Шок, ООО

Редактировать данные компании Шок, ОООНашли ошибку? Вход для представителя Шок, ОООЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Харьковская область, Харьков г., Украина,Харьковская область, Харьков,Харьков, Людвига Свободы пр-т, 43
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (57) 7732468
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Шок, ООО http://104947.ua.all.biz
 • Описание
  ПРО КОМПАНІЮ
  Свій шлях мережа "Шок/Крез" почала ще у далекому 1992 році. Саме тоді вперше було зареєстровано фірму "Крез". Проте тоді діяльність підприємства була пов'язана зовсім не з технікою. Фірма "Крез" реалізовувала на внутрішньому ринку шиби для автомобілів, виготовлені на Львівському склодзеркальному заводі. Та невдовзі фірма перепрофільовується і починає займатися комп'ютерною технікою. Налагоджуються зв'язки із виробниками комп'ютерів. Організація розвивається. А з 2000 року - асортимент розширюється ще й побутовою та аудіо-відео- технікою. На початках це був лише один магазин. Проте невдовзі саме "Крез" один із перших у Львові отримує дистриб'юції майже усіх виробників побутової техніки, що представлені на ринку України, серед них ARDO, SAMSUNG, SONY, PHILIPS...Статус офіційного імпортера відкриває нові можливості, тому з 2004 року було засновано спільну україно-польську компанію "Актіон Україна". І паралельно із салонами техніки "Крез", відкривається новий формат магазинів - гіпермаркети електроніки "Шок", сучасні торгівельні центри з площею більше тисячі квадратних метрів і широченним асортиментом товарів і максимально низькими "шокуючими" цінами.
  Мережа магазинів побутової техніки "Шок" та "Крез" націлюється на загальноукраїнський ринок. Магазини техніки відкриваються не тільки у Львові та Львівській області, а також у Луцьку, Рівному, Івано-Франківську, Вінниці, Запоріжжі, Хмельницьку та Харкові.
 • Товары и услуги
  - Электроплиты,
  - Морозильники-холодильники.
 • Кратко об организации
  Фирма Шок, ООО из Харькова предоставляет заказчикам товары и услуги в направлении Складское оборудование.
  Компанию можно найти по адресу Украина,Харьковская область, Харьков,Харьков, Людвига Свободы пр-т, 43 в Харькове.
  Связаться с представителем организации Шок, ООО по интересующим Вас вопросам вы можете по телефону +380 (57) 7732468, на сайте http://104947.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании Шок, ОООНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Харьковская область, Харьков г., Украина,Харьковская область, Харьков,Харьков, Людвига Свободы пр-т, 43. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Шок, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Шок, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Шок, ООО

QR-код с контактной информацией организации Шок, ООО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Шок, ООО, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.