ООО "Крайзель Днепр"

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (98) 159-15-12
krajzel-dnepr.uaprom.net
Комисара Крылова,4,д, Днепропетровск, Украина Днепропетровская область, Днепропетровск г., Украина
Ошибка в описании?
ООО "Крайзель Днепр"
+380 (98) 159-15-12
Комисара Крылова,4,д, Днепропетровск, Украина, Днепропетровск

Отзывы о ООО "Крайзель Днепр"

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ООО "Крайзель Днепр". Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

KREISEL UA – це молода компанія, яка стрімко розвивається, входить до великого міжнародного будівельного холдингу FIXIT TROСKENMÖRTEL Holding AG. На початку 2004 року було відкрите торгове представництво компанії KREISEL в Україні. За 4 роки з невеликої групи однодумців компанія виросла до великого виробничого підприємства зі штатом співробітників більше 100 осіб.


Сьогодні KREISEL займає одну з лідируючих позицій на українському ринку сухих будівельних сумішей. Активний розвиток компанії, широка торгівельна мережа та активні маркетингові дії дозволили вже в 2008 році відкрити перший завод в Україні, який знаходиться в м. Фастів Київської області. Надалі планується відкриття виробничих потужностей в Східному, Західному і Південному регіонах України. Активна ринкова експансія, висока якість продукції і широко розвинена дилерська мережа – все це дозволяє нам займати лідируючі позиції виробників сухих будівельних сумішей.


Найважливішою перевагою компанії на ринку завжди вважалась висока якість продукції та відмінний сервіс. Під якістю продукції ми розуміємо не тільки виконання технічних вимог, наявність необхідних сертифікатів і свідоцтв, але й постійний лабораторний і технічний контроль. Найвища якість нашої продукції – пріоритет марки KREISEL.


З вересня 2007р. розпочала свою діяльність FIXIT Trockenmörtel Holding AG, як організація, яка об'єднала під одним дахом п'ять спеціалізованих в будівельній сфері компаній FIXIT, RÖFIX, KREISEL, HASIT, Karbon Nova. Торгівельні відділення цих компаній розміщені на території всієї Європи.


Сьогодні KREISEL – марка, яка асоціюється з високою якістю продукції і чудовим обслуговуванням покупців торгівельними представниками і технічними фахівцями. Всі наші зусилля спрямовані на збереження і розвиток Політики Якості KREISEL: «Правління КРАЙЗЕЛЬ UA, орієнтуючись на позитивний досвід FIXIT Trockenmörtel Holding AG, та діючи згідно вимог міжнародних стандартів управління підприємством, визначило Політику Якості як сукупність дій, спрямованих на розробку і збереження репутації: KREISEL – НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР. Це гасло реалізується шляхом виконання очікувань покупця зі збереженням гарантії якості продукції та обслуговування».


Посилення позиції марки на ринку і закріплення в свідомості споживача, як постачальника якісних матеріалів – головна мета маркетингових дій компанії KREISEL на Українському ринку. Наша маркетингова стратегія спрямована на зміцнення популярності і бренду марки. Сьогодні KREISEL UА є постійним учасником виставок, наукових конференцій і симпозіумів. Ми проводимо теоретичні і практичні навчальні семінари для партнерів, завдяки яким ми збільшуємо привабливість до нашої марки і підвищуємо професійний рівень наших клієнтів.

Товары и услуги
- Клей для армировки плит из минеральной ваты,
- Грунтовка глубокого проникновения Kreisel 301 (10л),
- Клей для пенопласта Kreisel 210,
- Пенопласт м-35(вес не менее 25кг(ГОСТ)акция!!!,
- Термоблок М-35,
- Гладкая машинная цементно-известковая штукатурка Kreisel 500.
В продаже имеется: 1) Большой выбор мебельных тканей (гобелен, шенил, флок, кожзам) 2) Поролон, поролоновая крошка 3) Синтепон, синтепух, филфайбер (холофайбер) 4) Пружинные блоки 5) Ламели (латофлекс
+380 (97) 207-67-65
УЛ НАБЕРЕЖНАЯ ЗАВОДСКАЯ 11 магазин мебельные ткани, Днепропетровск, 49000
+380 (56) 789-29-20
ул. Краснозаводская,1, Днепропетровск, 49000, Украина, Днепропетровск
+380 (56) 373-99-19
ул. Паникахи, 2, Днепропетровск, Украина, Днепропетровск
+380 (67) 552-19-65
ул.Малышева 45, Днепропетровск, Украина, Днепропетровск
+380 (98) 314-64-63
ж/м Северный, ул.Винокурова, 5, оф.203, (для того, чтобы посмотреть и приобрести товар, нужно предварительно согласовать время), Днепропетровск, Украина, Днепропетровск
+380 (97) 994-12-85
Малышева 25, Днепропетровск, Украина, Днепропетровск

Кратко об организации

Компания ООО "Крайзель Днепр" из Днепропетровска предлагает клиентам товары и услуги в сфере деятельности Строительные магазины. Располагается по адресу Комисара Крылова,4,д, Днепропетровск, Украина в Днепропетровске. Связаться с представителем компании ООО "Крайзель Днепр" по всем вопросам вы можете по телефону +380 (98) 1591512, на сайте krajzel-dnepr.uaprom.net.