ТзОВ "Ромас" Товариство з обмеженою відповідальністю

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (97) 446-65-83
+380 (3249) 47650
+380 (3249) 46823
romas-bud.uaprom.net
в.Корольова 6, Червоноград, 80100, Україна Львовская область, Червоноград г., Украина
Ошибка в описании?
Товариство з обмеженою відповідальністю ТзОВ "Ромас"
+380 (97) 446-65-83
в.Корольова 6, Червоноград, 80100, Україна, Червоноград

Отзывы о ТзОВ "Ромас", Товариство з обмеженою відповідальністю

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ТзОВ "Ромас", Товариство з обмеженою відповідальністю. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

ТзОВ «Ромас» - це компанія досвідчених фахівців в області будівельних та ремонтних робіт. Яка маючи ліцензію надає якісні послуги з будівництва та ремонту, приватних будинків, офісів, нежитлових приміщень у Червонограді і Львівській області.

Переваги нашої фірми: Виїзд на об'єкт в зручний для Вас час. Наш фахівець виконроб відповість на всі питання, що цікавлять Вас, зробить необхідні заміри, допоможе визначитися з видом ремонту квартири, офісу або будинку, а також визначитися з кількістю необхідних для ремонту матеріалів; гнучка цінова політика; надання дизайнерських послуг; Висока якість ремонтно-будівельних робіт і точне дотримання умов договору.

виконання гарантійних зобов'язань перед замовником.

За час роботи ми придбали цінний досвід, успішно виконавши десятки об'єктів різної складності. Ми маємо стійку репутацію, замовників які нам довіряють. Виконані нами об'єкти відрізняються надійністю та довговічністю. Комплексний підхід це запорука успіху.

Ремонт квартир, будинків, офісів та магазинів: Демонтажні роботи Монтаж перегородок з ГКЛ і цегли Штукатурні роботи Монтаж стелі Оздоблювальні роботи,шпаклівка, поклейка шпалер,фарбування (стін, стелі) Сантехніка Електрика Укладання плитки Укладання ламінату, килимів, паркету Вивіз сміття

Будівництво будинків, котеджів: Земляні роботи Фундамент Улаштування стін і перегородок Улаштування перекриттів та покрівлі Монтаж вентиляційних каналів Гідроізоляція Теплоізоляція Ландшафтні роботи: Укладання тротуарної плитки Установка бордюрів Кладка декоративних стінок з каменю Укладання каменю на цоколь і прохідні частині ділянки Та інші послуги з благоустрою

Год основания:1995
Реквизиты компании:ТзОВ "Ромас"
Товары и услуги
- Евроремонт квартир, будинків.,
- Оренда спецтехніки,
- Косметичний ремонт Червоноград. Квартири, Будинки, Офіси та магазини,
- Будівництво будинків. Влаштування фундаментів, бетонних і цегляних конструкцій .,
- Промислове будівництво.
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 488-02-28
Украина,Львовская область, Червоноград,ул. Львовская, Червоноград

Кратко об организации

Компания Товариство з обмеженою відповідальністю ТзОВ "Ромас" из Червонограда предлагает клиентам товары и услуги в сфере деятельности Обслуживание и ремонт авто-мото-велотехники. Располагается по адресу в.Корольова 6, Червоноград, 80100, Україна в Червонограде. Связаться с представителем компании ТзОВ "Ромас" по всем вопросам вы можете по телефонам +380 (97) 4466583, +380 (3249) 47650, +380 (3249) 46823, на сайте romas-bud.uaprom.net.