садовый центр* ТРОЯНДА*

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (50) 580-33-85
http://sadovyj-tsentr-troyanda.uaprom.net
ул. 1 мая 11, Хорол, Украина Полтавская область, Хорол г., Украина
Ошибка в описании?
садовый центр* ТРОЯНДА*
+380 (50) 580-33-85
ул. 1 мая 11, Хорол, Украина, Хорол

Отзывы о садовый центр* ТРОЯНДА*

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании садовый центр* ТРОЯНДА*. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Выращивание и продажа саженцев редких, экзотических и популярных растений -- актинидия, голубика, жимолость, хурма, годжи, ежевика, малина,

сакура, миндаль, колонновидные, штамбовые, плодовые, декоративные и много интересного по каталогу.

Товары и услуги
- Голубика американская,
- Колонновидные яблони.,
- Кизил сорт Семен,
- Яблоня Маковецки,
- Актинидия разных сортов,
- Черная смородина.,
- Европейские сорта фундука,
- Жимолость съедобная,
- Колонновидные груши (суперкарликовые)..
Оставьте отзыв первым
+380 (68) 437-94-94
вул.Шевченка,15, Хорол, 37800, Украина, Хорол
ПП «Тепла Хата» спеціалізується на утепленні фасадів з 2011 року. За цей час було виконано понад 80 об'єктів: приватні будинки, квартири, лоджії, гаражі, літні кухні, готелі.  Нашi спецiалicти стежать за останніми новинками, новими технологіями та світовими тенденціями у сфері будівництва, ремонту та дизайну, що дозволяє розширити варіанти пропонованих Вам проектів.  "Тепла Хата" забезпечує індивідуальний підхід, відмінну якість і демократичну цінову політику. Завдяки досвіду і досконалому знанню своєї справи ми з радістю допоможемо Вам, враховуючи всі ваші побажання. Розцінки наших послуг приємно Вас здивують, оскільки використовуючи якісні матеріали ми економічно грамотно і раціонально розподіляємо фінанси. Співпраця з нами - це економія вашого часу, фінансів і найвища якість. ​ ​ Відповіді на всі питання з утеплення фасадів і його ремонту ви можете отримати зв'язавшись з фахівцями нашої фірми. Також ми здійснюємо безкоштовний виїзд фахівців на об'єкт для створення і прорахунку кошторису конкретної ділянки робіт. У вартість утеплення фасадів входить: ​ доставка будівельних матеріалів, лісів та іншого необхідного обладнання; установка будівельних лісів; підготовка і безпосередньо утеплення фасаду; розбирання і вивіз будівельного обладнання та вивезення будівельного сміття.  Якісне виконання робіт за прийнятними цінами - це у нас! 

Кратко об организации

Компания садовый центр* ТРОЯНДА* из Хорола предлагает клиентам товары и услуги в сфере деятельности Услуги в сфере строительства и недвижимости. Располагается по адресу ул. 1 мая 11, Хорол, Украина в Хороле. Связаться с представителем компании садовый центр* ТРОЯНДА* по всем вопросам вы можете по телефону +380 (50) 5803385, на сайте http://sadovyj-tsentr-troyanda.uaprom.net.