МАГАЗИН ШОК в Івано-Франківську, ООО

Редактировать данные компании МАГАЗИН ШОК в Івано-Франківську, ОООНашли ошибку? Вход для представителя МАГАЗИН ШОК в Івано-Франківську, ОООЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Ивано-Франковская область, Ивано-Франковск г., Украина,Ивано-Франковская область, Ивано-Франковск,вул. Вовченицька, 225 А
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (342) 504500
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт МАГАЗИН ШОК в Івано-Франківську, ООО http://160573.ua.all.biz
 • Описание
  Свій шлях мережа "Шок/Крез" почала ще у далекому 1992 році. Саме тоді вперше було зареєстровано фірму "Крез". Проте тоді діяльність підприємства була пов'язана зовсім не з технікою. Фірма "Крез" реалізовувала на внутрішньому ринку шиби для автомобілів, виготовлені на Львівському склодзеркальному заводі. Та невдовзі фірма перепрофільовується і починає займатися комп'ютерною технікою. Налагоджуються зв'язки із виробниками комп'ютерів. Організація розвивається. А з 2000 року - асортимент розширюється ще й побутовою та аудіо-відео- технікою. На початках це був лише один магазин. Проте невдовзі саме "Крез" один із перших у Львові отримує дистриб'юції майже усіх виробників побутової техніки, що представлені на ринку України, серед них ARDO, SAMSUNG, SONY, PHILIPS... Статус офіційного імпортера відкриває нові можливості, тому з 2004 року було засновано спільну україно-польську компанію "Актіон Україна". І паралельно із салонами техніки "Крез", відкривається новий формат магазинів - гіпермаркети електроніки "Шок", сучасні торгівельні центри з площею більше тисячі квадратних метрів і широченним асортиментом товарів і максимально низькими "шокуючими" цінами.
  Мережа магазинів побутової техніки "Шок" та "Крез" націлюється на загальноукраїнський ринок. Магазини техніки відкриваються не тільки у Львові та Львівській області, а також у Луцьку, Рівному, Івано-Франківську, Вінниці, Запоріжжі, Хмельницьку та Харкові.
 • Товары и услуги
  - Морозильники-холодильники.
 • Кратко об организации
  Организация МАГАЗИН ШОК в Івано-Франківську, ООО из Ивано-Франковска может предложить покупателям товары и услуги в рубрике Складское оборудование.
  Расположена по адресу Украина,Ивано-Франковская область, Ивано-Франковск,вул. Вовченицька, 225 А в Ивано-Франковске.
  Связаться с представителем фирмы МАГАЗИН ШОК в Івано-Франківську, ООО, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете при помощи телефона +380 (342) 504500, на официальном сайте http://160573.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании МАГАЗИН ШОК в Івано-Франківську, ОООНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Ивано-Франковская область, Ивано-Франковск г., Украина,Ивано-Франковская область, Ивано-Франковск,вул. Вовченицька, 225 А. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о МАГАЗИН ШОК в Івано-Франківську, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании МАГАЗИН ШОК в Івано-Франківську, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации МАГАЗИН ШОК в Івано-Франківську, ООО

QR-код с контактной информацией организации МАГАЗИН ШОК в Івано-Франківську, ООО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании МАГАЗИН ШОК в Івано-Франківську, ООО, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.