Эллада, ООО

Редактировать данные компании Эллада, ОООНашли ошибку? Вход для представителя Эллада, ОООЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Хмельницкая область, Городок г., Украина,Хмельницкая область, Городок,10001, с. Велика Яромирка, ул. Дружбы народов, 11
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (67) 3822289
  -
  Дирекция
  +380 (352) 529613
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Эллада, ООО http://142738.ua.all.biz
 • Описание

  Лікувальна вода Нафтуся

  Пропонується для впровадження в практику лікарень, оздоровчих установ – санаторіїв, профілакторіїв і ін., а також для індивідуального використання в цілях профілактики за порадою лікаря – лікувальна мінеральна вода («Нафтуся Прикарпатсько-Збручанська») – аналог мінеральної води «Нафтуся" Трускавецького родовища, випущеною згідно запатентованої технології, розробленою групою учених Інситута геологічних наук НАН України під керівництвом академіка В.М. Шестопалова, яка дозволяє зберігати лікувальні властивості води більше півроку.
  ВПЕРШЕ отримали можливість бутиліровати мінеральні води «Нафтуся» і використовувати їх як лікувальні у внекурортних умовах.
  Мінеральна вода «Нафтуся» є унікальною не лише по своїй лікувальнійдії на організм, але і тому, що її родовища розвідані і розробляються лише на Україні.
  Родоначальниця даного класу вод – «Нафтуся» Трускавецького родовища – більш 270 років вважалася єдиною і непізнаною. Дослідження носили уривчастий характер.
  Систематичні комплексні дослідження почалися приблизно з 1976г. – гідрогеологами хіміками, бальнеологами: Правобережною и Львівською ГРЕ, одеським Укр НІІІМРіК Інститутами НАН України геологічних наук і ІЄПОР ім. Р.Е. Кавецкого і ін. дозволили в 70-х роках виявити величезні запаси даних вод (біля 2000м3/сут) в межах Карпатської гірсько- складчастої області і Подільської частини Східно-Європейської платформи, що налічували близько 30 родовищ.
  Найбільш велике серед мінеральних вод Поділля – Збручанське родовище (пгт Сатанів), запаси якого складають 257м3/сут. Води, розкриті свердловинами, складного складу з переважанням аніонів гідрокарбонату і катіонів кальцію і магнію, циркулюють у тріщинуватих зонах, заповнених глинистими мінералами, в інтервалі від 17 до 100м.

  Таким чином, був розвінчаний міф про «єдину» і «неповторну» «Нафтусю».
  Україна стала поки єдиною державою, що володіє величезними запасами цієї унікальної води. Населення України, та й не тільки, дістало можливість проводити лікування і профілактику не лише в курортних, але і у внекурортних умовах.


 • Товары и услуги
  - Доставка воды.
 • Кратко об организации
  Фирма Эллада, ООО из Городка предоставляет заказчикам услуги и товары в направлении Грузоперевозки.
  Находится по адресу Украина,Хмельницкая область, Городок,10001, с. Велика Яромирка, ул. Дружбы народов, 11 в Городке.
  Связаться с контактным лицом организации Эллада, ООО по интересующим Вас вопросам вы можете через сайт http://142738.ua.all.biz, с помощью телефонов +380 (67) 3822289, +380 (352) 529613.
Распечатать Редактировать данные компании Эллада, ОООНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Хмельницкая область, Городок г., Украина,Хмельницкая область, Городок,10001, с. Велика Яромирка, ул. Дружбы народов, 11. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Эллада, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Эллада, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Эллада, ООО

QR-код с контактной информацией организации Эллада, ООО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Эллада, ООО, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.