ПП "Тепла Хата"

Редактировать данные компании ПП Нашли ошибку? Вход для представителя ПП Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Полтавская область, Хорол г., вул.Шевченка,15, Хорол, 37800, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (68) 437-94-94
  +380 (66) 615-44-88
  +380 (66) 510-44-47
 • Сайты
  Официальный сайт ПП http://pp-tepla-hata.uaprom.net
 • Описание

  ПП «Тепла Хата» спеціалізується на утепленні фасадів з 2011 року. За цей час було виконано понад 80 об'єктів: приватні будинки, квартири, лоджії, гаражі, літні кухні, готелі.


  


  Нашi спецiалicти стежать за останніми новинками, новими технологіями та світовими тенденціями у сфері будівництва, ремонту та дизайну, що дозволяє розширити варіанти пропонованих Вам проектів.


  


  "Тепла Хата" забезпечує індивідуальний підхід, відмінну якість і демократичну цінову політику. Завдяки досвіду і досконалому знанню своєї справи ми з радістю допоможемо Вам, враховуючи всі ваші побажання. Розцінки наших послуг приємно Вас здивують, оскільки використовуючи якісні матеріали ми економічно грамотно і раціонально розподіляємо фінанси.


  Співпраця з нами - це економія вашого часу, фінансів і найвища якість. ​  Відповіді на всі питання з утеплення фасадів і його ремонту ви можете отримати зв'язавшись з фахівцями нашої фірми. Також ми здійснюємо безкоштовний виїзд фахівців на об'єкт для створення і прорахунку кошторису конкретної ділянки робіт.  У вартість утеплення фасадів входить:  • доставка будівельних матеріалів, лісів та іншого необхідного обладнання;
  • установка будівельних лісів;
  • підготовка і безпосередньо утеплення фасаду;
  • розбирання і вивіз будівельного обладнання та вивезення будівельного сміття.

  


  Якісне виконання робіт за прийнятними цінами - це у нас!


  


 • Товары и услуги
  - Утеплення будинкiв,
  - Утеплення балконів,
  - Утеплення квартир,
  - Утеплення лоджій.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Услуги в сфере строительства и недвижимости / Услуги в сфере строительства» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Хорол и Хорольский район, Полтавская область, Украина. Компания ПП "Тепла Хата" находится по адресу вул.Шевченка,15, Хорол, 37800, Украина в Хороле. Связаться с администрацией можно по телефонам +380 (68) 437-94-94, +380 (66) 615-44-88, +380 (66) 510-44-47. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://pp-tepla-hata.uaprom.net.
Распечатать Редактировать данные компании ПП Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Полтавская область, Хорол г., вул.Шевченка,15, Хорол, 37800, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ПП "Тепла Хата"

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ПП "Тепла Хата". Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ПП "Тепла Хата"

QR-код с контактной информацией организации ПП
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ПП "Тепла Хата", и добавить их в адресную книгу вашего устройства.