ТД Степная, ООО

Редактировать данные компании ТД Степная, ОООНашли ошибку? Вход для представителя ТД Степная, ОООЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Днепропетровская область, Днепропетровск г., Украина,Днепропетровская область, Днепропетровск,ул.Калиновая 3
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (95) 4708059
  -
  Дирекция
  +380 (97) 5753568
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт ТД Степная, ООО http://96112.ua.all.biz
 • Описание
  Агрокорпорація Степова одне з небагатьох найбільших і перспективних підприємств, що займаються повним циклом виробництва насіння - від посіву до споживача. Місія корпорації - надати покупцеві готове рішення для посіву. Насіння кукурудзи, пшениці, ячменю, сої та гороху європейського стандарту.
  Компанія була заснована в кінці 1989 року і цеглинка за цеглинкою вибудовувала свою матеріально-технічну базу, яка вдосконалюється і сьогодні. У найближчих планах модернізація гібридного заводу.
  Продукція агрокорпорації реалізовуєтся на більшій території України, а також Білорусії і Росії.
  Посівні площі корпорації складають понад 13 тис. гектар, вони розташовані в східній частині України, і є одними з найродючіших земель у світі.
  Україна потребує якісне насіння, яке є запорукою високого врожаю. Агрокорпорація прагне збільшити свій гібридний і сортовий склад якісного насіння для потреб сільгоспвиробника.
  Агрокорпорація має потужний машино-тракторний парк, який здійснює за один прохід декілька технологічних операцій і оснащений системою паралельного водіння що призводить до оптимізації всіх сельхозпроцессов і автоматизації, яка тягне за собою скорочення технологічних операцій і зменшення витрат. Підбір якісної і надійної техніки здійснюється на досвіді світових виробників.
  Для підготовки насіннєвого продукту агрокорпорація використовує високоякісне обладнання фірми «Кімбрія». Фундаментом в підготовці насіння є процес, що виконується на насіннєвому заводі агрокорпорації, а саме сушку, очистку, калібрування, протруєння та упаковку насіннєвого матеріалу. Весь процес повністю автоматизований. Унікальність лінії з очищення - є використання ковшових норій, що зводить до мінімуму травмування насіння в їх виробництві.
  На території агрокорпорації розташований науково-дослідний інститут аграрного бізнесу (Scientific Research institute of agrarian business), в якому існує ряд лабораторій займаються селекцією кукурудзи, зернових і бобових. На даний момент ведуться селекційні роботи для підвищення показників і якостей Інститут вивчає нові технології, досвід якого використовується на виробництві.
  На території агрокорпорації побудований великий складський центр для зберігання засобів захисту рослин і насіння відповідний класу А, який знаходиться під охороною. Площа складських приміщень близько 20 тис. кв. м.. Склади обладнані пожежною сигналізацією, системою захисту і відповідають санітарним нормам.
  У планах створення логістичного центру з доставки готового рішення споживачам.
  Агрокорпорація є активним учасником ринку насіння та засобів захисту рослин в Україну. Забезпечує сільгоспвиробника насінням, засобами захисту рослин і надає готові рішення для отримання високих врожаїв.
 • Товары и услуги
  - СЗР ведущих компаний,
  - Семена ярового ячменя Прерия,
  - Пшеница озимая Куяльник,
  - Пшеница озимая Подолянка,
  - Пшеница озимая Антоновка,
  - Тритикале озимый сорт Папсуевская.
 • Кратко об организации
  Организация ТД Степная, ООО из Днепропетровска может предложить покупателям услуги и товары в рубрике Сельскохозяйственное производство.
  Фирму можно найти по адресу Украина,Днепропетровская область, Днепропетровск,ул.Калиновая 3 в Днепропетровске.
  Связаться с контактным лицом фирмы ТД Степная, ООО, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете через сайт http://96112.ua.all.biz, с помощью телефонов +380 (95) 4708059, +380 (97) 5753568.
Распечатать Редактировать данные компании ТД Степная, ОООНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Днепропетровская область, Днепропетровск г., Украина,Днепропетровская область, Днепропетровск,ул.Калиновая 3. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ТД Степная, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ТД Степная, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ТД Степная, ООО

QR-код с контактной информацией организации ТД Степная, ООО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ТД Степная, ООО, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.