ТД Степная, ООО

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (95) 470-80-59 Дирекция
+380 (97) 575-35-68 — Дирекция
http://96112.ua.all.biz
Украина,Днепропетровская область, Днепропетровск,ул.Калиновая 3 Днепропетровская область, Днепропетровск г., Украина
Ошибка в описании?
ТД Степная, ООО
+380 (95) 470-80-59
Украина,Днепропетровская область, Днепропетровск,ул.Калиновая 3, Днепропетровск

Отзывы о ТД Степная, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ТД Степная, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании
Агрокорпорація Степова одне з небагатьох найбільших і перспективних підприємств, що займаються повним циклом виробництва насіння - від посіву до споживача. Місія корпорації - надати покупцеві готове рішення для посіву. Насіння кукурудзи, пшениці, ячменю, сої та гороху європейського стандарту.
Компанія була заснована в кінці 1989 року і цеглинка за цеглинкою вибудовувала свою матеріально-технічну базу, яка вдосконалюється і сьогодні. У найближчих планах модернізація гібридного заводу.
Продукція агрокорпорації реалізовуєтся на більшій території України, а також Білорусії і Росії.
Посівні площі корпорації складають понад 13 тис. гектар, вони розташовані в східній частині України, і є одними з найродючіших земель у світі.
Україна потребує якісне насіння, яке є запорукою високого врожаю. Агрокорпорація прагне збільшити свій гібридний і сортовий склад якісного насіння для потреб сільгоспвиробника.
Агрокорпорація має потужний машино-тракторний парк, який здійснює за один прохід декілька технологічних операцій і оснащений системою паралельного водіння що призводить до оптимізації всіх сельхозпроцессов і автоматизації, яка тягне за собою скорочення технологічних операцій і зменшення витрат. Підбір якісної і надійної техніки здійснюється на досвіді світових виробників.
Для підготовки насіннєвого продукту агрокорпорація використовує високоякісне обладнання фірми «Кімбрія». Фундаментом в підготовці насіння є процес, що виконується на насіннєвому заводі агрокорпорації, а саме сушку, очистку, калібрування, протруєння та упаковку насіннєвого матеріалу. Весь процес повністю автоматизований. Унікальність лінії з очищення - є використання ковшових норій, що зводить до мінімуму травмування насіння в їх виробництві.
На території агрокорпорації розташований науково-дослідний інститут аграрного бізнесу (Scientific Research institute of agrarian business), в якому існує ряд лабораторій займаються селекцією кукурудзи, зернових і бобових. На даний момент ведуться селекційні роботи для підвищення показників і якостей Інститут вивчає нові технології, досвід якого використовується на виробництві.
На території агрокорпорації побудований великий складський центр для зберігання засобів захисту рослин і насіння відповідний класу А, який знаходиться під охороною. Площа складських приміщень близько 20 тис. кв. м.. Склади обладнані пожежною сигналізацією, системою захисту і відповідають санітарним нормам.
У планах створення логістичного центру з доставки готового рішення споживачам.
Агрокорпорація є активним учасником ринку насіння та засобів захисту рослин в Україну. Забезпечує сільгоспвиробника насінням, засобами захисту рослин і надає готові рішення для отримання високих врожаїв.
Товары и услуги
- СЗР ведущих компаний,
- Семена ярового ячменя Прерия,
- Пшеница озимая Куяльник,
- Пшеница озимая Подолянка,
- Пшеница озимая Антоновка,
- Тритикале озимый сорт Папсуевская.
Оставьте отзыв первым
GPS ГеоМетр - Точное измерение полей. Измерение площади полей. Прибор помощник агронома и землемера. Система GPS ГеоМетр - измерение площади полей, замер полей высокой точности
+380 (50) 842-61-65
Проспект имени газеты Правда, 40а, Днепропетровск
Оставьте отзыв первым
+380 (562) 362315
Гоголя 27а, Днепропетровск, 49044, Украина, Днепропетровск
Оставьте отзыв первым
+380 (056) 716-94-93
ул. Комсомольская, 52А, Днепропетровск, 49000, Украина, Днепропетровск
Оставьте отзыв первым
+380 (98) 398-44-29
г.Никополь ул.Волынская 19, Днепропетровск, 53210, Украина, Днепропетровск
Оставьте отзыв первым
+380 (50) 363-77-00
Днепропетровск, Днепропетровск, 49000, Украина, Днепропетровск
Оставьте отзыв первым
+380 (56) 749-40-41
Украина,Днепропетровская область, Днепропетровск,49028, микр. Таромское ул.Кирова 227а, Днепропетровск

Кратко об организации

Организация ТД Степная, ООО из Днепропетровска может предложить покупателям услуги и товары в рубрике Сельскохозяйственное производство. Фирму можно найти по адресу Украина,Днепропетровская область, Днепропетровск,ул.Калиновая 3 в Днепропетровске. Связаться с контактным лицом фирмы ТД Степная, ООО, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете через сайт http://96112.ua.all.biz, с помощью телефонов +380 (95) 4708059, +380 (97) 5753568.