ВТК "Захід", Частное предприятие

Редактировать данные компании Частное предприятие ВТК Нашли ошибку? Вход для представителя ВТК Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Черновицкая область, Черновцы г., вул. Комарова, 11, Черновцы, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (372) 58-60-90
  +380 (67) 373-06-35
  +380 (95) 571-92-15
 • Сайты
  Официальный сайт ВТК http://vtk-zapad.uaprom.net
 • Описание


  Компанія «ВТК Захід» займається виготовленням і продажем жалюзі в Україні. Ми виробляємо жалюзі і штори всіх видів і конфігурацій, а широкий вибір матеріалів не залишить вас байдужими. Ми знаємо все про сонцезахисні системи, і гарантуємо оптимальне рішення для кожного клієнта.


  Наш салон-магазин порпонує широкий асортимент жалюзі, велику гаму кольорів (понад 1200 тканин для рулонних штор). Ми виготовляємо під замовлення:


  -рулонні штори;


  -горизонтальні, вертикальні жалюзі;


  -дерев'яні;


  -бамбукові;


  -день-ніч (зебра)


  -японські панелі;


  -жалюзі бріз;


  -кісея;


  -пошиття римських та класичних штор;


  -штора "Оберіг" НОВИНКА (з національною вишивкою);


  -карнази.


  Компанія «ВТК Захід» надає послугу: Замовити жалюзі "під ключ".


  Зателефонувавши за номером тел.: (0372) 58-60-90, або по моб. тел.: (067) 373-06-35, (095) 571-92-15, до Вас приїде наш кваліфікований майстер з усіма каталогами у зручний для Вас час, здійснить заміри і оцінить можливість установки систем жалюзі в залежності від розмірів вікна, укосів та наявності виступаючих елементів.
  Він привезе всі необхідні зразки матеріалів, відповість на всі Ваші запитання і допоможе підібрати вид, колір і фактуру виробів, а також зробить розрахунок вартості виробів і послуг, які цікавлять Вас.


  Скориставшись послугами дизайнера, Ви залишатиметесь в тренді моди віконних декорацій!


  Ми заміряємо і встановлюємо штори і жалюзі «під ключ». Сонцезахисні системи - досить високотехнологічний продукт. Від того, наскільки точно і правильно проведені заміри і установка, залежить подальша експлуатація продукції. Щоб уникнути помилок, достатньо звернутися за допомогою до наших фахівців.


  Ціна


  Основним моментом при виборі та прийнятті рішення про замовлення або придбанні продукту є, безумовно, його ціна. Щоб максимально спростити для Вас пошук потрібної інформації, розрахунок та оцінку майбутньої покупки, ми створили на своєму сайті vtk-zapad.com спеціальну сторінку - калькулятор розрахунку вартості.


  Інтернет-магазин жалюзі
  Ви можете купити жалюзі через наш інтернет-магазин vtk-zapad.com , заміривши їх самостійно. Оплатити покупку можна будь-яким зручним Вам способом - як по безготівковому розрахунку, так і готівковим платежем безпосередньо в нашому офісі. Забрати продукцію ви можете в нашому офісі, або замовити доставку в будь-який регіон України.
  Ви можете отримати необхідні консультації і записатися на замір за телефонами: (0372)58-60-90, (067) 373-06-35, (095) 571-92-15 або по електронній пошті vtk-zapad.blinds@yandex.ua . Ми також будемо раді побачити Вас в нашому офісі продажів за адресою: м.Чернівці, вул. Комарова, 11.


  Дилерам


  Запрошуємо до співпраці дилерів. Для Вас спеціальні пропозиції! Вигідні умови співпраці! Пропонуємо готові вироби, а також великий асортимент тканин з орнаментом для рулонних штор системи "день-ніч" (зебра). ЕКСКЛЮЗИВНО! Комплектуючі, упаковочний рукав. Детальна інформація на сайті www.vtk-zapad.com або по тел.: (0372) 58-60-90, моб. тел.: (067) 373-06-35, (095) 571-92-15. А також раді бачити Вас в нашому офісі продажів за адресою: м.Чернівці, вул. Комарова, 11.

  Год основания:2004

 • Товары и услуги
  - Пошив штор.
 • Кратко об организации
  Компания Частное предприятие ВТК "Захід" из Черновец предлагает клиентам услуги и товары в сфере деятельности Ателье по пошиву и ремонту одежды.
  Организацию можно найти по адресу вул. Комарова, 11, Черновцы, Украина в Черновцах.
  Связаться с контактным лицом компании ВТК "Захід" по всем вопросам вы можете на web-странице http://vtk-zapad.uaprom.net, по номерам +380 (372) 58-60-90, +380 (67) 373-06-35, +380 (95) 571-92-15.
Распечатать Редактировать данные компании Частное предприятие ВТК Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Черновицкая область, Черновцы г., вул. Комарова, 11, Черновцы, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

QR-код с контактной информацией организации ВТК "Захід", Частное предприятие

QR-код с контактной информацией организации ВТК
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ВТК "Захід", Частное предприятие, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.
Закрыть Комментарий
11 + 9 =