Малюта Н.С., СПД (Рекламная агенция Марик)

Редактировать данные компании Малюта Н.С., СПД (Рекламная агенция Марик)Нашли ошибку? Вход для представителя Малюта Н.С., СПД (Рекламная агенция Марик)Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Хмельницкая область, Хмельницкий г., Украина,Хмельницкая область, Хмельницкий,29000, ул. Пр. Мира 63, оф.5
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (97) 7566662
  -
  Дирекция
  +380 (382) 789300
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Малюта Н.С., СПД (Рекламная агенция Марик) http://76825.ua.all.biz
 • Описание

  Ремонт и обслуговування холодильників, промислових та побутових.
  Поліграфія

  Візитки, буклети, меню, календарі, фірмові бланки, конверти, запрошення, дипломи, сертифікати, флаєра, прайс-листи, етикетки, бірки, книги, блокноти, журнали, плакати, наклейки, брошури, каталоги, путівники, карти, папки, паперові пакети, посвідчення, бейджі. Друк картин і фото всіх форматів, як на папері так і на тканині. Плотерна порізка.

  Широкоформатний друк

  Плакати, банери, сітілайти, білл-борди, бренд-мауери, друк на BlueBack, оракaлі, сітці "Mesh", onewaywision, холсті.

  Дизайнерські послуги

  Всі види дизайнерських послуг розробка макетів візитки, флаєра, верстка книг, розробка логотипів,зображеня в 3D.

  Сувенірна продукція

  Нанесення логотипів та фотографій на сувеніри, парасолі, запальнички, попільнички, ручки, брелки, візитниці, бокали, кружки, одяг, прапори, прапорці, медалі, кубки (металеві, пластмасові). Об'ємні наклейки (на телефони, монітори) Виготовлення фірмових підставок будь-якої форми з нанесенням гравіювань та можливістю підсвітки...

  Комплексні рекламні кампанії

  Організація і проведення маркетингових і рекламних акцій, розробка оригінальних назв компаній, брендів, торгових марок, девізів, слоганів. Організація і проведення масових заходів: концертів, мітингів, корпоративів. Розміщення і розповсюдження реклами в, та на залізничному і маршрутному та електротранспорті, моніторинги споживачів та виробників, за видами діяльності. Розповсюдження по поштових скриньках України, можливо по регіонах.Реклама в ліфтах. Розміщення реклами на білл бордах та сітілайтах. Розміщення реклами в газетах, на радіо та телебаченні.

  Зовнішня реклама

  Вивіски світлові, неонова, діодна реклама, таблички, куточки споживача, стенди, штендери, реклама на і в транспорті. Обклеювання автомобілів.

  Друк етикетки

  Друк поліпропіленової, паперової та самоклеючої етикетки, будь-яких розмірів, кольорів та форми. Етикетка на туалетний папір. Бірки. • Товары и услуги
  - Услуги полиграфические,
  - Ремонт холодильников,
  - Услуги по наружной рекламе,
  - Продукция полиграфическая,
  - Ремонт и обслуживание холодильного оборудования.
 • Кратко об организации
  Компания Малюта Н.С., СПД (Рекламная агенция Марик) из Хмельницкого предлагает клиентам товары и услуги в сфере деятельности Складское оборудование.
  Располагается по адресу Украина,Хмельницкая область, Хмельницкий,29000, ул. Пр. Мира 63, оф.5 в Хмельницком.
  Связаться с представителем компании Малюта Н.С., СПД (Рекламная агенция Марик) по всем вопросам вы можете при помощи телефонов +380 (97) 7566662, +380 (382) 789300, на официальном сайте http://76825.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании Малюта Н.С., СПД (Рекламная агенция Марик)Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Хмельницкая область, Хмельницкий г., Украина,Хмельницкая область, Хмельницкий,29000, ул. Пр. Мира 63, оф.5. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Малюта Н.С., СПД (Рекламная агенция Марик)

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Малюта Н.С., СПД (Рекламная агенция Марик). Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Малюта Н.С., СПД (Рекламная агенция Марик)

QR-код с контактной информацией организации Малюта Н.С., СПД (Рекламная агенция Марик)
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Малюта Н.С., СПД (Рекламная агенция Марик), и добавить их в адресную книгу вашего устройства.