О'ТАК, ТОВ

Редактировать данные компании О'ТАК, ТОВНашли ошибку? Вход для представителя О'ТАК, ТОВЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Черновицкая область, Черновцы г., Украина,Черновицкая область, Черновцы,58000, ул. Руська, 248, з-д Гравитон, з-д Гравитон, О'ТАК ООО
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (96) 6388865
  -
  Дирекция
  +380 (66) 0900333
  -
  Дирекция
  +380 (372) 900333
  -
  Отдел сбыта
 • Сайты
  Официальный сайт О'ТАК, ТОВ http://88628.ua.all.biz
 • Описание
  ТОВ «О'ТАК» — це Ваш персональний Гід, Консультант та Помічник в Києві, Хмельницькому та Чернівцях. Ми раді допомогти нашим клієнтам виконати не тільки дрібні доручення, а й завдання підвищеної складності ефективно, оперативно та якісно. Індивідульний та гнучкий підхід до потреб дозволяє зрозуміти краще кожного клієнта. Ми дійсно згідно побажань і бюджету клієнта допомогаємо рішенню завдань.
  Наші працівники потурбуються, щоб Ви відчували себе спокійно та впевнено, щоб були впевнені, що доручення будуть виконані спеціалістами і вчасно. Ми вважаємо своїм привілеєм надавати Вам послуги.
  Ми надаємо послуги «екстра класу» та «класу де люкс», як для індивідуальним так і корпоративним клієнтам, зберігаючи при цьому конфіденційність кожного замовлення та об'єднуючи при цьому в своїй роботі високі стандарти та відповідну якість.
 • Товары и услуги
  - Ми надаємо послуги «екстра класу» та «класу де люкс» як для індивідуальним так і корпоративним клієнтам зберігаючи при цьому конфіденційність кожного замовлення та об'єднуючи при цьому в своїй роботі високі стандарти та відповідну якість.,
  - це Ваш персональний Гід Консультант та Помічник в Києві Хмельницькому та Чернівцях. Ми раді допомогти нашим клієнтам виконати не тільки дрібні доручення а й завдання підвищеної складності ефективно оперативно та якісно,
  - Ми дійсно згідно побажань і бюджету клієнта допомогаємо рішенню завдань.,
  - Наші працівники потурбуються щоб Ви відчували себе спокійно та впевнено щоб були впевнені що доручення будуть виконані спеціалістами і вчасно. Ми вважаємо своїм привілеєм надавати Вам послуги.,
  - Індивідульний та гнучкий підхід до потреб дозволяє зрозуміти краще кожного клієнта. Ми дійсно згідно побажань і бюджету клієнта допомогаємо рішенню завдань..
 • Кратко об организации
  Компания О'ТАК, ТОВ из Черновец предлагает клиентам товары и услуги в сфере деятельности Кадровые агентства.
  Располагается по адресу Украина,Черновицкая область, Черновцы,58000, ул. Руська, 248, з-д Гравитон, з-д Гравитон, О'ТАК ООО в Черновцах.
  Связаться с представителем компании О'ТАК, ТОВ по всем вопросам вы можете по телефонам +380 (96) 6388865, +380 (66) 0900333, +380 (372) 900333, на сайте http://88628.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании О'ТАК, ТОВНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Черновицкая область, Черновцы г., Украина,Черновицкая область, Черновцы,58000, ул. Руська, 248, з-д Гравитон, з-д Гравитон, О'ТАК ООО. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о О'ТАК, ТОВ

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании О'ТАК, ТОВ. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации О'ТАК, ТОВ

QR-код с контактной информацией организации О'ТАК, ТОВ
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании О'ТАК, ТОВ, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.