ПП Вірста Ю.В., Суб'єкт підприємницької діяльності

Редактировать данные компании Суб'єкт підприємницької діяльності ПП Вірста Ю.В.Нашли ошибку? Вход для представителя ПП Вірста Ю.В., Суб'єкт підприємницької діяльностіЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Черновицкая область, Черновцы г., вул. Галицький шлях, 12, Черновцы, 58000, Україна
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (50) 982-14-17
  -
  Юрій Васильович
  +380 (95) 008-81-33
  -
  художник Вячеслав
 • Сайты
  Официальный сайт ПП Вірста Ю.В., Суб'єкт підприємницької діяльності http://pamgranit.com
 • E-mail
 • Описание

  Граніт – елегантний і солідний, виразний і різноманітний, масивний і вічний. Природа створила його настільки неповторним і красивим, що кожен виріб з нього унікальний. Також граніт є екологічно чистим природним матеріалом для виготовлення ритуальних надгробків та меморіальних комплексів.
  Граніт дуже міцний матеріал і має високу стійкість до тертя, стиску і забрудненню. По цьому доцільно використовувати граніт для зовнішніх робіт, у меморіальних комплексах і надгробних пам'ятниках, гранітна облицювальна плитка використовується як для обробки нових будинків, так і для реставрації старих будівель і споруд.
  Пам'ятники із граніту встановлюються "на століття", оскільки всі деталі пам'ятника з граніту з'єднуються сучасними матеріалами, що забезпечують довговічність ритуальних комплексів. Граніт є натуральним природним каменем і має відмінну міцність, морозостійкість та максимальну довговічність.
  Надійність і довговічність граніту уже давно стала еталоном якості. Його висока міцність у сполученні з пластичністю дозволяє виготовляти з граніту виробу будь-яких розмірів і форм. Виготовлення надгробків і ритуальних комплексів із граніту – це вже не просто робота. Це свого роду мистецтво, що втілює дизайнерський підхід і високу кваліфікацію виконавця. У своїй роботі наші майстри використовують усі розповсюджені на сьогодні види граніту.

  Год основания:2002
  Реквизиты компании:Свідоцтво платника податку № 2 438 017 0000 008374
  Ідентифікаційний код 2572915632

 • Товары и услуги
  - Пам'ятники одинарні з фундаментом крошка,
  - Пам'ятники одинарні з фундаментом граніт,
  - Пам'ятники подвійні,
  - Пам'ятники подвійні з фундаментом граніт,
  - Фундаменти гранітні,
  - Пам'ятники подвійні з фундаментом крошка,
  - Пам'ятники одинарні,
  - Поширені види граніту.
 • Кратко об организации
  Фирма Суб'єкт підприємницької діяльності ПП Вірста Ю.В. из Черновец предоставляет заказчикам услуги и товары в направлении Складское оборудование.
  Находится по адресу вул. Галицький шлях, 12, Черновцы, 58000, Україна в Черновцах.
  Связаться с контактным лицом организации ПП Вірста Ю.В. по интересующим Вас вопросам вы можете на web-странице http://pamgranit.com, письмом на адрес ppvirsta@gmail.com, по номерам +380 (50) 982-14-17, +380 (95) 008-81-33.
 •   Задать вопрос представителю организации
Распечатать Редактировать данные компании Суб'єкт підприємницької діяльності ПП Вірста Ю.В.Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Черновицкая область, Черновцы г., вул. Галицький шлях, 12, Черновцы, 58000, Україна. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ПП Вірста Ю.В., Суб'єкт підприємницької діяльності

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ПП Вірста Ю.В., Суб'єкт підприємницької діяльності. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ПП Вірста Ю.В., Суб'єкт підприємницької діяльності

QR-код с контактной информацией организации ПП Вірста Ю.В., Суб'єкт підприємницької діяльності
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ПП Вірста Ю.В., Суб'єкт підприємницької діяльності, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.