Стар, ЧП

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (96) 475-15-22 Дирекция
+380 (63) 942-13-13 — Дирекция
http://10352.ua.all.biz
Украина,Львовская область, Червоноград,ул. Корольова 1/31 Львовская область, Червоноград г., Украина
Ошибка в описании?
Стар, ЧП
+380 (96) 475-15-22
Украина,Львовская область, Червоноград,ул. Корольова 1/31, Червоноград

Отзывы о Стар, ЧП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Стар, ЧП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Наша фирма занимается поставкой в Украину оборудования:

  • плосковязального
  • для производства чулочно-носочных изделий
  • перчаток

а также

  • запасных частей к вязальному оборудованию
  • пряжей для текстильной промышленности

Для более детальной информации обращайтесь

Товары и услуги
- Машина кругловязальная KT608 SERISE.
Оставьте отзыв первым
+380 (63) 314-09-75
Адреса, Червоноград, Украина, Червоноград
TM «LPD MC», Ми займаємось гуртовими та роздрібними поставками — Пакля будівельна, еврольон, льноватин, льоноволокно, ущільнювач, пакля стрічкова, шнур та льняна олія з додаканням натурального воску — натуральний антисептик Доставку нашої продукції відправляємо по всій Україні Якість та сервіс гарантуємо кожному клієнту. При необхідності надаєм взірці нашої продукції. . Меблі гурт та роздріб мякі та корпусні. Матраци. Меблева фурнітура, Електроинструмент. Ріжучий инструмент. Конопатка дома утепление швов деревяного дома бани. ШлифовкаПокраска, пропитка, антисептиком деревяных домов, бань котеджей http://avtomeble.at.ua/Реквизиты компании:http://www.shuk-mc.com.ua/shop http://konopatka.ucoz.ua http://lonpakladgut.ucoz.ua http://avtomeble.at.ua/
Оставьте отзыв первым
+380 (96) 000-00-16
ул. Львовская, 36, Червоноград, 80100, Украина, Червоноград
ЧП ДисВайта — молодое торговое предприятие.
Оставьте отзыв первым
+380 (3249) 27275
Украина,Львовская область, Червоноград,8011, ул. Королёва, 1, к. 31, Червоноград
Компания Стар занимается производством оборудования для легкой промышленности, вязального оборудования, и оборудование для вязания чулочно-носочных изделий
+380 (97) 513-87-77
вул. Б. Хмельницького 20А, Червоноград, 80100, Україна, Червоноград
ТОВ «Тексома» пропонує: Тканину прапорну (100% PES) підготовлену для всіх видів друку (білу і кольорову), тканину жовто-блакитну. Приклади друку на нашій тканині Ви можете побачити тут. Продукти в цій групі пропонуємо в різній кольоровій гамі на замовлення клієнта.Друковані в стандартних малюнках або виконані на підставі проекту клієнта. Спортивний трикотаж. Тканини в цій групі виготовлені з найкращої пряжі, такої як Coolmax, Thermolite, Meryl. Це назви брендів, які знайомі покупцям. До кожного погонного метру тканин Coolmaxu, Thermolite додаються оригінальні мітки, які говорять про оригінальность походження тканини. Ці мітки потім можна прикріпити до кінцевої продукції з наших тканин. Присутність оригінальних міток, які інформують про використання ниток відомих фірм збільшує вартість тканин виконаних з них, а також істотно збільшує вартість кінцевого продукту, а саме, спортивного одягу. Корисно знати, що використання таких міток має відповідати рядом рестрикцій. Виробник тканин, які підписані логотипом виробника ниток повинен забезпечити відповідний склад. Тому використовуючи обумовлені емблеми Janmar виконує всі найсуворіші норми і критерії. Колекція жіночих трусиків «Афіна». З наближенням холодів все більше відчувається потреба в теплому одязі. Тому ми пропонуємо шкарпетки вітчизняного виробництва, колготи та шкарпетки польського виробництва ТМ WOLA для дітей та жінок.

Кратко об организации

Компания Стар, ЧП из Червонограда предлагает клиентам товары и услуги в сфере деятельности Ателье по пошиву и ремонту одежды. Располагается по адресу Украина,Львовская область, Червоноград,ул. Корольова 1/31 в Червонограде. Связаться с представителем компании Стар, ЧП по всем вопросам вы можете при помощи телефонов +380 (96) 4751522, +380 (63) 9421313, на официальном сайте http://10352.ua.all.biz.