Леда-Агро Харьков, Частное предприятие

Редактировать данные компании Частное предприятие Леда-Агро ХарьковНашли ошибку? Вход для представителя Леда-Агро Харьков, Частное предприятиеЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Харьковская область, Харьков г., Полтавский Шлях 149, Харьков, 61064, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (67) 500-72-32
  -
  380675007232
  +380 (57) 370-42-94
  -
  380675007232
 • Сайты
  Официальный сайт Леда-Агро Харьков, Частное предприятие http://leda-agro-charkov.uaprom.net
 • Описание

  Акція -- «Ваш відгук в обмін на відпочинок в Туреччині!
  Шановні колеги, виробники готової продукції, та ті хто зацікавлений в отриманні якісної продукції. Компанія Леда-Агро, спільно з компанією Юксель, розпочинає акцію : «Ваш відгук в обмін на відпочинок в Туреччині!» Умови акції 1. В Акції беруть участь повнолітні громадяни України. 2. Період дії Акції - з 1 жовтня 2012 до 31 липня 2013 року. 3. Для участі в акції необхідно: 3.1. Придбати будь-який акційний професійний пакет насіння виробництва компанії Юксел. 3.2. Виростити рослину та заповнити анкету з відгуком*. 3.3. Відправити порожній(-і) пакет(-и) з насіння та заповнену анкету за нашою адресою – підготовлений конверт додається, марка не потрібна. 4. Призи акції: 4.1. Гарантований подарунок – на вибір один міні пакет з насінням виробництва компанії Юксел та каталог з усім асортиментом овочевих культур буде відправлено за адресою, що вказана в анкеті. 4.2. Призи, що розігруються шляхом випадкового вибору переможця – 5 путівок до всесвітньо відомого курорту Анталія (Туреччина) тривалість 7 днів 6 ночей з можливістю відвідати виробничу базу насіння та поспілкуватися з селекціонерами компанії Юксел. 4.3. Призи для магазинів дилерів – кожен з п`яти компаній-дилерів, з магазинів яких нам надійде найбільша кількість відгуків, також отримає 2 путівки до всесвітньо відомого курорту Анталія (Туреччина) тривалість 7 днів 6 ночей з можливістю відвідати виробничу базу насіння та поспілкуватися з селекціонерами компанії Юксел. 5. Розіграш головного призу відбудеться 15 серпня 2013 року серед всіх учасників акції, листи яких надійшли до нашої абонентської скриньки до 13 серня 2013року**, шляхом випадкового вибору переможця. Один порожній пакет з насіння – один шанс на виграш. Про результат розіграшу буде проінформовано шляхом публікації в одному із видань - «Огородник», «Овощеводство» або «Настоящий Хозяин» та переможця особисто. * позитивність чи негативність відгуку не впливає на визначення переможця, всі відгуки будуть передані селекціонерам компанії для покращення та вдосконалення продукції та опубліковані на сторінці у Фейсбук : http://www.facebook.com/YukselSeedsUkraine. Деякі відгуки опублікуються у спеціалізованих виданнях - «Огородник», «Овощеводство», «Настоящий Хозяин» та інші. **Компанія не несе відповідальності за можливі збої у роботі поштових відділень, внаслідок яких ваш лист з анкетою може бути не отримано. Про магазини - партнери акції Ви можете дізнатися на нашій сторінці : http://www.facebook.com/YukselSeedsUkraine, або за телефоном 057-370-42-94, 0675007232 Пам`ятайте, ми цінуємо кожен Ваш відгук. Будемо вдячні за фотографії з процесу вирощування, фото готової продукції, тощо з зазначенням того, що зображено на фотографії. Фото приймаються за електронною адресою: vsn.agro@gmail.com Не забувайте вказувати Ваше ім`я та контактний телефон.  Год основания:1990

 • Товары и услуги
  - Семена шпината Боа 25 000 шт,
  - Мозаик F1 500 шт (Сарацин F1),
  - Каприкорн F1 500 шт.
 • Кратко об организации
  Организация Частное предприятие Леда-Агро Харьков из Харькова может предложить покупателям товары и услуги в рубрике Сельскохозяйственное производство.
  Расположена по адресу Полтавский Шлях 149, Харьков, 61064, Украина в Харькове.
  Связаться с представителем фирмы Леда-Агро Харьков, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете по телефонам +380 (67) 500-72-32, +380 (57) 370-42-94, на сайте http://leda-agro-charkov.uaprom.net.
Распечатать Редактировать данные компании Частное предприятие Леда-Агро ХарьковНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Харьковская область, Харьков г., Полтавский Шлях 149, Харьков, 61064, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

QR-код с контактной информацией организации Леда-Агро Харьков, Частное предприятие

QR-код с контактной информацией организации Леда-Агро Харьков, Частное предприятие
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Леда-Агро Харьков, Частное предприятие, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.
Закрыть Комментарий
3 + 4 =