Компания BESTERS, ЧП

Редактировать данные компании Компания BESTERS, ЧПНашли ошибку? Вход для представителя Компания BESTERS, ЧПЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Ивано-Франковская область, Ивано-Франковск г., Украина,Ивано-Франковская область, Ивано-Франковск,вул. Целевича 16 г
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (66) 6458757
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Компания BESTERS, ЧП http://40023.ua.all.biz
 • Описание

  Компанія «BESTERS» є виробником штучного каменю з гіпсу та бетону з рельєфною поверхнею і кольором, наближеними до натурального каменю.

  Сучасне виробництво, багатий асортимент продукції, що постійно оновлюються. Гарантуємо високу якість і демократичні ціни.

  Природний камінь все частіше замінюється штучним при обробці інтер'єрів і фасадів. Це пояснюється, в першу чергу, невисокою вартістю і простотою укладання штучного каменю. Він володіє всіма властивостями, притаманними натуральному, і за зовнішнім виглядом мало чим відрізняється. Легка вага, плоска задня поверхня, певна форма дозволяють без проблем кріпити камінь до оздоблювальної площини.

  Компанія «BESTERS» представляє широкий асортимент оздоблювальних матеріалів, серед яких штучний декоративний камінь займає особливе місце. Цей матеріал додасть благородності та розкоші будь-якому приміщенню або будівлі. Штучний і фасадний камінь, який пропонує компанія «BESTERS» — це чудова якість і кращі дизайнерські рішення.

  Штучний декоративний камінь використовується для декорування і облицювання поверхні будівель і споруд, а також для внутрішньої обробки приміщень. Це чудова заміна натурального вапняку і пісковику, граніту і сланцю та інших натуральних каменів. Штучний декоративний камінь простий в укладанні, має відмінні декоративні якості, високу міцність, екологічно чистий, відносно невисоку вартість.

  ПЕРЕВАГИ ДЕКОРАТИВНОГО ШТУЧНОГО КАМЕНЮ:

  - штучний камінь легше натурального каменю;

  - штучний камінь легко обробляється;

  - штучний камінь підходить як для використання при обробці фасадів і фундаментів будинків та котеджів, так і при внутрішній обробці інтер'єрів квартир, офісів, будинків, в ландшафтному дизайні;

  - ціна на штучний камінь набагато нижча, ніж на натуральний;

  - монтаж штучного каменю легкий і економічний.


 • Товары и услуги
  - Бут Сільський,
  - Високоміцний гіпс Г 10 Knauf 40 кг.
 • Кратко об организации
  Фирма Компания BESTERS, ЧП из Ивано-Франковска предоставляет заказчикам товары и услуги в направлении Магазины строительных материалов.
  Компанию можно найти по адресу Украина,Ивано-Франковская область, Ивано-Франковск,вул. Целевича 16 г в Ивано-Франковске.
  Связаться с представителем организации Компания BESTERS, ЧП по интересующим Вас вопросам вы можете по телефону +380 (66) 6458757, на сайте http://40023.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании Компания BESTERS, ЧПНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Ивано-Франковская область, Ивано-Франковск г., Украина,Ивано-Франковская область, Ивано-Франковск,вул. Целевича 16 г. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Компания BESTERS, ЧП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Компания BESTERS, ЧП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Компания BESTERS, ЧП

QR-код с контактной информацией организации Компания BESTERS, ЧП
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Компания BESTERS, ЧП, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.