ТОВ Укрспецоборонконтракт

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (66) 934-89-39
ukroboronkontrakt.uaprom.net
Тисменецька,1, Ивано-Франковск, Украина Ивано-Франковская область, Ивано-Франковск г., Украина
Ошибка в описании?
ТОВ Укрспецоборонконтракт
+380 (66) 934-89-39
Тисменецька,1, Ивано-Франковск, Украина, Ивано-Франковск

Отзывы о ТОВ Укрспецоборонконтракт

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ТОВ Укрспецоборонконтракт. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

пропунуємо широкий вибір конверсійних автозапчастин високої якості до Зіл, Урал, Газ, Краз, Камаз, Маз.

ТзОВ «Укрспецоборонконтракт» засновано у 2005 році. Основний вид діяльності підприємства – торгівля конверсійними автозапчастинами до вантажних автомобілів. В асортименті наявні комплектуючі до автомобілів таких марок як: «ЗІЛ», «УРАЛ», «ГАЗ», «КРАЗ», «КАМАЗ».

Ми отримуємо конверсійні автомобілі із резерву Збройних Сил України, які перебували на консервації та мали мінімальний пробіг (до 1000 км. ) Кваліфіковані спеціалісти нашого підприємства за допомогою сучасного, спеціалізованого обладнання проводять демонтаж та відновлення запчастин.

Враховуючи високі вимоги до якості, які діяли на момент виготовлення та збирання автомобілів на військових конвеєрах Радянського Союзу, ми впевнено стверджуємо, що якість нашої продукції знаходиться поза конкуренцією.

Реалізація нашої продукції можлива за будь-якими формами розрахунку: готівкова, безготівкова (з ПДВ та без ПДВ). Надається повний пакет документів!

З 2009 року наше підприємство розширило ринки збуту своєї продукції і почало поставки конверсійних автозапчастин закордонним партнерам. Поставки проводяться автомобільним та морським транспортом.

Товары и услуги
- Двигуни в зборі (1-ї комплектації) ЗІЛ 131,
- КАБІНА КАМАЗ.
+380 (67) 842-09-38
Набережна 29, Ивано-Франковск, Украина, Ивано-Франковск

Кратко об организации

Организация ТОВ Укрспецоборонконтракт из Ивано-Франковска может предложить покупателям товары и услуги в рубрике Автотранспортные предприятия. Расположена по адресу Тисменецька,1, Ивано-Франковск, Украина в Ивано-Франковске. Связаться с представителем фирмы ТОВ Укрспецоборонконтракт, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете по телефону +380 (66) 9348939, на сайте ukroboronkontrakt.uaprom.net.