Зивелеос, ООО

Редактировать данные компании Зивелеос, ОООНашли ошибку? Вход для представителя Зивелеос, ОООЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Харьковская область, Харьков г., Украина,Харьковская область, Харьков,проспект Московський, 199а, ОЦ "Сан-Сіті", офіс 401
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (50) 1838460
  -
  Дирекция
  +380 (67) 5742374
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Зивелеос, ООО http://163744.ua.all.biz
 • Описание
  Товариство з обмеженою відповідальністю «ЗІВЕЛЕОС» працює на ринку насіння з 2009 р. Знаходячись в постійній взаємодії з провідними виробниками посівного матеріалу (як зарубіжними, так і вітчизняними), займається впровадженням найсучасніших досягнень науки в галузі насінництва і технології вирощування всіх сільськогосподарських культур.
  За невеликий період своєї роботи ми заслужили позитивну ділову репутацію, зарекомендували себе як серйозний і надійний партнер. Зараз нашими клієнтами є господарства Харківської, Луганської, Полтавської, Сумської, Кіровоградської, Одеської, Вінницької та ряду інших областей України.
  Директор ТОВ «ЗІВЕЛЕОС» - Кучма Віталій Миколайович, при роботі з клієнтами націлений на багатолітню взаємовигідну співпрацю. Тому однією з основних наших переваг є індивідуальний підхід до кожного покупця нашого насіння при існуванні гнучкої системи знижок для постійних клієнтів, із зручною системою розрахунків.
  Співробітники нашої фірми є висококваліфікованими фахівцями. Ми займаємося науковими дослідженнями і практичним впровадженням найсучасніших досягнень науки в галузі рослинництва, надаємо всебічну інформаційно-консультативну підтримку господарствам, з якими співропрацюємо.
  Співробітники ТОВ «ЗІВЕЛЕОС» допомагають підібрати насіння, що відповідає грунтовим і кліматичним особливостям конкретного регіону. Забезпечуємо високоякісним насінням батьківських форм при закладанні ділянок гібридизації, надаємо допомогу в доведенні насіння до посівних кондицій.
  Дотримуючись агротехнічних вимог при використанні нашого насіння, що володіє високою генетичною чистотою і відмінними посівними якостями, наші покупці гарантовано отримують додатковий прибуток з кожного гектара посівів.
  Рекомендований нами високоякісний посівний матеріал дав можливість багатьом нашим клієнтам збільшити свій прибуток не лише за рахунок підвищення врожайності, а й завдяки високій якості отримуваної продукції.
  Ми добре знайомі з проблемами наших клієнтів і готові надати їм всебічну підтримку, поділитися досвідом і розповісти про особливості нашого посівного матеріалу в різних кліматичних зонах.
  Працювати з нами зручно і вигідно!
  ТОВ «ЗІВЕЛЕОС» пропонує вигідні умови співпраці, гарантуючи відмінну якість посівного матеріалу, дотримуючись оптимальної цінової політики.
 • Товары и услуги
  - Посевной материал.
 • Кратко об организации
  Компания Зивелеос, ООО из Харькова предлагает клиентам товары и услуги в сфере деятельности Сельскохозяйственное производство.
  Располагается по адресу Украина,Харьковская область, Харьков,проспект Московський, 199а, ОЦ "Сан-Сіті", офіс 401 в Харькове.
  Связаться с представителем компании Зивелеос, ООО по всем вопросам вы можете при помощи телефонов +380 (50) 1838460, +380 (67) 5742374, на официальном сайте http://163744.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании Зивелеос, ОООНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Харьковская область, Харьков г., Украина,Харьковская область, Харьков,проспект Московський, 199а, ОЦ "Сан-Сіті", офіс 401. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Зивелеос, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Зивелеос, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Зивелеос, ООО

QR-код с контактной информацией организации Зивелеос, ООО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Зивелеос, ООО, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.