Люч'Ок

Редактировать данные компании Люч'ОкНашли ошибку? Вход для представителя Люч'ОкЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Харьковская область, Харьков г., ул.Кирова, 38, Харьков, 61001, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (50) 214-16-75
 • Сайты
  Официальный сайт Люч'Ок http://lyuchok.uaprom.net
 • Описание

  Сучасне житло має безліч самих різних інженерних систем, які мають потребу в регулярному обслуговуванні. Яким же чином забезпечити зручний доступ до прихованих комунікацій у будинках і квартирах при цьому гарно їх оформити і не важливо, де вони розташовані: в стіні, на підлозі або ж на стелі.

  Для доступу до закритих елементів інженерних мереж влаштовують ревізійні отвори. Вони далеко не завжди вдало вписуються в інтер'єр і тому їх намагаються облаштувати самими різними способами.


  Один з варіантів – закрити ревізійним люком, його найпростіший варіант-дверцята, що маскують отвір. На будівельному ринку представлені ревізійні люки різних конструкцій.


  За зовнішнім виглядом всі люки можна умовно розділити на дві групи – "прихованою" і "відкритої" встановлення. Дверцята першої маскують ревізійний отвір, вони декоруються тим же матеріалом, що і вся поверхня, де знаходиться цей отвір. Другі скоріше не приховують, а виділяють місце знаходження ревізійного люка. Яку ситему застосовувати – вирішувати в кожному конкретному випадку, але найчастіше дизайн інтер'єру диктує свої умови на користь люків "прихованою" утановка. У цьому випадку значно легше досягти гармонії стилю за рахунок опорядження всієї поверхні як єдиного цілого.


  За своїм призначенням люки-невидимки поділяються, виходячи з місця установки, на стельові, напольні й для настінних отворів. Вони діляться на:
  – люки-невидимки під плитку ;
  – люки-невидимки під пофарбування ;
  – потайні люки для підлоги .

  Ми представляємо люки, конструкція яких дозволить Вам вирішити, здавалося б, складне завдання: створити унікальний інтер'єр у ванній кімнаті, зробити непомітним і легким доступ до електрощитів, систем вентиляції та інших пристроїв інженерних комунікацій.


  Якість і надійність застосовуваних механізмів відкривання, зручність і простота у використанні, легкий монтаж-все це зробить наші люки незамінними в облаштуванні Вашого інтер'єру.
  Євролюки мають цілу низку переваг:
  1.Забезпечують швидкий та легкий доступ до комунікацій, також герметичність та ізоляцію отворів.
  2.Люки пасують до будь-якого інтер*єру, вони непомітні.
  3.Монтаж люків дуже легкий , його можна виконати самостійно.
  4.Розмір люка добирається із 38 стандартних найменувань, або виготовляється індивідуально.
  5.Ми гарантуємо надійність та якість нашого продукта.
 • Товары и услуги
  - Люки ревизионные сантехнические сдвижные,
  - Люки под покраску "Standart",
  - Люки под плитку,
  - Люк напольный заполняемый,
  - Люки под мозаику,
  - Люк напольный с амортизатором,
  - Люк под покраску "BOX".
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Монтаж и проектирование систем отопления и теплоснабжения / Инженерные коммуникации» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Харьков и Харьковский район, Харьковская область, Украина. Компания Люч'Ок находится по адресу ул.Кирова, 38, Харьков, 61001, Украина в Харькове. Связаться с администрацией можно по телефону +380 (50) 214-16-75. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://lyuchok.uaprom.net.
Распечатать Редактировать данные компании Люч'ОкНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Харьковская область, Харьков г., ул.Кирова, 38, Харьков, 61001, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Люч'Ок

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Люч'Ок. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Люч'Ок

QR-код с контактной информацией организации Люч'Ок
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Люч'Ок, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.