Эталон НЦЛ, ЧП

Редактировать данные компании Эталон НЦЛ, ЧПНашли ошибку? Вход для представителя Эталон НЦЛ, ЧПЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Хмельницкая область, Хмельницкий г., Украина,Хмельницкая область, Хмельницкий,ул.МИРА 63
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (382) 789078
  -
  Дирекция
  +380 (99) 3842496
  -
  Дирекция
  +380 (67) 3632525
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Эталон НЦЛ, ЧП http://188416.ua.all.biz
 • Описание
  Наше підприємство володіє гарною матеріально-технічною базою і має в своєму складі фізико-хімічну, мікробіологічну, хроматографічну і радіологічну лабораторії, які оснащені сучасним аналітичним обладнанням.
  Ми проводимо поточний і періодичний контроль якості продукції, що випускається на підприємствах харчової промисловості, громадського харчування, обслуговуємо організації, приватних осіб, що займаються експортом та імпортом товарів на території України та за кордоном. Також центр надає послуги в області сертифікації виробництва за кордоном.
  Наш центр пропонує свої послуги в області лабораторних досліджень сировини, продуктів харчування, сільськогосподарської продукції, продукції бджільництва, продукції промислової групи та ін. за наступними показниками:
  Фізико-хімічними та органолептичними.
  Мікробіологічними: визначення санітарно-показових мікроорганізмів (КМАФАМ, БГКП, ентерококи, бактерії родини Enterobacteriaceae);
  визначення умовно патогенних мікроорганізмів (E.coli, S. aureus, B. cereus, Vibrio parahaemolyticus, бактерій роду Proteus);
  визначення патогенних мікроорганізмів (сальмонела, шигел, Listeria monocytogenes);
  визначення мікроорганізмів псування (дріжджі, молочнокислі мікроорганізми, плісняві гриби );
  визначення мікроорганізмів заквасок мікрофлори;
  визначення P. aeruginosa, ОМЧ.
  Вміст залишкової кількості пестицидів, отрутохімікатів, токсичних елементів, гістаміну, мікотоксинів, нітрозамінів, гормональних препаратів, антибіотиків, нітратів, нітритів, фосфатів, вмісту харчових добавок, замінників цукру, барвників, глюкозіналатів, ерукової кислоти та ін.
  Вміст радіонуклідів в продуктах харчування, питній воді, картонно-паперовій продукції, продукції лісового господарства, деревині, будівельних матеріалах, мінеральній будівельній сировині, оздоблювальних матеріалах, мінеральних добривах, пластмасах, посуді, тканинах, іграшках та ін.
  Вміст хімічних речовин, що виділяються з матеріалів (полімерні матеріали та пластмаси, папір, картон; скло та вироби зі скла; керамічні вироби; вироби з порцеляни та фаянсу; сталевий і емальований посуд, посуд з антипригарним покриттям; лакована консервна тара; метали і сплави), які контактують з харчовими продуктами.
 • Товары и услуги
  - Диагностика лабораторная.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Лечебно-профилактические медицинские организации / Медицинские учреждения» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Хмельницкий и Хмельницкий район, Хмельницкая область, Украина. Компания Эталон НЦЛ, ЧП находится по адресу Украина,Хмельницкая область, Хмельницкий,ул.МИРА 63 в Хмельницком. Связаться с администрацией можно по телефонам +380 (382) 789078, +380 (99) 3842496, +380 (67) 3632525. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://188416.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании Эталон НЦЛ, ЧПНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Хмельницкая область, Хмельницкий г., Украина,Хмельницкая область, Хмельницкий,ул.МИРА 63. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Эталон НЦЛ, ЧП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Эталон НЦЛ, ЧП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Эталон НЦЛ, ЧП

QR-код с контактной информацией организации Эталон НЦЛ, ЧП
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Эталон НЦЛ, ЧП, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.