ERREKA УКРАЇНА, Приватне підприємство

Редактировать данные компании Приватне підприємство ERREKA УКРАЇНАНашли ошибку? Вход для представителя ERREKA УКРАЇНА, Приватне підприємствоЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Ивано-Франковская область, Ивано-Франковск г., ВУЛ. НОВГОРОДСЬКА 15, Ивано-Франковск, Україна
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (096) 791-29-54
  +380 (095) 865-59-35
 • Сайты
  Официальный сайт ERREKA УКРАЇНА, Приватне підприємство http://erreka.uaprom.net
 • Описание

  ERREKA АВТОМАТИКА 27 РОКІВ ДОСВІДУ.ERREKA ЯВЛЯЄТЬСЯ ОДНІЄЮ З ВЕДУЧИХ ФІРМ НА ІСПАНСЬКОМУ РИНКУ У ВИГОТОВЛЕНІ АВТОМАТИЧНИХ СИСТЕМ ДЛЯ ВОРІТ, ДВЕРЕЙ, РОЛЕТ ТА ОГОРОДЖЕНЬ. З 27 РІЧНИМ ДОСВІДОМ РОБОТИ В СВОЇЙ ГАЛУЗІ ERREKA ЗАБЕЗПЕЧУЄ СВОЇМ КЛІЄНТАМ КОМПЛЕКСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ, ЗІ СТАДІЇ ПРОЕКТУ ДО ВИГОТОВЛЕННЯ. МИ ПРАЦЮЄМО НА ГЛОБАЛІЗОВАНОМУ РИНКУ, ДЕ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОВИННІ ПРИСТОСОВУВАТИСЬ ДЛЯ ЗАДОВОЛЕННЯ НАЙБІЛЬШ ВИМОГЛИВИХ КЛІЄНТІВ. ДЛЯ ЦІЄЇ МЕТИ МИ ПОСИЛЮЄМО ІНТЕРЕС ІНТЕРНАЦІОНАЛІЗАЦІЇ, РАЗОМ З НАШИМИ ОФІСАМИ І РОЗВИТКОМ СІТКИ ДИЛЕРІВ В ЦІЛОМУ СВІТІ, ЩО ПРИВОДИТЬ ДО ТОГО, ЩО НАМ СТАЄ ЛЕГШЕ ЗАБЕЗПЕЧИТИ НАЯВНІСТЬ НАШИХ КЛІЄНТІВ НА П'ЯТИ КОНТИНЕНТАХ. ДВЕРІ І ВОРОТА А ТАКОЖ АВТОМАТИКА ERREKA ЗАБЕЗПЕЧУЄ БЕЗПЕКУ І НАДІЙНУ ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ. НАШІ ВЕДУЧІ ТЕХНОЛОГІЇ І СТАНДАРТИ ЯКОСТІ ДОЗВОЛЯЮТЬ НАМ ЗАПРОПОНУВАТИ ОПТИМАЛЬНІ РІШЕННЯ, ЯК В ТЕХНІЧНИХ АСПЕКТАХ, ТАК І В ЗОВНІШНЬОМУ ВИГЛЯДІ, А ОДНІЄЮ ІЗ НАШИХ ОСНОВ Є ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ ДЛЯ НАШИХ КЛІЄНТІВ. НАШІ СИСТЕМИ ЯКОСТІ І БЕЗПЕКИ ПІДТВЕРДЖЕНІ СЕРТИФІКАТАМИ ISO-9001 І OHSAS-18001. ЦЕНТРАЛЬНИЙ ОФІС ERREKA ВОЛОДІЄ СЕРТИФІКАТОМ УПРАВЛІННЯ ISQ 14001.

  Год основания:2010
  Количество сотрудников:Менше 5 осіб

 • Товары и услуги
  - Автоматичний шлагбаум,
  - Привід для розпашних воріт вагою до 500 кг.,
  - Автоматика для секційних воріт площею до 12 м.квадратних,
  - Замок для воріт,
  - Автоматика для відкатних воріт вагою до 400кг.600кг.800кг.1000кг.2000кг.,
  - Привід для розпашних воріт на 220 V (VULCAN)вагою до 800 кг..
 • Кратко об организации
  Организация Приватне підприємство ERREKA УКРАЇНА из Ивано-Франковска может предложить покупателям товары и услуги в рубрике Видеонаблюдение и охранные системы.
  Расположена по адресу ВУЛ. НОВГОРОДСЬКА 15, Ивано-Франковск, Україна в Ивано-Франковске.
  Связаться с представителем фирмы ERREKA УКРАЇНА, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете при помощи телефонов +380 (096) 791-29-54, +380 (095) 865-59-35, на официальном сайте http://erreka.uaprom.net.
Распечатать Редактировать данные компании Приватне підприємство ERREKA УКРАЇНАНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Ивано-Франковская область, Ивано-Франковск г., ВУЛ. НОВГОРОДСЬКА 15, Ивано-Франковск, Україна. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ERREKA УКРАЇНА, Приватне підприємство

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ERREKA УКРАЇНА, Приватне підприємство. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ERREKA УКРАЇНА, Приватне підприємство

QR-код с контактной информацией организации ERREKA УКРАЇНА, Приватне підприємство
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ERREKA УКРАЇНА, Приватне підприємство, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.