Сортнасиннеовоч, ТВД (ТДВ Сортнасіннєовоч)

Редактировать данные компании Сортнасиннеовоч, ТВД (ТДВ Сортнасіннєовоч)Нашли ошибку? Вход для представителя Сортнасиннеовоч, ТВД (ТДВ Сортнасіннєовоч)Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Черновицкая область, Черновцы г., Украина,Черновицкая область, Черновцы,ул. Каштанова, 127
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (372) 563349
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Сортнасиннеовоч, ТВД (ТДВ Сортнасіннєовоч) http://177304.ua.all.biz
 • Описание
  ТДВ "Сортнасіннєовоч" вже понад 70 років успішно працює на ринку України. Товариство є постійним діючим членом асоціації "Укрсортнасінняовоч".
  Основна мета нашої діяльності - задовільнити потреби у насінні як сільськогосподарських товаровиробників та фермерів, так і споживачів, які займаються веденням особистих підсобних господарств.
  Товариство реалізує насіння, якість якого відповідає ГОСТ 11260-81, ГОСТ 12420-81 і ДСТУ 2240-93 та фітосанітарним вимогам.
  Поряд з вітчизняними виробниками насіння ТДВ "Сортнасіннєовоч" співпрацює з провідними селекційними центрами Німеччини (Chrestensen) та Польщі (Malopolska Hodowla Roslin, Legutko, PNOS, Plantico).
  Зараз ми можемо запропонувати Вам понад 250 сортів та гібридів овочевих культур, квітів та трав. Насіння розфасоване в оригінальний пакет, яскраве кольорове фото на якому, створює повну уяву про зовнішній вигляд рослини, а лаконічна інформація на зворотній стороні дозволяє користувачу ознайомитись з характеристикою сорту чи гібриду та зробити првильний вибір. На кожному пакеті також проставлені кількість насіння, номер партії, термін придатності й коротка схема-агротехніка. Для сільгоспвиробників ми пропонуємо серію "Фермерські пакети", вагою до 100 г та вагове насіння.
  Крім цього у нас завжди є в наявності агрохімія для захисту Вашого врожаю та добрива, а також широкий асортимент товарів для саду та городу.
  Завчасно дякуємо за перегляд нашого сайту. Якщо Ви стали нашим клієнтом, то наші працівники докладуть максимум зусиль для задоволення Ваших найвишуканіших потреб.
  Зараз ми формуємо дилерську мережу і запрошуємо до співпраці підприємства, установи і організації всіх форм власності та приватних підприємців.
 • Товары и услуги
  - Семена цветов,
  - Семена овощей,
  - Семена тыквы Арабатский,
  - Семена свеклы столовой Бордо-237,
  - Пакетированные семена овощей,
  - Семена лекарственных растений Артишок.
 • Кратко об организации
  Фирма Сортнасиннеовоч, ТВД (ТДВ Сортнасіннєовоч) из Черновец предоставляет заказчикам товары и услуги в направлении Сельскохозяйственное производство.
  Компанию можно найти по адресу Украина,Черновицкая область, Черновцы,ул. Каштанова, 127 в Черновцах.
  Связаться с представителем организации Сортнасиннеовоч, ТВД (ТДВ Сортнасіннєовоч) по интересующим Вас вопросам вы можете по телефону +380 (372) 563349, на сайте http://177304.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании Сортнасиннеовоч, ТВД (ТДВ Сортнасіннєовоч)Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Черновицкая область, Черновцы г., Украина,Черновицкая область, Черновцы,ул. Каштанова, 127. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Сортнасиннеовоч, ТВД (ТДВ Сортнасіннєовоч)

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Сортнасиннеовоч, ТВД (ТДВ Сортнасіннєовоч). Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Сортнасиннеовоч, ТВД (ТДВ Сортнасіннєовоч)

QR-код с контактной информацией организации Сортнасиннеовоч, ТВД (ТДВ Сортнасіннєовоч)
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Сортнасиннеовоч, ТВД (ТДВ Сортнасіннєовоч), и добавить их в адресную книгу вашего устройства.