Тин Импекс, ДП

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (382) 764-06-0702886 Дирекция
http://64424.ua.all.biz
Украина,Хмельницкая область, Хмельницкий,29000, ул. Свободы, 36, оф. 703 Хмельницкая область, Хмельницкий г., Украина
Ошибка в описании?
Тин Импекс, ДП
+380 (382) 764-06-0702886
Украина,Хмельницкая область, Хмельницкий,29000, ул. Свободы, 36, оф. 703, Хмельницкий

Отзывы о Тин Импекс, ДП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Тин Импекс, ДП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании
Металлургическая переработка алюминия.
Изготовление: сплавы алюминия по евростандарту ДИН, по ГОСТу Украины.
Товары и услуги
- Сплавы алюминия,
- Производство алюминиевых литейных сплавов,
- Литье по газифицируемым (выжигаемым) моделям,
- Переработка алюминиевого лома.
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 786-56-79
Украина,Хмельницкая область, Хмельницкий,ул. Курчатова, 1д, Хмельницкий
Предлагаем следующие виды услуг: Разработка пакета документов для получения разрешения и ограничения на формирование и отходовСертификация отходовРазработка зарегистрированных карт с отходамиОпределение рискаРазработка Декларации безопасности для АЗС, АГЗС, котельнойРазработка Декларации безопасности для молокоперерабатывающего предприятия Разработка Декларации для кислородной станцииРазработка Декларации безопасности для хлебоприемного предприятияРазработка плана ликвидации и локализации чрезвычайных ситуаций и аварий Разработка плана ликвидации и локализации чрезвычайных ситуаций и аварий на молокоперерабатывающем предприятии Разработка плана ликвидации и локализации чрезвычайных ситуаций и аварий для кислородной станцииРазработка плана ликвидации и локализации чрезвычайных ситуаций и аварий на зерноперерабатывающем предприятииЭкспертиза безопасности объявления (план ликвидации) и локализации чрезвычайных ситуаций и аварий в экспертно-техническом центре
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 842-33-31
Украина,Хмельницкая область, Хмельницкий,ул. Пасична, 15/1, Хмельницкий
Принимаем и реализуем макулатуру в любом количестве. Возможен самовывоз. Цена договорная. Макулатура марок МС-1А, МС-2А, МС-5Б, МС-6Б, МС-7Б, МС-8В, МС-9В. Тел. 097-842-33-31
Оставьте отзыв первым
+380 (98) 069-79-89
Украина,Хмельницкая область, Хмельницкий,ул. Проскуровская 81, офис № 5, Хмельницкий
Наша компанія пропонує послуги по збору, прийому на зберігання, транспортування та знищення (видалення) наступних видів відходів: Нафтовміщуючих відходи (відпрацьовані моторні, індустріальні масла та їх суміші, нефтешлам, шлам, а також відходи, забруднені нафтопродуктами ганчір'я, пісок, тирса, грунт, папір тощо) Відпрацьовані люмінесцентні лампи та інші ртутьномістні прилади Відпрацьовані акумуляторні батареї, цілі чи розібрані, розбиті Відпрацьовані автомобільні фільтри (масляні, паливні, повітряні) Зношені автопокришки, Відходи гумових виробів Відходи, які виникають в результаті медичного огляду (шприци, системи, бинти та ін), відходи ветеринарної практики Відходи виробництва, одержання і застосування смол, латексів, пластифікаторів, клеїв, чорнила, барвників, пігментів, фарб, лаків, оліфи, сполучних матеріалівБрак виробництва, Промислові відходи 4-го класу небезпеки (деревина, тара, абразивні, відходи зварювання, полімери, матеріали пакувальні, шлак паливний, текстиль, склобій (скло) тощо) Відходи виробництва, одержання і застосування фармацевтичних препаратів Оргтехніка Наше підприємство пропонує комплекс послуг у сфері поводження з відходами: «ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ ТА ПАСПОРТИЗАЦІЇ ВІДХОДІВ» - Інвентаризація - збір статистичних даних, фактичне утворення відходів, параметри процесу утворення відходів. Розрахунок характеристик, показників, розробка рекомендацій для проекту лімітів, плану заходів з оптимізації процесу виникнення відходів. Паспортизація - вибірка якісних, кількісних, питомих показників; хімічні та фізичні властивості. Методи обробки, переробки, утилізації, знищення відходів. «ЛІМІТИ НА НЕБЕЗПЕЧНІ І НЕ НЕБЕЗПЕЧНІ ВІДХОДИ» - Розробка та узгодження лімітів на небезпечні і не небезпечні відходи у Міністерстві екології та в Обласному управлінні екології. «ПОЗАШТАТНИЙ ЕКОЛОГ»- Послуга включає в себе екологічну звітність, облік і контроль освіти і передачі відходів, моніторинг навколишнього середовища, розрахунок екологічного податку, супровід при перевірках екологічної інспекції, офіційне листування з контролюючими держорганами з екологічних питань, розсилка-повідомлення про зміни у чинному законодавстві України у сфері екології. «ВНУТРІШНЯ ЕКОЛОГІЧНА АУДИТ» - Виявляє недоліки і порушення в існуючій документації, інформує про відповідальність за невідповідність екологічному законодавству і пропонує низку заходів щодо усунення і плавного переходу до працездатною моделі екологічного менеджменту. «ЕКОЛОГІЧНИЙ АДВОКАТ» - Консультації суб'єктів господарювання, супровід у суді з питань екології.
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 857-49-62
Украина,Хмельницкая область, Хмельницкий,ул.Киевская 4, Хмельницкий
Утилізація відходів.
Оставьте отзыв первым
+380 (3822) 23344
Украина,Хмельницкая область, Хмельницкий,м. Хмельницький, вул.Тернопільська 13, Хмельницкий
Розробка документів для отримання дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, спецводокористування, лімітів на утворення та розміщення відході.Інвентаризація відходів, викидів. Виготовлення паспортів та реєстрових карт. Екологія.
Оставьте отзыв первым
+380 (382) 784362
Украина,Хмельницкая область, Хмельницкий,29025, ул. Курчатова,109, Хмельницкий
.

Кратко об организации

Компания Тин Импекс, ДП из Хмельницкого предлагает клиентам товары и услуги в сфере деятельности Переработка и утилизация отходов. Располагается по адресу Украина,Хмельницкая область, Хмельницкий,29000, ул. Свободы, 36, оф. 703 в Хмельницком. Связаться с представителем компании Тин Импекс, ДП по всем вопросам вы можете по телефону +380 (382) 764060702886, на сайте http://64424.ua.all.biz.