"ФОП" Иванов В.В., Публичное акционерное общество

Редактировать данные компании Публичное акционерное общество Нашли ошибку? Вход для представителя Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Днепропетровская область, Днепропетровск г., ул.Титова,11, Днепропетровск, 49000, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (50) 172-77-79
  -
  8.00-21.00
 • Сайты
  Официальный сайт http://avtopolic.uaprom.net
 • Описание


  Автострахование в Днепропетровске.Автоцивилка.Автогражданка.ОСАГО.КАСКО.Обязательное страхование ответственности.Добровольное страхование автомобилей.
  Дорогий автолюбитель!
  Якщо ти прийшов до мене на сайт, - значить твоя мета - дізнатися вартість полиса страхования - КАСКО твого автомобіля і твоєї обов'язковою автоцивільної відповідальності на території України - ОСАГО і за її межами Зелена Карта. Для зручності розрахунку вартості Автоцивілки - автоцивілки на сайті встановлений калькулятор ОСАГО. Причому, як більшість водіїв, ти хочеш оформити страхування оптимально - з максимальною знижкою, за мінімальною ціною - з одного боку, а з іншого - вибираєш страхову компанію надійніша, і щоб страхові виплати при ДТП не просто були, а були вчасно, і були максимальними - адже так?
  Якщо для тебе на першому плані фінансова стабільність і надійність твоєї страхової компанії, яка тебе підтримає на дорозі в критичний момент - ти прийшов за вірною адресою, ну а якщо у тебе пріоритет - сумнівно занижена ціна страховки, якщо тобі потрібно не справжнє страхування, а " фіговий листок "або" пропуск для ДАІ "- можеш продовжувати і далі пошук в інтернеті підозріло - дешевої псевдо - автостраховки.
  КАСКО Добровільне автострахування. Зміст даного виду страхування в следющие: власник транспортного засобу (фізична або юридична особа) довіряє страхової компанії захистити (застрахувати) його транспорт від всевовозможних ризиків, які можуть завдати його власності збиток або знищення. Автостраховка КАСКО увазі страховий захист від всіх страхових ризиків - повне КАСКО, або тільки від якихось окремих ризиків - часткове КАСКО. Даний тип страховки не захищає відповідальність автовласника перед іншими (третіми) особами - учасниками дорожнього руху, а лише покриває витрати на відновлення власного автомобіля.
  ОСАГО Обов'язкове страхування автоцівільной відповідальності перед третіми особами на території України. Треті особи-всі учасники дорожнього руху - автомобілі, пішоходи, придорожні споруди і насадження. Закон зобов'язує всіх водіїв, які керують транспортному, мати таку страховку. За відсутність автоцивілки передбачений адміністративний штраф. Для автолюбителів Дніпропетровська набагато вигідніше оформити автоцивілку на рік один раз і бути захищеним страховою компанією хоча б тому, що вартість поліса обов'язкового страхування порівнянна з розміром штрафу за її відсутність.
  Зелена Карта Обов'язкове страхування автоцівільной відповідальності громадян України за її межами перед іншими учасниками дорожнього руху. Даний вид страховки необхідний громадянам України, які покидають територію нашої країни на транспорті української реєстрації. Без цього поліса неможливо перетнути державний кордон. Пріоритетно оформляється перед від'їздом до місцевої страхової компанії - (на митниці вартість поліса Auto Green Card явно завищена), - що має ліцензію на цей вид страхування. Більш детальну інформацію щодо добровільних та обов'язкових видів страхування ви знайдете на сторінках мого сайту.

  Год основания:1999
  Количество сотрудников:Более 1000 человек
  Уставный капитал:Свыше 100 млн. USD

 • Товары и услуги
  - Выплаты по ОСАГО,
  - Зеленая Карта,
  - Выбор страховой компании.,
  - Автострахование в Днепропетровске.,
  - Страхование авто.,
  - Автогражданка,
  - КАСКО,
  - ОСАГО.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Автострахование / Услуги автовладельцам» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Днепропетровск и Днепропетровский горсовет, Днепропетровская область, Украина. Компания Публичное акционерное общество "ФОП" Иванов В.В. находится по адресу ул.Титова,11, Днепропетровск, 49000, Украина в Днепропетровске. Связаться с администрацией можно по телефону +380 (50) 172-77-79. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://avtopolic.uaprom.net.
Распечатать Редактировать данные компании Публичное акционерное общество Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Днепропетровская область, Днепропетровск г., ул.Титова,11, Днепропетровск, 49000, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

QR-код с контактной информацией организации "ФОП" Иванов В.В., Публичное акционерное общество

QR-код с контактной информацией организации
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании "ФОП" Иванов В.В., Публичное акционерное общество, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.
Закрыть Комментарий
9 + 10 =