ЧП "Захід-прес"

Редактировать данные компании ЧП Нашли ошибку? Вход для представителя ЧП Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Ивано-Франковская область, Ивано-Франковск г., Б.Хмельницького,2, Ивано-Франковск, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (96) 464-45-78
  +380 (50) 285-93-43
 • Сайты
  Официальный сайт ЧП http://zahid-pres.uaprom.net
 • Описание

  Прасувальне обладнання з Європи. Ми продаємо , встановлюємо та обслуговуємо нове і вживане обладнання від європейських виробників. Прасувальні машини допоможуть Вам полегшити важку роботу і забезпечать відмінний результат при оптимальних енергозатратах. Напівпрофесійні та професійні прасувальні машини які ми поставляємо на українській ринок знайшли своїх споживачів як в невеликих пансіонатах, готелях так і в промислових пральнях. Основними показниками що характеризують прасувальні машини європейських виробників є висока продуктивність , надійність, оптимальне енергоспоживання та простота в використанні.


  На площадці нашої компанії представлені практично всі німецькі виробники які зарекомендували себе з найкращого боку, і є брендами світового значення. Такі компанії як “Miele” , “Siemens”не потребують реклами і рекомендацій. Постійно обновлюється і є в наявності продукція від “Bosch” , “AEG”, ”PRIVILEG”. Вибір- за Вами.


  Сучасну пральню важко уявити без сушильної машини яка забезпечує оптимальну вологість білизни для подальшого прасування. Вам більше не потрібно чекати погоди та будувати навіси : просто завантажте білизну в машинку і виберіть програму! У нас представлені як напівпрофесійні апарати з завантаженням 5кг, так і вся лінійка обладнання до 50кг. Сушильні машини напівпрофесійного класу як проточного сушіння так і конденсаційні. Можлива комплектація міні пралень .


 • Товары и услуги
  - Сервісне обслговування та ремонт професійного прального обладнання,
  - Гладильный каток(прасувальна машина)MIELE-SENATOR.
 • Кратко об организации
  Фирма ЧП "Захід-прес" из Ивано-Франковска предоставляет заказчикам услуги и товары в направлении Техническое обслуживание спецтехники.
  Находится по адресу Б.Хмельницького,2, Ивано-Франковск, Украина в Ивано-Франковске.
  Связаться с контактным лицом организации ЧП "Захід-прес" по интересующим Вас вопросам вы можете через сайт http://zahid-pres.uaprom.net, с помощью телефонов +380 (96) 464-45-78, +380 (50) 285-93-43.
Распечатать Редактировать данные компании ЧП Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Ивано-Франковская область, Ивано-Франковск г., Б.Хмельницького,2, Ивано-Франковск, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ЧП "Захід-прес"

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ЧП "Захід-прес". Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ЧП "Захід-прес"

QR-код с контактной информацией организации ЧП
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ЧП "Захід-прес", и добавить их в адресную книгу вашего устройства.