НВКФ Селекта, ООО

Редактировать данные компании НВКФ Селекта, ОООНашли ошибку? Вход для представителя НВКФ Селекта, ОООЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Днепропетровская область, Днепропетровск г., Украина,Днепропетровская область, Днепропетровск,49000, ул. Б. Хмельницкого 4/404
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (50) 3201850,0562353869
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт НВКФ Селекта, ООО http://14336.ua.all.biz
 • Описание
  Селекційно - насінневе підприємство ТОВ НВКФ «СЕЛЕКТА» було створено в 1996 році і з того часу стабільно працює протягом вже 15 років. Засновниками підприємства є вчені колишнього Всесоюзного науково-дослідного інституту кукурудзи (тепер Інститут сільського господарства степової зони НААН України), які маюсть великий досвід селекційних досліджень. На час відкриття підприємства засновники вже були авторами больше 10 гібридів кукурудзи різних груп стиглості.
  В даний час головним завданням колективу вчених - селекціонерів нашого підприємства є пошук нових напрямків в селекції та створення високопродуктивних гібридів кукурудзи, що добре адаптовані до умов вирощування, мають низьку збиральну вологість та цінні господарські
  якості. Одним із значних досягнень щодо цього є відкриття нового методу селекції, в основі якого лежить фотоперіодизм рослин.
  Сьогодні метою нашої роботи є створення нових видів кукурудзи для територій з проблемними кліматичними умовами. Робота ведеться спільно з ведучими селекційними підприємствами України, Росії та Республіки Білорусь.
  За 15 років кропіткої роботи створено більше двадцяти гібридів нового покоління, які мають високий потенціал продуктивності і не поступаються гібридам іноземної селекції, а по зручності насінництва, стійкості до несприятливих умов вирощування нерідко і перевищують їх. За даними Даржавного сортовипробування, урожайність гібридів, створених у нашому
  підприємстві, становить 80-150 центнерів з гектара.
  Підприємство ТОВ НВКФ «Селекта» має всі необхідні умови для вирощування та повного циклу переробки насіння кукурудзи високої якості. Ми поставляємо своє насіння не тільки підприємствам України, але насіння наших гібридів використовується більше ніж на 50% осівних площ кукурудзи в Республіці Білорусь.
  Ми націлені на багаторічну та взаємовигідну співпрацю з зацікавленими підприємствами, тому для нас важливо, щоб наші замовники одержали високоякісне насіння кукурудзи, виростили високий урожай, і мали великі прибутки.

  З повагою, Москаленко В.Ф.


 • Товары и услуги
  - Двойной межлинейный гибрид МОС 182 СВ (ФАО 180).
 • Кратко об организации
  Организация НВКФ Селекта, ООО из Днепропетровска может предложить покупателям товары и услуги в рубрике Сельскохозяйственное производство.
  Расположена по адресу Украина,Днепропетровская область, Днепропетровск,49000, ул. Б. Хмельницкого 4/404 в Днепропетровске.
  Связаться с представителем фирмы НВКФ Селекта, ООО, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете при помощи телефона +380 (50) 3201850,0562353869, на официальном сайте http://14336.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании НВКФ Селекта, ОООНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Днепропетровская область, Днепропетровск г., Украина,Днепропетровская область, Днепропетровск,49000, ул. Б. Хмельницкого 4/404. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о НВКФ Селекта, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании НВКФ Селекта, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации НВКФ Селекта, ООО

QR-код с контактной информацией организации НВКФ Селекта, ООО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании НВКФ Селекта, ООО, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.