Подолье Аудит Центр,ООО

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (38) 278-74-56 Дирекция
+380 (67) 382-57-27 — Дирекция
http://186123.ua.all.biz
Украина,Хмельницкая область, Хмельницкий,вул. Старкостянтинівске шосе 26/1 Хмельницкая область, Хмельницкий г., Украина
Ошибка в описании?
Подолье Аудит Центр,ООО
+380 (38) 278-74-56
Украина,Хмельницкая область, Хмельницкий,вул. Старкостянтинівске шосе 26/1, Хмельницкий

Отзывы о Подолье Аудит Центр,ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Подолье Аудит Центр,ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании
Фірма спеціалізується на проведенні аудиторських перевірок акціонерних товариств,due deligence(передпродажний аналіз діяльності підприємств на замовлення інвесторів), бухгалтерського обслуговування підприємств та підприємців, консультацій з питань податкового та бухгалтерського обліку тощо.
За багаторічний досвід діяльності ми накопичили досвід, який нами успішно використовується в межах співпраці з клієнтами, які є представниками великих, середніх підприємств, малого бізнесу в широкому галузевому спектрі, а саме:
Виробничі підприємства
Автотранспортні підприємства
Підприємства гірничої галузі
Підприємства оптової та роздрібної торгівлі, громадського харчування
Підприємства сфери послуг
Сільськогосподарські підприємства
Торгівці цінними паперами
Кредитні спілки
Інші
Ми співпрацюємо з підприємствами різних форм власності та підприємцями з різних регіонів України.
Ми надаємо допомогу в складанні фінансової звітності у відповідності до міжнародних стандартів, що значно полегшує співпрацю підприємств з іноземними інвесторами.
За бажанням клієнтів аудиторські висновки можуть складатись на іноземних мовах(англійська,німецька,російська).
Принципи нашої роботи: конфіденційність, професіоналізм, оперативність,надійність, дотримання вимог чинного законодавства України.
Підхід до ціноутворення залежить від наших трудових затрат, тобто від трудоємкості окремих етапів робіт.
Товары и услуги
- Услуги юридические,
- Бухгалтерские услуги,
- Услуги аудиторские.
Оставьте отзыв первым
+380 (96) 580-77-46
Украина,Хмельницкая область, Хмельницкий,ул. Северная 95/1б оф. 202, Хмельницкий
Продаж дров колотих, дерев’яного вугілля Розмитнення автомобілів
Оставьте отзыв первым
+380 (382) 777478
Украина,Хмельницкая область, Хмельницкий,ул. Заричанская, 34, Хмельницкий
Профессиональное бухгалтерское сопровождение и обслуживание: - постановка бухгалтерского учета - восстановление бухучета - полное ведение бухгалтерии - ведение налогового учета - подготовка и сдача всех отчетов - кадровый учет и расчет заработной платы.
Оставьте отзыв первым
+380 (94) 981-30-60
Украина,Хмельницкая область, Хмельницкий,улица Подольская, д. 3 (2-й этаж), Хмельницкий
Наши возможности: - ускоренная регистрация торговых марок всего за 3 МЕСЯЦА; - ускоренная регистрация торговых марок за 9 месяцев; - предварительный поиск по торговым маркам за 5 дней; - патентование изобретений; - патентование полезных моделей; - патентование промышленных образцов; - регистрация договоров о передаче прав; - регистрация товарных знаков в РФ; - регистрация торговых марок за рубежом; - разработка договоров франчайзинга; - перевод документов.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 335-80-02
г. Хмельницкий, ул. Заричанская, 34., Хмельницкий, Украина, Хмельницкий
Ми, Бухгалтерська фірма «АКТИВ», хочемо запропонувати для Вас послуги з ведення бухгалтерського обліку та бухгалтерського обслуговування Вашого підприємства, в тому числі: • Ведення бухгалтерського обліку • Складання та подання звітності • Поточні консультації • Представництво та захист інтересів у контролюючих органах • Роз’яснення норм чинного законодавства. Ми пропонуємо Вам можливість оплачувати лише ті послуги бухгалтера, які необхідні, що дозволить платити виключно за результат, а не за утримання штатної одиниці. Ви економите: • Кошти на заробітній платі головного бухгалтера • Кошти для організації робочого місця головного бухгалтера • Інших супровідних затратах (методичне та інформаційне забезпечення бухгалтера: тренінги, семінари, передплата бухгалтерських видань, придбання бухгалтерських програм; витрати на канцелярські приладдя, бланки, папір). нічого зайвого — 100% відпрацювання Ваших грошей. Замовляючи послуги у Бухгалтерської фірми «АКТИВ» ви сплачуєте лише за роботу конкретних спеціалістів та перестаєте хвилюватися з приводу: • Звітності яка подана не в повному об’ємі або з запізненням, або з порушеннями • Зможете уникнути штрафів і пені, що пов’язана з порушеннями податкового та бухгалтерського законодавства. Наші переваги: • Великий досвід роботи • Постійна доступність • Мобільність • Робота особисто з конкретним спеціалістом (ні менеджерів, ні заступників) Ми відповідаємо за свою роботу та гарантуємо: • Якість та конфіденційність комерційної інформації • Безперервність ведення обліку • Оптимізацію оподаткування • Надійність і захист результатів нашої роботи перед зовнішніми (державними органами, кредиторами, інвесторами і ін. ) та внутрішніми користувачами При наданні бухгалтерських послуг ми намагаємося створити всі умови для розвитку Вашого бізнесу.
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 275-33-49
ул.Шевченко, Хмельницкий, 29000, Украина, Хмельницкий
Бухгалтерский и налоговый учет юридических и физических лиц!

Кратко об организации

Компания Подолье Аудит Центр,ООО из Хмельницкого предлагает клиентам услуги и товары в сфере деятельности Бухгалтерские услуги. Организацию можно найти по адресу Украина,Хмельницкая область, Хмельницкий,вул. Старкостянтинівске шосе 26/1 в Хмельницком. Связаться с контактным лицом компании Подолье Аудит Центр,ООО по всем вопросам вы можете через сайт http://186123.ua.all.biz, с помощью телефонов +380 (38) 2787456, +380 (67) 3825727.