SiTria

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (66) 535-75-52
http://sitria.uaprom.net
м.Калуш , вул.Малицька, Ивано-Франковск, Україна Ивано-Франковская область, Ивано-Франковск г., Украина
Ошибка в описании?
SiTria
+380 (66) 535-75-52
м.Калуш , вул.Малицька, Ивано-Франковск, Україна, Ивано-Франковск

Отзывы о SiTria

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании SiTria. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

SiTria - створення сайтів - це важливий крок до розвитку вашого бізнесу в наше швидкісне час. Завдяки сайту в інтернеті ви зможете: Привернути увагу партнерів, покупців і замовників. Підвищити впізнаваність вашого імені або торгової марки. Сформувати позитивний імідж вашої організації в мережі.

Увага Увага.

За кожно друга пригласившого нам в групу ви получаєте бонусні бали за бонусні бали ви можите купити любий сайти чи щось інше з наших послуг .

Flash Site - 2000 бонусних балів

Приватний сайт - 100 бонусних балів

Бізнес сайт - 800 бонусних балів

Блог сайт - 70 бонусних балів

Сайт візитка - 50 бонусних балів

Також якщо ви приведете друга а він купить у нас любий сайт , ви отримаєте 70 бонусних балів

Товары и услуги
- Приватний сайт,
- Бізнес сайт,
- Сайт Візитка,
- Блог,
- Трейлер для відео , фільма , презинтації.
Оставьте отзыв первым
+380 (342) 721000
Галицкая, 5/1, Ивано-Франковск, 76000, Украина, Ивано-Франковск
Рекламное агентство в Ивано-Франковске Комплексное размещение рекламы в СМИ Организация event-мероприятий, открытий, праздников Размещение наружной рекламы, Печать полиграфической продукции Изготовление аудио-видео роликов Промо Рекламне агентство в Івано-Франківську: ________________________________________________________ Розміщення реклами в ефірі ФМ-станцій та ТВ каналів Івано-Франківська. Виготовлення аудіо-відео роликів Зовнішня реклама Реклама на транспорті Полиграфія Широкоформатний друк Сувенірна продукція Дизайн Розробка сайтів Реклама в інтернеті Промо/BTL Організація та проведення масових заходів (свята морозива, відкриття магазинів, проведення розіграшів, флеш моби та інше)Год основания:2004Количество сотрудников:5-10 человекГодовые продажи:200 тыс. - 500 тыс. USDЗаказов в год:200 тыс. - 500 тыс. USD
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 130-46-08
вул. Сухомлинського,2 кв. 713Б, Ивано-Франковск, 76000, Україна, Ивано-Франковск
Компанія займається пошуком і редагуванням рефератів, курсових та інших робіт. Може робити лабораторні та практичні роботи з інформатики або програмування. Також компанія займається розробкою сайтів і програм, встановленням операційної системи та програмного забезпечення. Звертайтеся за телефоном: 097 130 46 08
Оставьте отзыв первым
+380 (342) 738160
вул. Ш. Руставелі, 1, Ивано-Франковск, 76000, Украина, Ивано-Франковск
Веб-студія Alltimestudio надає послуги по створенню сайтів. Ми пропонуємо своїм клієнтам налагоджену систему роботи команди, що дозволяє швидке виконання замовлення, професійний підхід до кожного проекту та задоволення від співпраці з нами. 1. Оцінка і замовлення проекту одразу на сайті; 2. Використання вже готових шаблонів та можливість замовлення індивідуального дизайну; 3. Використання готових модулів; 4. Зручна система управління наповненням сайту; 4. Клієнт завжди бачити стадію розробки його проекту; 6. Створення профілів в соцмережах із зворотнім зв’язком; 7. Ми завжди на зв’язку. http://www.alltimestudio.com/
Оставьте отзыв первым
+380 (63) 844-57-61
Интернет, Ивано-Франковск, 76101, Украина, Ивано-Франковск
Веб-студия Danialart - мы созидаем, украшаем, наполняем и раскручиваем Ваши веб-сайты! Мы уверенный в себе коллектив молодых специалистов, которыя сможет помочь Вам в различных сферах сайто-строения.Реквизиты компании:Веб-студия Danialart - мы созидаем, украшаем, наполняем и раскручиваем Ваши веб-сайты! Мы уверенный в себе коллектив молодых специалистов, которыя сможет помочь Вам в различных сферах сайто-строения.
Оставьте отзыв первым
+380 (96) 914-94-54
Украина,Ивано-Франковская область, Ивано-Франковск,Офиса пока нету., Ивано-Франковск
Компания спецелизируется на созданиях сайтов и елементов дизайна. Логотипы. Реклама. Стенды и многое другое P.S. Сайт временно неработает в скором времени устраним проблемы и займемся сайтом.

Кратко об организации

Компания SiTria из Ивано-Франковска предлагает клиентам услуги и товары в сфере деятельности Разработка программного обеспечения. Организацию можно найти по адресу м.Калуш , вул.Малицька, Ивано-Франковск, Україна в Ивано-Франковске. Связаться с контактным лицом компании SiTria по всем вопросам вы можете на web-странице http://sitria.uaprom.net, по номеру +380 (66) 5357552.