Асоціація «СЕЛЕКЦІЯ ТА НАСІННИЦТВО СОНЯШНИКУ»

Редактировать данные компании Асоціація «СЕЛЕКЦІЯ ТА НАСІННИЦТВО СОНЯШНИКУ»Нашли ошибку? Вход для представителя Асоціація «СЕЛЕКЦІЯ ТА НАСІННИЦТВО СОНЯШНИКУ»Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Харьковская область, Харьков г., пр.Московський,142/2, Харьков, 61060, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (57) 714-36-68
 • Сайты
  Официальный сайт Асоціація «СЕЛЕКЦІЯ ТА НАСІННИЦТВО СОНЯШНИКУ» http://asotsatsya-selektsya-ta-nasnnitstvo-sonyashniku.uaprom.net
 • Описание

  Створена у лютому 2013 року Асоціація «СЕЛЕКЦІЯ ТА НАСІННИЦТВО СОНЯШНИКУ» буде об’єднувати всіх учасників насінневого та розсадницького ринків України для ефективного, прозорого та прогнозованого функціонування галузі


  Метою діяльності Асоціації є:


  * розповсюдження досягнень науки, технічних знань, передового досвіду про ефективні технології, впровадження заходів зниження витрат, екологічно чистих технологій в сфері селекції, виробництва насіння та пов’язаних з ними сферах;


  *надання методичної допомоги Учасникам Асоціації під час усунення недоліків у роботі чи підвищення кваліфікації працівників Учасників Асоціації;


  *сприяння у створенні умов для виходу Учасників Асоціації на закордонні ринки.  Вступ до Асоціації «СЕЛЕКЦІЇ ТА НАСІННИЦТВА СОНЯШНИКУ» дає можливість:


  *отримати якісний посівний матеріал за всіма показниками.


  *5% знижку на необхідне насіння.


  *забезпечити якісну предпосівну підготовку насіння (додаткова обробка протруйниками, стимуляторами росту та мікроелементами).


  *отримувати допомогу в доопрацюванні вирощенного насінневого матеріалу в системі підприємств, які входять до складу асоціаціі.


  *отримання допомоги при закладці та вирощуванні участків гибридизаціі.


  * постійно отримувати методичну та юридичну допомогу.


  * бути більш ефективно представленими на національному та міжнародному насінневих ринках (допомога в реалізаціі продукціі підприємства).


  * мати доступ до інформації щодо аналізу стану насінневого ринку в Україні та основних тенденцій розвитку галузі.


  * пропонувати та отримувати сучасні наукові розробки в насінневій галузі.


  * підвищувати професійний рівень представників учасників Асоціації на базі наукових установ.


  Наші завдання:


  * захист вітчизняних виробників насіння та садивного матеріалу;


  * забезпечення діалогу з владою;


  * сприяння виходу на міжнародні ринки;


  * відродження тандему вчених та аграріїв;


  * захист вітчизняної селекції та інтелектуальної власності;


  * протидія розповсюдженню неякісного насіння.  Членські внески будуть розраховуватись в залежності від потреб підприємства:


  • при вирощуванні гибрида F1 (10 грн/га посіву)

  • при закладці участків гибридизаціі (150 грн/га посіву)

  • за умов инших потреб розрахунок в індивідуальному порядку.


 • Товары и услуги
  - Гібрид соняшнику ЯСОН.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Услуги в сфере строительства и недвижимости / Услуги в сфере строительства» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Харьков и Харьковский район, Харьковская область, Украина. Компания Асоціація «СЕЛЕКЦІЯ ТА НАСІННИЦТВО СОНЯШНИКУ» находится по адресу пр.Московський,142/2, Харьков, 61060, Украина в Харькове. Связаться с администрацией можно по телефону +380 (57) 714-36-68. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://asotsatsya-selektsya-ta-nasnnitstvo-sonyashniku.uaprom.net.
Распечатать Редактировать данные компании Асоціація «СЕЛЕКЦІЯ ТА НАСІННИЦТВО СОНЯШНИКУ»Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Харьковская область, Харьков г., пр.Московський,142/2, Харьков, 61060, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Асоціація «СЕЛЕКЦІЯ ТА НАСІННИЦТВО СОНЯШНИКУ»

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Асоціація «СЕЛЕКЦІЯ ТА НАСІННИЦТВО СОНЯШНИКУ». Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Асоціація «СЕЛЕКЦІЯ ТА НАСІННИЦТВО СОНЯШНИКУ»

QR-код с контактной информацией организации Асоціація «СЕЛЕКЦІЯ ТА НАСІННИЦТВО СОНЯШНИКУ»
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Асоціація «СЕЛЕКЦІЯ ТА НАСІННИЦТВО СОНЯШНИКУ», и добавить их в адресную книгу вашего устройства.