Max-Bud Суб'єкт підприємницької діяльності

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (66) 513-91-39
+380 (99) 229-59-04
max-bud.prom.ua
пров. Вашкiвський 5 «а», Черновцы, Україна Черновицкая область, Черновцы г., Украина
Ошибка в описании?
Суб'єкт підприємницької діяльності Max-Bud
+380 (66) 513-91-39
пров. Вашкiвський 5 «а», Черновцы, Україна, Черновцы

Отзывы о Max-Bud, Суб'єкт підприємницької діяльності

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Max-Bud, Суб'єкт підприємницької діяльності. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Max-bud виробник пропонує такий перелік послуг: Домівки дерев'яні каркасно-щитової конструкції для постійного та періодичного проживання (дач) утеплені мінеральною ватою і обшиті блок-ха-вусом; гіпсокартоном ОСБ-плитами, вагонкою за бажанням замовника з накритої ОСБ плитами і бітумних покриттям дахів, з встановленими м/п вікна вхідними та міжкімнатними дверима, з підлоговим покриттям «люминалом» в коридорах і кімнатах, і керамічною плиткою в сан вузлах кухні з виведенням всіх каналізаційних та електро комуникацый… Аль-танки різних розмірів і конфігурації… Лазні… Різна меблі з дерева для будинків, барів, ресторанів, садові меблі, а також штучно старовинні меблі… Каркасно-щитовий будинок:

Каркасний будинок (канадський каркасний будинок, каркасно-щитовий будинок) — якщо Ви хочете мати надійний, красивий котедж, причому щоб він був зведений в найкоротші терміни і обійшовся якомога дешевше, значить, варто вибрати технологію каркасного домобудівництва. З-за легкості конструкції зменшується навантаження на фундамент і каркасний будинок найбільш стійкий і нечутливий до сезонних рухів фундаменту, значить не потрібно чекати усадки, що значно скорочує терміни будівництва. Дерев'яний каркас, сучасні ізоляційні матеріали забезпечують низьку теплопровідність і високу шумоізоляцію. Комунікації йдуть всередину стін, спрощуються оздоблювальні роботи, при будівництві не потрібно вантажопідйомна техніка, терміни будівництва йдуть на тижні, а не на місяці. Ні одна квартира не може зрівнятися з котеджем. Тим більше, якщо котедж коштує в 2-3 рази дешевше!

Товары и услуги
- Винный шкаф под старину,
- Двери входные и межкомнатные искуствено состарены,
- Двери входные и межкомнатные искуствено состарены,
- Кровати двух спальные из дерева искаственно состарены,
- Люстра,
- Тумба пот телевизор,
- Дероротивный забор с деревяной аркой,
- Каркасно-щитовой дом из дерева,
- Дачный домик для летнего отдыха,
- Проэкт дома 021.

Кратко об организации

Организация Суб'єкт підприємницької діяльності Max-Bud из Черновец может предложить покупателям услуги и товары в рубрике Ремонт окон. Фирму можно найти по адресу пров. Вашкiвський 5 «а», Черновцы, Україна в Черновцах. Связаться с контактным лицом фирмы Max-Bud, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете через сайт max-bud.prom.ua, с помощью телефонов +380 (66) 5139139, +380 (99) 2295904.