Ломбард "Рантьє"

Редактировать данные компании Ломбард Нашли ошибку? Вход для представителя Ломбард Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Черкасская область, Чигирин г., вул. Грушевського, 21, 2-й поверх, ліве крило, офіс 2, Чигирин, Україна
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (99) 071-79-15
  +380 (97) 856-99-05
  +380 (63) 634-82-19
  +380 (63) 023-48-18
 • Сайты
  Официальный сайт Ломбард http://rantye.uaprom.net
 • Описание

  Ломбард "Рантьє" - це професійний рівень обслуговування клієнтів, гнучка система кредитування, оперативність оформлення кредитів.
  Наш Ломбард пропонує оперативне вирішення Ваших фінансових проблем!
  Дзвінок - Візит - Гроші у Вас!
  На відміну від багатьох наших конкурентів, ми розуміємо, що іноді людям просто потрібні гроші. Причому не астрономічні суми і не ті, які видають під заставу дорогих автомобілів або квартир в центрі столиці. Найчастіше наші клієнти стикаються з необхідністю терміново розплатитися за боргами, купити «гарячі» путівки або товари, допомогти своїм близьким. Ми видаємо кредити малих і середніх розмірів, беручи під заставу ті речі, без яких звичний уклад життя їх господаря не змінюється. Так наприклад, ми видаємо кредит під заставу комп'ютера, (не обов'язково ноутбука або планшетника ipad), оргтехніки і навіть шуби.
  Ми в будь-яку хвилину готові прийти Вам на допомогу. Ви отримаєте гроші протягом півгодини і навіть швидше. Все передане нам майно: планшет, мобільний телефон, дорогоцінні метали - все в цілості дочекається вашого повернення. Звертаючись до нас за кредитом під заставу побутової техніки, комп'ютерів та іншого майна, ви отримуєте пакет документації з нашими гарантійними зобов'язаннями повернути їх Вам в тому стані, в якому ми їх отримали.
  У нас діють дуже гнучкі умови отримання грошей. Ми передбачили можливість продовження застави. В оцінці прийнятого майна ми завжди орієнтуємося на актуальну ринкову вартість речей. Тому якщо Ви плануєте отримати кредит під заставу планшета, наприклад, ми разом з Вами вивчимо поточну ситуацію на ринку комп'ютерної техніки і визначимося з величиною позики. Дещо інший, але теж вигідний для наших клієнтів, підхід в оцінці майна застосовується, коли необхідно отримати кредит під заставу авто або нерухомості. Але наші клієнти можуть бути впевнені в компетентності експертів ломбарду. Наш досвід і досконале знання ринкової ситуації допомагають у роботі нам, а значить, і нашим клієнтам.
  Приходьте до нас. У НАС НЕ БУВАЄ ВІДМОВ!

  Реквизиты компании:Ліцензія Серія АВ №522904 видана Міністерством фінансів України 26.07.2010

 • Товары и услуги
  - Кредит під заставу нерухомості.
 • Кратко об организации
  Фирма Ломбард "Рантьє" из Чигирина предоставляет заказчикам товары и услуги в направлении Финансовые организации.
  Компанию можно найти по адресу вул. Грушевського, 21, 2-й поверх, ліве крило, офіс 2, Чигирин, Україна в Чигирине.
  Связаться с представителем организации Ломбард "Рантьє" по интересующим Вас вопросам вы можете по телефонам +380 (99) 071-79-15, +380 (97) 856-99-05, +380 (63) 634-82-19, +380 (63) 023-48-18, на сайте http://rantye.uaprom.net.
Распечатать Редактировать данные компании Ломбард Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Черкасская область, Чигирин г., вул. Грушевського, 21, 2-й поверх, ліве крило, офіс 2, Чигирин, Україна. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

QR-код с контактной информацией организации Ломбард "Рантьє"

QR-код с контактной информацией организации Ломбард
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Ломбард "Рантьє", и добавить их в адресную книгу вашего устройства.
Закрыть Комментарий
8 + 7 =