Класик-Авто, ООО

Редактировать данные компании Класик-Авто, ОООНашли ошибку? Вход для представителя Класик-Авто, ОООЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Ивано-Франковская область, Ивано-Франковск г., Украина,Ивано-Франковская область, Ивано-Франковск,76018, ул. Вовчинецкая, 225 к.5
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (342) 711010
  -
  Дирекция
  +380 (342) 714477,715715
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Класик-Авто, ООО http://38068.ua.all.biz
 • Описание

  Тойота Центр Івано-Франківськ «Класик-Авто» пропонує до Вашої уваги повний модельний ряд автомобілів Toyota.

  Придбавши автомобіль в нашому автосалоні, ви отримуєте гарантовану якість — тільки офіційна дилерська мережа пропонує автомобілі, які максимально пристосовані до кліматичних та дорожніх умов України, високоякісний сервіс - станція технічного обслуговування оснащена спеціальним обладнанням, кваліфікований персонал має спеціальну підготовку по новітній методиці Toyota. Ми пропонуємо Вам надійність — тільки офіційний дилер дає 3 роки гарантії на придбане авто. У нас Ви завжди отримаєте якісне обслуговування після продажу, яке базується на дотриманні всіх вимог і стандартів та має гарантійну підтримку виробника.

  Ми дотримуємось законів — наші автомобілі легально завозяться в Україну з дотриманням усіх вимог законодавчих актів, які гарантують відсутність проблем, пов'язаних з законом: під час подорожі на власному авто за кордон, при оформленні страхівки чи в його наступній продажі.

  Звернувшись до нас Ви завжди отримаєте кваліфіковану консультацію, ми запропонуємо Вам оригінальні аксесуари,можливість провести тест-драйв наших автомобілів. Одним із наших основних принципів є уважне та відповідальне відношення до всіх Ваших побажань стосовно вибору, покупки та обслуговування автомобіля.
 • Товары и услуги
  - Автомобили Toyota Auris,
  - Гарантийное и после гарантийное обслуживание,
  - Автомобиль Toyota LC200,
  - Автомобили Toyota Corolla,
  - Автомобиль Toyota LC PRADO.
 • Кратко об организации
  Компания Класик-Авто, ООО из Ивано-Франковска предлагает клиентам услуги и товары в сфере деятельности Услуги проката и аренды, обслуживание и ремонт авто-мото-велотехники.
  Организацию можно найти по адресу Украина,Ивано-Франковская область, Ивано-Франковск,76018, ул. Вовчинецкая, 225 к.5 в Ивано-Франковске.
  Связаться с контактным лицом компании Класик-Авто, ООО по всем вопросам вы можете на web-странице http://38068.ua.all.biz, по номерам +380 (342) 711010, +380 (342) 714477,715715.
Распечатать Редактировать данные компании Класик-Авто, ОООНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Ивано-Франковская область, Ивано-Франковск г., Украина,Ивано-Франковская область, Ивано-Франковск,76018, ул. Вовчинецкая, 225 к.5. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Класик-Авто, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Класик-Авто, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

Новости компании

14декабрь
2009

Такої неймовірної можливості більше не буде!

Спеціальна пропозиція до новорічних свят від Тойота Центр Івано-Франківськ «Класик-Авто» дарує тобі шанс придбати автомобіль Тойота 2008 року виробництва за унікальною ціною на кращі варіанти комплектацій.

 
4август
2009

Тойота в кредит під 0 % !

Тойота Центр Івано-Франківськ «Классик-Авто» представляє добрі новини! Програма кредитування "Тойота Кредит" - це умови, яких Ви не очікували! Від 0 % річних, та гарантована ставка протягом всього строку кредитування! В офіційного дилера Toyota в Івано-Франківській області - «Тойота Центр Івано-Франківськ «Класик-Авто» почали діяти спеціальні умови покупки автомобілів Toyota в кредит.

 
Распечатать

QR-код с контактной информацией организации Класик-Авто, ООО

QR-код с контактной информацией организации Класик-Авто, ООО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Класик-Авто, ООО, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.
Закрыть Комментарий
8 + 10 =