Юкон-Софтвар, ООО (Yukon Software LTD)

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (372) 559719 Дирекция
http://148885.ua.all.biz
Украина,Черновицкая область, Черновцы,58000, проспект Б. Хмельницького, 3а Черновицкая область, Черновцы г., Украина
Ошибка в описании?
Юкон-Софтвар, ООО (Yukon Software LTD)
+380 (372) 559719
Украина,Черновицкая область, Черновцы,58000, проспект Б. Хмельницького, 3а, Черновцы

Отзывы о Юкон-Софтвар, ООО (Yukon Software LTD)

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Юкон-Софтвар, ООО (Yukon Software LTD). Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании
Юкон-Софтваре — молода динамічна IT організація, стратегія якої ґрунтується на концепції Джима Колінза “Від хорошого до видатного”. Високомотивовані члени команд із великим задоволення працюють над складними проектами у професійному дружньому колі. Наполегливість Юкону сягає своїм корінням часів Золотої Лихоманки на Алясці, коли люди, боролися з багатьма труднощами, щоб досягти результатів, про які вони мріяли.
Наша мета
Бути професійним незалежним виробником програмного забезпечення, розташованим в місті Чернівці (Україна), який пропонує високоякісні рентабельні IT рішення, орієнтовані на закордонний та вітчизняний ринки.
Наш шлях гарантованого успіху
Залучення висококваліфікованих спеціалістів, які глибоко захоплені роботою і чітко усвідомлюють свої сильні сторони. В спільній роботі ми діємо як гравці однієї команди, що спонукає нас до виконання завдань на найвищому рівні.
У роботі ми керуємось принципами методології Agile, в основі якої лежить тісна співпраця з клієнтами у процесі розробки. Ця співпраця гарантує їм найкращі результати у зазначений термін в межах бюджету.
Ми приділяємо час розвитку технічних знань працівників шляхом дослідження і вивчення нових технологій. Процес розробки продукту, в якому застосовуються сучасні технології, супроводжується тестуванням, що є запорукою якості і професійного зростання. Ми використовуємо веб-технології, такі як Java, PHP і Opensource (JBoss, Apache, PostgreSQL і MySQL).
Товары и услуги
- IT- услуги цена Черновци.
Оставьте отзыв первым
+380 (99) 265-60-28
Украина,Черновицкая область, Черновцы,ул.Комарова, 23-25, Черновцы
www.novastudio.cv.ua Виготовлення та обслуговування об"єктів зовнішньої реклами (світлові вивіски, сіті-лайти, вказівники, штендери) - Изготовление и обслуживание наружной рекламs (световые вывески; сити-лайты; указатели; штендеры) Фотодрук на фотопапері, холсті і т.д. - фотопечать на фотобумаге, холсте и т.д; Широкоформатний друк - Широкоформатная печать; Поліграфія (візитки, плакати, буклети, меню та ін.) - полиграфическая продукция (визитки, плакаты, буклеты, меню и т.д.) Виготовлення сувенірної продукції (кружки, футболки, ручки, вироби з пластику) - Изготовление сувенирной продукции (кружки, футболки, ручки, изделия из пластика) Внутрішнє оформлення, оформлення вітрин, брендування транспорту і т.д.- внутреннее оформление, оформление витрин, брендирование транспорта и т.д.
Оставьте отзыв первым
+380 (50) 537-09-920956943373
Украина,Черновицкая область, Черновцы,58018, ул. Комарова 3, офис 1, Черновцы
Елпат — патентне агенство. Ми пропонуємо: традиційний комплекс всіх видів патентних послуг, враховуючи будь-які інтереси замовників у галузі охорони патентним або авторським правом всіх комерційно важливих об'єктів інтелектуальної власності від моменту їх створення до кінця дії правової охорони із забезпеченням необхідних гарантій для клієнтів Патентне агенство «Елпат» здійснює весь комплекс робіт по: 1. патентуванню в Україні, та за кордоном: — торгових марок; — винаходів; — корисних моделей; — промислових зразків. 2. реєстрації авторського права та суміжних прав: - комп׳ютерна програма, база даних, веб-сайт; - твори науки, літератури і мистецтва; - музичні, аудіовізуальні, фотографічні твори; - виконання літературних, драматичних, музичних, хореографічних, фольклорних та інших творів; - фонограми, відеограми; передачі (програми) організацій мовлення. 3. передачі прав і складанню та реєстрації ліцензійних та авторських договорів: — складання і реєстрація ліцензійних договорів торгових марок, а також договорів про уступку прав на них; — кладання договорів про переуступку прав на винаходи, корисні моделі, промислові зразки та їх ліцензування; — складання та реєстрація договорів про передачу авторських та суміжних прав та про використання цих прав; — оформлення договорів комерційної концесії (франчайзингу); — подання документів на опублікування відомостей про передачу права власності на об'єкти інтелектуальної власності. 4. розрробці фірмового стилю або окремих його елементів за бажанням клієнта (логотипу, торгової марки, слогану, фірмових кольорів, фірмового персонажу); 5. захисту прав з інтелектуальної вланості; захисту від недобросовісної конкуренції . Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів. Інтелектуальна власність - ключ до вашого успіху!!!
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 727-65-55
Украина,Черновицкая область, Черновцы,ул. Ровненськая, 5-А, офис №706, Черновцы
Веб-студия "БукВеб" занимается разработкой сайтов в Черновцах. Мы работаем как с организациями, так и с частными лицами, предоставляя полный спектр услуг в области создания и продвижения сайтов в Черновцы. Какой бы Вы не выбрали вариант, мы гарантируем, что разработанный нами сайт поможет Вам получить новых клиентов для Вашего бизнеса! Развейте Ваши сомнения, пришлите нам материалы для сайта, а также пожелания по оформлению веб дизайна, и Вы увидите свою фирму глазами потенциальных покупателей в Интернете! Мы в состоянии решить в области Интернета довольно сложные задачи. Взаимозаменяемость сотрудников дает нам возможность выдерживать сроки и выполнять взятые на себя перед клиентами обязательства. Мы заинтересованы в поддержании долгосрочных отношений со своими клиентами.
Оставьте отзыв первым
+380 (372) 909001
ул. Русская, 248, Черновцы, 58023, Украина, Черновцы
Студия веб-дизайна COM.CV.UA — это создание и полноценное функционирование Вашего представительства в сети Интернет. Мы обеспечим для Вашего Веб-проекта: дизайн, макетирование и программирование; внедрение в работу, техническую поддержку и программное обеспечение; средства информационной поддержки; привлечение к проекту целевой аудитории
Оставьте отзыв первым
+380 (95) 925-14-12
ул. Белоусова, 15, Черновцы, Украина, Черновцы
Веб дизайн, продажа автомобилей, ремонт, строительство, заказ картин художников
Оставьте отзыв первым
+380 (50) 074-79-82
Украина,Черновицкая область, Черновцы,ул.Киевская, Черновцы
Вся компьютерная оргтехника

Кратко об организации

Организация Юкон-Софтвар, ООО (Yukon Software LTD) из Черновец может предложить покупателям товары и услуги в рубрике Разработка программного обеспечения. Расположена по адресу Украина,Черновицкая область, Черновцы,58000, проспект Б. Хмельницького, 3а в Черновцах. Связаться с представителем фирмы Юкон-Софтвар, ООО (Yukon Software LTD), чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете при помощи телефона +380 (372) 559719, на официальном сайте http://148885.ua.all.biz.