Юкон-Софтвар, ООО (Yukon Software LTD)

Редактировать данные компании Юкон-Софтвар, ООО (Yukon Software LTD)Нашли ошибку? Вход для представителя Юкон-Софтвар, ООО (Yukon Software LTD)Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Черновицкая область, Черновцы г., Украина,Черновицкая область, Черновцы,58000, проспект Б. Хмельницького, 3а
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (372) 559719
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Юкон-Софтвар, ООО (Yukon Software LTD) http://148885.ua.all.biz
 • Описание
  Юкон-Софтваре — молода динамічна IT організація, стратегія якої ґрунтується на концепції Джима Колінза “Від хорошого до видатного”. Високомотивовані члени команд із великим задоволення працюють над складними проектами у професійному дружньому колі. Наполегливість Юкону сягає своїм корінням часів Золотої Лихоманки на Алясці, коли люди, боролися з багатьма труднощами, щоб досягти результатів, про які вони мріяли.
  Наша мета
  Бути професійним незалежним виробником програмного забезпечення, розташованим в місті Чернівці (Україна), який пропонує високоякісні рентабельні IT рішення, орієнтовані на закордонний та вітчизняний ринки.
  Наш шлях гарантованого успіху
  Залучення висококваліфікованих спеціалістів, які глибоко захоплені роботою і чітко усвідомлюють свої сильні сторони. В спільній роботі ми діємо як гравці однієї команди, що спонукає нас до виконання завдань на найвищому рівні.
  У роботі ми керуємось принципами методології Agile, в основі якої лежить тісна співпраця з клієнтами у процесі розробки. Ця співпраця гарантує їм найкращі результати у зазначений термін в межах бюджету.
  Ми приділяємо час розвитку технічних знань працівників шляхом дослідження і вивчення нових технологій. Процес розробки продукту, в якому застосовуються сучасні технології, супроводжується тестуванням, що є запорукою якості і професійного зростання. Ми використовуємо веб-технології, такі як Java, PHP і Opensource (JBoss, Apache, PostgreSQL і MySQL).
 • Товары и услуги
  - IT- услуги цена Черновци.
 • Кратко об организации
  Организация Юкон-Софтвар, ООО (Yukon Software LTD) из Черновец может предложить покупателям товары и услуги в рубрике Разработка программного обеспечения.
  Расположена по адресу Украина,Черновицкая область, Черновцы,58000, проспект Б. Хмельницького, 3а в Черновцах.
  Связаться с представителем фирмы Юкон-Софтвар, ООО (Yukon Software LTD), чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете при помощи телефона +380 (372) 559719, на официальном сайте http://148885.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании Юкон-Софтвар, ООО (Yukon Software LTD)Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Черновицкая область, Черновцы г., Украина,Черновицкая область, Черновцы,58000, проспект Б. Хмельницького, 3а. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Юкон-Софтвар, ООО (Yukon Software LTD)

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Юкон-Софтвар, ООО (Yukon Software LTD). Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Юкон-Софтвар, ООО (Yukon Software LTD)

QR-код с контактной информацией организации Юкон-Софтвар, ООО (Yukon Software LTD)
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Юкон-Софтвар, ООО (Yukon Software LTD), и добавить их в адресную книгу вашего устройства.