Пряженцев А.І.ФОП

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (3822) 23344 Дирекция
+380 (97) 485-92-96 — Дирекция
http://169348.ua.all.biz
Украина,Хмельницкая область, Хмельницкий,м. Хмельницький, вул.Тернопільська 13 Хмельницкая область, Хмельницкий г., Украина
Ошибка в описании?
Пряженцев А.І.ФОП
+380 (3822) 23344
Украина,Хмельницкая область, Хмельницкий,м. Хмельницький, вул.Тернопільська 13, Хмельницкий

Отзывы о Пряженцев А.І.ФОП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Пряженцев А.І.ФОП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Розробка документів для отримання дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, спецводокористування, лімітів на утворення та розміщення відході.Інвентаризація відходів, викидів. Виготовлення паспортів та реєстрових карт. Екологія.

Товары и услуги
- Инвентаризация отходов,
- Инвентаризация источников выбросов вредных веществ,
- Изготовление паспортов та реєстрових карт. Экология. Хмельницкий.
Оставьте отзыв первым
сбор, переработка и реализация лома черных и цветных металлов.
+380 (382) 700301
В. Чорновола улица, 9, Хмельницкий
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 842-33-31
Украина,Хмельницкая область, Хмельницкий,ул. Пасична, 15/1, Хмельницкий
Принимаем и реализуем макулатуру в любом количестве. Возможен самовывоз. Цена договорная. Макулатура марок МС-1А, МС-2А, МС-5Б, МС-6Б, МС-7Б, МС-8В, МС-9В. Тел. 097-842-33-31
Оставьте отзыв первым
+380 (98) 069-79-89
Украина,Хмельницкая область, Хмельницкий,ул. Проскуровская 81, офис № 5, Хмельницкий
Наша компанія пропонує послуги по збору, прийому на зберігання, транспортування та знищення (видалення) наступних видів відходів: Нафтовміщуючих відходи (відпрацьовані моторні, індустріальні масла та їх суміші, нефтешлам, шлам, а також відходи, забруднені нафтопродуктами ганчір'я, пісок, тирса, грунт, папір тощо) Відпрацьовані люмінесцентні лампи та інші ртутьномістні прилади Відпрацьовані акумуляторні батареї, цілі чи розібрані, розбиті Відпрацьовані автомобільні фільтри (масляні, паливні, повітряні) Зношені автопокришки, Відходи гумових виробів Відходи, які виникають в результаті медичного огляду (шприци, системи, бинти та ін), відходи ветеринарної практики Відходи виробництва, одержання і застосування смол, латексів, пластифікаторів, клеїв, чорнила, барвників, пігментів, фарб, лаків, оліфи, сполучних матеріалівБрак виробництва, Промислові відходи 4-го класу небезпеки (деревина, тара, абразивні, відходи зварювання, полімери, матеріали пакувальні, шлак паливний, текстиль, склобій (скло) тощо) Відходи виробництва, одержання і застосування фармацевтичних препаратів Оргтехніка Наше підприємство пропонує комплекс послуг у сфері поводження з відходами: «ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ ТА ПАСПОРТИЗАЦІЇ ВІДХОДІВ» - Інвентаризація - збір статистичних даних, фактичне утворення відходів, параметри процесу утворення відходів. Розрахунок характеристик, показників, розробка рекомендацій для проекту лімітів, плану заходів з оптимізації процесу виникнення відходів. Паспортизація - вибірка якісних, кількісних, питомих показників; хімічні та фізичні властивості. Методи обробки, переробки, утилізації, знищення відходів. «ЛІМІТИ НА НЕБЕЗПЕЧНІ І НЕ НЕБЕЗПЕЧНІ ВІДХОДИ» - Розробка та узгодження лімітів на небезпечні і не небезпечні відходи у Міністерстві екології та в Обласному управлінні екології. «ПОЗАШТАТНИЙ ЕКОЛОГ»- Послуга включає в себе екологічну звітність, облік і контроль освіти і передачі відходів, моніторинг навколишнього середовища, розрахунок екологічного податку, супровід при перевірках екологічної інспекції, офіційне листування з контролюючими держорганами з екологічних питань, розсилка-повідомлення про зміни у чинному законодавстві України у сфері екології. «ВНУТРІШНЯ ЕКОЛОГІЧНА АУДИТ» - Виявляє недоліки і порушення в існуючій документації, інформує про відповідальність за невідповідність екологічному законодавству і пропонує низку заходів щодо усунення і плавного переходу до працездатною моделі екологічного менеджменту. «ЕКОЛОГІЧНИЙ АДВОКАТ» - Консультації суб'єктів господарювання, супровід у суді з питань екології.
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 857-49-62
Украина,Хмельницкая область, Хмельницкий,ул.Киевская 4, Хмельницкий
Утилізація відходів.
Оставьте отзыв первым
+380 (382) 764-06-0702886
Украина,Хмельницкая область, Хмельницкий,29000, ул. Свободы, 36, оф. 703, Хмельницкий
Металлургическая переработка алюминия. Изготовление: сплавы алюминия по евростандарту ДИН, по ГОСТу Украины.
Оставьте отзыв первым
+380 (382) 784362
Украина,Хмельницкая область, Хмельницкий,29025, ул. Курчатова,109, Хмельницкий
.

Кратко об организации

Компания Пряженцев А.І.ФОП из Хмельницкого предлагает клиентам товары и услуги в сфере деятельности Переработка и утилизация отходов. Располагается по адресу Украина,Хмельницкая область, Хмельницкий,м. Хмельницький, вул.Тернопільська 13 в Хмельницком. Связаться с представителем компании Пряженцев А.І.ФОП по всем вопросам вы можете по телефонам +380 (3822) 23344, +380 (97) 4859296, на сайте http://169348.ua.all.biz.