БудРеал, ЧП

Редактировать данные компании БудРеал, ЧПНашли ошибку? Вход для представителя БудРеал, ЧПЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Львовская область, Червоноград г., Украина,Львовская область, Червоноград,80100, ул. С Бандеры, 2
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (93) 0290721
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт БудРеал, ЧП http://101316.ua.all.biz
 • Описание
  ПП "БудРеал" - продаж сеендвіч панелей в Україні. На ринку будівництва з 2009 року. Наша Компанія «БудРеал» була заснована в 2009 році для реалізації будівництва за інноваційними технологіями із застосуванням сендвіч панелі, металоконструкції, профілів, металопластикових вікон, профнастилу, жалюзей, ролокасет, металочерепиці та інших будівельних матеріалів та інструментів.
  Ринок будівельних матеріалів та інструментів з кожним роком насичується, ще кілька років тому ми не знали, що таке профільна труба, шуруповерт, болгарка, для нас ці терміни були дивиною, але вже сьогодні ми навчилися застосовувати їх в ужиток, і нам стало більш зручніше, швидше і економічніше будувати!
  У Вас виникло питання, як Вам будувати, і хто Вам зможе спроектувати будівлю, ринок, СТО, автомийку, ангар, склад, офісні приміщення, і в кінці кінців будинок?
  Знайте, це питання легко вирішується, зверніться в компанію «БудРеал»! Наші менеджери, дизайнери, проектувальники і будівельники втілять Вашу мрію в реальність.
  Для Вас пропонуємо: - Сендвіч панелі; - Металопластикові вікна; - Профільні труби; - Металочерепицю; - Інструменти; - Металоконструкції; - Та інші матеріали і інструменти.
  Ви можете замовити наступні види послуг: - Будівництво з сендвіч панелі; - Монтаж сендвіч панелі; - Монтаж металоконструкції; - Монтаж вікон і дверей; - Проектування; - Доставку будматеріалів. На всі види послуг і продукції є відповідні документи, ліцензії та сертифікати.
  Завжди Вам раді допомогти!
 • Товары и услуги
  - Строительство складов,
  - Металлоконструкции недорого,
  - Профнастил недорого,
  - Металлочерепица листы недорого,
  - Трубы профильные,
  - Монтаж металлоконструкций,
  - Сэндвич-панели строительный материал,
  - Металлоконструкции строительные недорого,
  - Сэндвич панели,
  - Профнастил профлист кровельный.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Монтажные работы / Строительно-монтажные работы» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Червоноград и Червоноградский горсовет, Львовская область, Украина. Компания БудРеал, ЧП находится по адресу Украина,Львовская область, Червоноград,80100, ул. С Бандеры, 2 в Червонограде. Связаться с администрацией можно по телефону +380 (93) 0290721. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://101316.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании БудРеал, ЧПНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Львовская область, Червоноград г., Украина,Львовская область, Червоноград,80100, ул. С Бандеры, 2. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о БудРеал, ЧП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании БудРеал, ЧП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации БудРеал, ЧП

QR-код с контактной информацией организации БудРеал, ЧП
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании БудРеал, ЧП, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.