Ивано-Франковский птицекомбинат, ОАО

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (67) 344-14-07 Дирекция
+380 (342) 773404 — Дирекция
http://112410.ua.all.biz
Украина,Ивано-Франковская область, Ивано-Франковск,ул. Комунальная, 3 Ивано-Франковская область, Ивано-Франковск г., Украина
Ошибка в описании?
Ивано-Франковский птицекомбинат, ОАО
+380 (67) 344-14-07
Украина,Ивано-Франковская область, Ивано-Франковск,ул. Комунальная, 3, Ивано-Франковск

Отзывы о Ивано-Франковский птицекомбинат, ОАО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Ивано-Франковский птицекомбинат, ОАО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Производство мясных и колбасных изделий

Товары и услуги
- Куры.
Оставьте отзыв первым
+380 (98) 022-95-92
Украина,Ивано-Франковская область, Ивано-Франковск,nd.group100@gmail.com, Ивано-Франковск
export, import кукуруза мука
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 765-35-51
Украина,Ивано-Франковская область, Ивано-Франковск,ул.Грюнвальдская, 2/12, Ивано-Франковск
Компания образована в 2000 году. Сфера деятельности: импорт б/у строительного, дорожного, карьерного и другого промышленного оборудования из Европы.
Оставьте отзыв первым
+380 (66) 395-87-33
Украина,Ивано-Франковская область, Ивано-Франковск,00001, ул. Добролюбова, 28,а, Ивано-Франковск
Удобрения, средства защиты растений.
Оставьте отзыв первым
+380 (50) 153-29-89
вул. Зв'язкова 6, Ивано-Франковск, Украина, Ивано-Франковск
Йога центр Івано-Франківської школи йоги (YOGA IF SCHOOL) є найбільшим спеціалізованим йога центром Західної України. Відкриття центру, було бажаним об’єктом мрій для багатьох людей, і власне за такої інтенсивної підтримки, стало можливим. Відкриття центру дає змогу вивести «йога- культуру» регіону на якісно вищий рівень. Основою центру стала класична йога, в так званих адаптаційних варіантах для «західної» людини. Ми зберегли максимальний парітет між фітнес складовими і духовними аспектами цієї древньої дисципліни. Ми не вдаємся в релігійні складові які пов’язані з йогою, для нас йога є практичною, а не релігійною системою. Ми не робимо акценти на чомусь конкретному, наприклад тільки на фітнес складову практики, чи на практики які ведуть до духовного розвитку. Програма складається таким чином щоб кожен зміг знайти для себе те, що йому дійсно потрібно і підходить. Ми комбінуємо різні стилі і методи йоги. Групи є як для більш досвідчених практиків, так і для новачків. Крім основного напрямку класичної йоги, в центрі працюють інші системи, на основі йога дисципліни. Це гімнастика йогів для дітей і підлітків, йога для вагітних. Та новий і надзвичайно актуальний напрямок «корекційна йога», для тих, хто хоче підкорегувати свою фігуру та загалом загальне самопочуття. Різноманіття додають східні танці, корисне та красиве мистецтво. Працює напрямок «йога глибокого розслаблення», який є безкоштовним для всіх практикуючих нашої школи. Регулярно проводяться безкоштовні для учнів школи додаткові заняття, лекції, майстер класи, перегляди навчальних фільмів. Наш центр – це безкомпромісність по відношенню до якості. Просторий, великий зал зі всіма зручностям, високоякісним спеціалізованим ремонтом, відповідними системами опалювання, кондикціонування, вентиляцією, та клімат контролем. Окремі великі роздягалки, душові, туалети для чоловіків і жінок. В центрі працює затишний йога-фіт бар, де можна до, чи після занять випити високоякісного чаю, замовити фреш, … і просто спілкуватися з однодумцями і цікавими людьми. Працює масажний кабінет, де професійний масажист-медик зможе запропонувати десятки різновидів масажу, від традиційних загально-оздоровлюючих, до екзотичних. І ще багато, багато іншого, що приємно вас здивує. До ваших послуг завжди привітні адміністратори центру, які допоможуть порадою, та дадуть відповіді на всі ваші запитання. При центрі також працює «йога магазин», в якому ви можете придбати за найнижчими цінами товари для йоги та здорового способу життя - коврики, одяг, літературу і т.п. -------------------------------- Офіційний сайт: www.yogaifschool.com Спільнота у вконтатах: http://vk.com/yogaifschool Сторінка у facebook: http://www.facebook.com/yogaifschool Контактні телефони: (050) 153 - 29 - 89 - Адміністрація йога центру (050) 909 - 15 - 89 - Керівник центру E-mail: info@yogaifschool.com
Оставьте отзыв первым
+380 (96) 956-96-38
Украина,Ивано-Франковская область, Ивано-Франковск,Ивано-Франковская обл., Ивано-Франковск
Птица домашяя, птица для промышленного разведения. Комбикорма для домашней пицы. Комбикорма для промышленного разведения птицы.
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 585-42-914971670
Украина,Ивано-Франковская область, Ивано-Франковск,Ивано-Франковская обл., Ивано-Франковск
Выращивание овощей

Кратко об организации

Организация Ивано-Франковский птицекомбинат, ОАО из Ивано-Франковска может предложить покупателям услуги и товары в рубрике Сельскохозяйственное производство. Фирму можно найти по адресу Украина,Ивано-Франковская область, Ивано-Франковск,ул. Комунальная, 3 в Ивано-Франковске. Связаться с контактным лицом фирмы Ивано-Франковский птицекомбинат, ОАО, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете через сайт http://112410.ua.all.biz, с помощью телефонов +380 (67) 3441407, +380 (342) 773404.