складу відомої корпорації "Еталон", в основі ідеології якої лежить ідея створення та виробництва широкої гами автотранспортних засобів різного призначення для задоволення потреб як внутрішнього ринку, так і ринків інших країн.
  Сьогодні ПрАТ « Бориспільський автозавод» - це сучасне самостійне виробництво, на якому працює близько дев'ятисот працівників. Виробничі площі заводу займають 7000 кв. м. Завод випускає 1.700 автобусів в рік десяти різних модифікацій. Завод активно співпрацює з науково-дослідним інститутом автомобілебудівництва «Еталон», що об'єднав близько шістдесят провідних конструкторів, які мають великий практичний досвід у конструюванні автобусів. Саме тут і народжуються ідеї, які потім втілюються в життя. Бориспільський автозавод - це цілком вітчизняна розробка. Висока кваліфікація спеціалістів Бориспільського автозаводу дозволяє у стислий термін розробити конструкторську документацію і освоїти серійне виробництво будь-яких автотранспортних засобів. В даний час запущено у виробництво три модифікації автобусів А148. Деталі із листового металу і профільних труб виготовляються на високопродуктивних верстатах «Bystronic», «Trumpf» та інших. Після зварювання в кузовному цеху, кузова автобусів проходять процес тришарового фарбування в малярному цеху. При цьому метал піддається антикорозійній обробці з використанням технологій оцинкування. Завдяки цьому, кузов протягом п'яти років надійно захищений від корозії. Таке фарбування відповідає найвищим світовим стандартам. З малярного цеху кузов потрапляє у складальний цех, де він встановлюється на шасі. Тут же відбувається встановлення електрообладнання, настилання підлоги, внутрішня обшивка даху та встановлення сидінь. З цього цеху, автобус виїжджає своїм ходом на стендові випробування гальм та пробігові випробування. І завод, і вся продукція , яку він випускає, сертифіковані. На заводі запроваджено та сертифіковано систему управління якістю за вимогами міжнародного стандарту IS0 9001:2008, тому на всіх етапах виробництва контроль якості дуже жорсткий. Кожний автобус проходить до 50 видів різних типів випробувань, серед яких полігонні, дорожні та стендові.
 • Товары и услуги
  - SENSEI SHV-200B4L Тепловентилятор (с дисплеем),
  - Зарядное устройство VARTA 57062101401,
  - Электропечь DeLonghi EO 2071.
 • Кратко об организации
  Организация Интернет магазин техники zvezda.cn.ua, ЧП из Чернигова может предложить покупателям услуги и товары в рубрике Электротехническая продукция, общее.
  Фирму можно найти по адресу Украина,Черниговская область, Чернигов,пр-т. Мира 49а, офис 408 , этаж 4 в Чернигове.
  Связаться с контактным лицом фирмы Интернет магазин техники zvezda.cn.ua, ЧП, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете через сайт http://143787.ua.all.biz, с помощью телефонов +380 (462) 931533, +380 (67) 8439653.
Распечатать Редактировать данные компании Интернет магазин техники zvezda.cn.ua, ЧПНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Черниговская область, Чернигов г., Украина,Черниговская область, Чернигов,пр-т. Мира 49а, офис 408 , этаж 4. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Интернет магазин техники zvezda.cn.ua, ЧП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Интернет магазин техники zvezda.cn.ua, ЧП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Интернет магазин техники zvezda.cn.ua, ЧП

QR-код с контактной информацией организации Интернет магазин техники zvezda.cn.ua, ЧП
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Интернет магазин техники zvezda.cn.ua, ЧП, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.