БудРеал, ЧП

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (93) 029-07-21 Дирекция
101316.ua.all.biz
Украина,Львовская область, Червоноград,80100, ул. С Бандеры, 2 Львовская область, Червоноград г., Украина
Ошибка в описании?
БудРеал, ЧП
+380 (93) 029-07-21
Украина,Львовская область, Червоноград,80100, ул. С Бандеры, 2, Червоноград

Отзывы о БудРеал, ЧП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании БудРеал, ЧП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании
ПП "БудРеал" - продаж сеендвіч панелей в Україні. На ринку будівництва з 2009 року. Наша Компанія «БудРеал» була заснована в 2009 році для реалізації будівництва за інноваційними технологіями із застосуванням сендвіч панелі, металоконструкції, профілів, металопластикових вікон, профнастилу, жалюзей, ролокасет, металочерепиці та інших будівельних матеріалів та інструментів.
Ринок будівельних матеріалів та інструментів з кожним роком насичується, ще кілька років тому ми не знали, що таке профільна труба, шуруповерт, болгарка, для нас ці терміни були дивиною, але вже сьогодні ми навчилися застосовувати їх в ужиток, і нам стало більш зручніше, швидше і економічніше будувати!
У Вас виникло питання, як Вам будувати, і хто Вам зможе спроектувати будівлю, ринок, СТО, автомийку, ангар, склад, офісні приміщення, і в кінці кінців будинок?
Знайте, це питання легко вирішується, зверніться в компанію «БудРеал»! Наші менеджери, дизайнери, проектувальники і будівельники втілять Вашу мрію в реальність.
Для Вас пропонуємо: - Сендвіч панелі; - Металопластикові вікна; - Профільні труби; - Металочерепицю; - Інструменти; - Металоконструкції; - Та інші матеріали і інструменти.
Ви можете замовити наступні види послуг: - Будівництво з сендвіч панелі; - Монтаж сендвіч панелі; - Монтаж металоконструкції; - Монтаж вікон і дверей; - Проектування; - Доставку будматеріалів. На всі види послуг і продукції є відповідні документи, ліцензії та сертифікати.
Завжди Вам раді допомогти!
Товары и услуги
- Строительство складов,
- Металлоконструкции недорого,
- Профнастил недорого,
- Металлочерепица листы недорого,
- Трубы профильные,
- Монтаж металлоконструкций,
- Сэндвич-панели строительный материал,
- Металлоконструкции строительные недорого,
- Сэндвич панели,
- Профнастил профлист кровельный.

Кратко об организации

Организация БудРеал, ЧП из Червонограда может предложить покупателям услуги и товары в рубрике Монтажные работы. Фирму можно найти по адресу Украина,Львовская область, Червоноград,80100, ул. С Бандеры, 2 в Червонограде. Связаться с контактным лицом фирмы БудРеал, ЧП, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете через сайт 101316.ua.all.biz, с помощью телефона +380 (93) 0290721.